Όχι άλλα spams!!!!!!!

Όχι άλλα spams!!!!!!!  

  Από: mixalakis στις 18/10/2007 4 μμ.

Τι γίνεται ρε παιδιά με τα spams;


Δεν αντέχω άλλο να βλέπω αυτή την κατάσταση.
Όλο γράφονται μέλη από άσχετα μέρη και ποστάρουν βλακείες και διαφημήσεις.

Πρέπει να σβήνονται άμεσα και να διαράφονται τα ποστ τους.

Επίσης θα πρέπει η διαδικασία εγγραφής να είναι πιο δύσκολη, πχ με κρυπτόλεξο, για να μην γινονται εγγραφές από spam machines.

 

  Από: Sprinter στις 18/10/2007 4:48 μμ.

Από τους 42 αυτή την στιγμή εγγεγραμμένους χρήστες βρήκα 9 τουλάχιστον (20% !!!) που είναι προφανώς spam machines!

Τους αφήνουμε για να δείχνουν πολλά τα μέλη του Forum?
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

 

  Από: Γιωργος στις 18/10/2007 5:41 μμ.

Mixalakis σου έχω στείλει σχετικό pm για τις εγγραφές,να κοιτάξεις στα μηνύματά σου.
Όσο για τα spam,έχουνε σβηστεί πάνω από 15 λογαριασμοί.Άμα θέλαμε να τους αφήσουμε για να είμαστε πολλοί τώρα θα ήμασταν γύρω στους 60.Ο λόγος είναι οτι θα πρέπει να ασχολούμαστε μ αυτό το θέμα σε μόνιμη βάση.Τα post που ενοχλούνε τα σβήνουμε γρήγορα.Τώρα για τα μέλη που απλά υπάρχουν,δεν ενοχλούν την λειτουργία του forum απλά ίσως χαλάνε τα στατιστικά.Είναι δευτερεύον πρόβλημα.Θα σβηστούν κι αυτά πάντως.

 

  Από: mixalakis στις 19/10/2007 12:22 πμ.

Δεν είχα δει το pm συγνώμη.

Έχεις δίκιο admin κατανοώ ότι είναι δύσκολος ο έλεγχος, απλά θέλω να υπάρχει ένα καθαρό και ωραίο forum για εμάς που αγαπάμε τους θριάμβους!

 

  Από: Aragorn στις 19/10/2007 3:31 μμ.

+1050

 

  Από: stoupi στις 10/01/2008 8:10 πμ.

Συγνώμη ρε παίδια, επειδή είμαι λιγο άσχετος με τα "μηχανήματα του διαβόλου" .... τι είναι αυτά τα SPAMS;
[size=150:quxslwvd]3 > 4

 

  Από: mixalakis στις 10/01/2008 10:35 πμ.

Αν δεις στη λίστα μελών υπάρχουν μερικά μέλη που είναι από περίεργα μέρη όπως Τανζανία, Μάλτα κτλ. Αυτά δεν είναι υπαρκτά πρόσωπα, αλλά λογαριασμοί που έχουν δημιουργηθεί από υπολογιστή με σκοπό να μπαίνουν σε forums και να ποστάρουν διαφημίσεις κτλ.
Όσοι τέτοιοι λογαριασμοί πόσταραν άσχετα πράγματα διαγράφτηκαν από τους συντονιστές.

 

  Από: stoupi στις 11/01/2008 5:49 μμ.

Α!!! Κατάλαβα.
[size=150:quxslwvd]3 > 4