ερωτησεις...

Re: ερωτησεις...  

  Από: Costas στις 03/01/2008 10:49 πμ.

daytonas"ειμαι πολυ νεος στο forum και αν δεν σας πειραζει θα θελα να κανω καποιες ερωτησεις / παρατηρησεις.
1. τι ακριβως ειναι το mainstreet.gr? αν καταλαβα καλα dealer της triumph στην ξανθη?
αν ναι, μπραβο για την προσπαθεια, σε αντιθεση με ολοκληρο το Ηλιοπουλεικο που δεν εχει κανει καμμια τοσα χρονια.
2. δεν ξερω ποσους ενδιαφερει, αλλα μηπως θα επρεπε να υπαρχει μια ενοτητα για αγωνες? οπως φανταζομαι ξερετε, φετος ειναι μια σημαντικη χρονια για την triumph που μπαινει WSS με Gary McCoy.
3. το ιδιο και για track days. απ οτι ειδα υπαρχει πολλη μακεδονια στο forum κι εχετε τις σερρες κοντα. θα ναι κριμα να μην κανονισουμε κατι."


Γειά σου συνάδελφε Daytonas
Κατ αρχήν καλως ήρθες στην παρέα μας!Όσο για τις ερωτήσεις σου
Στο 1:Ναι.
2,3: Μπορούνε τα μέλη να κάνουν μια συγκεκριμένη πρόταση κ από εκεί και πέρα είναι εύκολα υλοποιήσιμη

 

  Από: spypetr στις 03/01/2008 10:58 πμ.

Για track day, είναι λιγάκι δύσκολο γιατί θέλει πολλά λεφτά για να μαζευτεί το ποσό που απαιτείται και έτσι πρέπει να μεζευτούμε πολλά άτομα.
Αλλά έτσι και αλλιώς, απ' όσο ξέρω για όλα τα Σαββατοκύριακα του 2008, η πίστα ήδη είναι κλεισμένη.
Μπορούμε όμως να πάμε μία μέρα που θα είναι ανοιχτή για το κοινό και να γνωριστούμε και από κοντά.
Κατά τη γνώμη μου βέβαια, μια πρώτη συνάντηση δε θα πρέπει να είναι μέσα σε πίστα.

 

  Από: Aragorn στις 03/01/2008 8:04 μμ.

καλο θα ηταν πρωτα να βρεθουμε ,να τα πουμε ,να γνωριστουμε βρε αδερφε