Διαφήμηση από Google

Διαφήμηση από Google  

  Από: Sprinter στις 28/05/2009 6:41 πμ.

ΡΕ ΚΩΣΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Κόψε αυτή τη τη διαφήμηση, το κέρατό μου, από το adsense με το βρυκολακίστικο γέλιο γιατι θα πάθω καρδιακό (και είμαι και στην επικίνδυνη ηλικία) καμμιά ώρα. Ασε που είναι και απάτη.
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: Διαφήμηση από Google  

  Από: denthnpalevw στις 28/05/2009 7:21 πμ.

πειτε με βιτσιοζο αλλα εμενα μου αρεσει το γελιο του.............

Δεν έχω υπογραφή.......

http://betform.blogspot.com/

Re: Διαφήμηση από Google  

  Από: Costas στις 28/05/2009 9:16 πμ.

Τί να κάνω,το google τις αλλάζει τις διαφημήσεις.Υπομονή

Re: Διαφήμηση από Google  

  Από: Sprinter στις 28/05/2009 10:28 πμ.

Τώρα άλλαξε αλλά να ξέρεις ρε χαμένε ότι μπορείς να κόψεις μια διαφήμιση.
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: Διαφήμηση από Google  

  Από: Aris. στις 28/05/2009 6:10 μμ.

Πρωτη φορα που την πατησα παραλιγο να πεταξω το ποντικι στο πατωμα απο την τρομαρα (ειχα δυνατα τα ηχεια) και εψαχνα ολα τα tabs που ειχα ανοιχτα να δω απο που ακουστηκε , σε μια φαση νομισα οτι θα ηταν κανας κουλος ιος μιας που τους 2 last μηνες δεν εχω antivirus.
Οταν ομως το καταλαβα αρχισε να μαρεσει και ειχα φτασει σε σημειο να εχω δυνατα τα ηχεια και να κουναω δυνατα , νευρικα και παλινδρομικά το ποντικι πανω απο τη διαφήμιση !!

================================================================================================

I have a simple philosophy: Fill what's empty. Empty what's full. Scratch where it itches.