Triumph Live 2012

Triumph Live 2012  

  Από: Costas στις 05/08/2012 2:23 μμ.



Η Triumph με αφορμή τα 110 χρόνια της εταιρείας, διοργανώνει φέτος μια μεγάλη εκδήλωση στο Mallory Park της Αγγλίας με τίτλο Triumph Live 2012. Το event θα γίνει το τριήμερο 31 Αυγούστου - 2 Σεπτέμβρη. Θα έχει εκθέσεις με ιστορικές μοτό για τα 110 χρόνια, αγώνες στην πίστα, περιήγηση στο εργοστάσιο, τον γνωστό Kevin Charmichael να κάνει stunts, test ride και πολλά άλλα. Αξίζει να μπείτε στο site να ρίξετε μια ματιά παρόλο που θα γίνει στην Αγγλία. http://www.triumph-live.com

Επιφυλάσσομαι για υλικό από την εκδήλωση

Υ.Γ. Αν υπάρχει κάποιος που τυχαίνει να βρίσκεται Αγγλία και σκέφτεται να πάει ας μου στείλει ένα μήνυμα.

Re: Triumph Live 2012  

  Από: HelenKoR στις 19/08/2012 10:59 πμ.

Να πας Κωστή! Θα είναι πολύ όμορφη εμπειρία! Once in a life time!

Τι γίνεται όμως με τα δικά μας γενέθλια;
21 Αυγούστου 2007 ο admin και εσύ δημιουργήσατε αυτό το forum και στις 7 Σεπτ έκανε εγγραφή ο mixalakis

I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: Triumph Live 2012  

  Από: Costas στις 19/08/2012 4:48 μμ.

Όταν και το φόρουμ κλείσει 110 χρόνια θα σου διοργανώσω μεγάλο event Ελένη
Η αλήθεια είναι οτι δεν κατάλαβα πώς πέρασε τόσος καιρός από τότε. Και το χειρότερο είναι οτι μαζί με το φόρουμ μεγαλώνουμε κι εμείς

Όσο για το Live έχω κλείσει ήδη εισιτήριο! Απλά πόσταρα μήπως και, μιας και θα ήταν καλύτερο να έχω και παρέα. Όπως και να χει, έχω πάρει 2η μπαταρία για τη φωτογραφική και περιμένω

Re: Triumph Live 2012  

  Από: HelenKoR στις 19/08/2012 7:36 μμ.

Κρίση ηλικίας απο τώρα Κωστάκη;
Στα 110 χρόνια του φορουμ;;;; Μπας και το επίθετό σου είναι Μητσοτάκης;

Χαίρομαι που πας προετοιμασμένος! Περιμένουμε φωτό (τουλάχιστον! )
I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: Triumph Live 2012  

  Από: mixalakis στις 19/08/2012 9:29 μμ.

HelenKoR"Να πας Κωστή! Θα είναι πολύ όμορφη εμπειρία! Once in a life time!

Τι γίνεται όμως με τα δικά μας γενέθλια;
21 Αυγούστου 2007 ο admin και εσύ δημιουργήσατε αυτό το forum και στις 7 Σεπτ έκανε εγγραφή ο mixalakis

"


Καλά Ελένη, τώρα συνειδητοποίησα ότι μετά τον Κώστα ήμουν το πρώτο μέλος!!