Speed triple 1050 με βαλίτσες???

Speed triple 1050 με βαλίτσες???  

  Από: kyrkyriakos στις 18/02/2010 8:14 μμ.

Έγινε και αυτό......
Θαυμάστε:

Re: Speed triple 1050 με βαλίτσες???  

  Από: nfot στις 18/02/2010 8:21 μμ.

Τι να θαυμασουμε βρε Κυριακο; Τις μ@λ@κιες της Touratech που νομιζει οτι ολα ειναι θωρηκτα GS; Αισχος.
"You live more for five minutes, going fast on a bike, than other people do all of their life". -Marco Simoncelli R.I.P.

Re: Speed triple 1050 με βαλίτσες???  

  Από: kyrkyriakos στις 18/02/2010 8:29 μμ.

nf"Τι να θαυμασουμε βρε Κυριακο; Τις μ@λ@κιες της Touratech που νομιζει οτι ολα ειναι θωρηκτα GS; Αισχος."



Τα προβολάκια τα είδατε??

Re: Speed triple 1050 με βαλίτσες???  

  Από: doohan στις 18/02/2010 8:55 μμ.

............
[size=200:29gvu26k]ΚΑΛΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ
 Ανανεώθηκε στις 30 Απρ 2020 16:42, διορθώθηκε 1 φορά συνολικά.

Re: Speed triple 1050 με βαλίτσες???  

  Από: Aris. στις 18/02/2010 9:17 μμ.

Καλο !

Εχω και 'γω κατι φοβερα κομματια !

Παρε ματι ...














Και το βραβειο απονεμεται στο Buell με την τριπλετα, με την υπερορθογωνια πισω βαλιτσα , την εξαιρετικη πλατη συνοδηγου ,τον 2μετρο ανεμοθωρακα , τους extra προβολεις , το πλαστικο κρεμαμενο πατακι μπροστα στην καρινα , για τις λασπες και την σιδεροκατασκευη για μαρσπιεδες οδηγου σε ανετη θεση για ξεκουραστο ταξιδι !

θεος !




================================================================================================

I have a simple philosophy: Fill what's empty. Empty what's full. Scratch where it itches.

Re: Speed triple 1050 με βαλίτσες???  

  Από: bonnie στις 19/02/2010 10:29 πμ.





no mercy!
τι να πρωτοκοιταξω δεν ξερω.. σε ολα αυτα ομως!!!
στριβω, αρα υπαρχω...

Re: Speed triple 1050 με βαλίτσες???  

  Από: spypetr στις 22/02/2010 11:05 μμ.

εντάξει ρε παιδιά δεν είναι για να κυκλοφοράς κάθε μέρα μ αυτές, σίγουρα αισθητικά είναι μάπα.
Αλλά όταν θα θες να κάνεις το ταξιδάκι σου νομίζω είναι πολύ χρήσιμες.......
Όσο για τις φωτογραφίες με τις τζαμαρίες στα buell είναι όντως αίσχος, όταν παίρνεις γυμνό μηχανάκι δε νοείται τζαμαρία γενικώς (υποκειμενικό)..........

Re: Speed triple 1050 με βαλίτσες???  

  Από: doohan στις 22/02/2010 11:19 μμ.

..........
[size=200:29gvu26k]ΚΑΛΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ
 Ανανεώθηκε στις 30 Απρ 2020 16:41, διορθώθηκε 1 φορά συνολικά.

Re: Speed triple 1050 με βαλίτσες???  

  Από: Aris. στις 23/02/2010 10:41 πμ.

Ειναι ο ιδιος που εχει και το Buell παραπανω , Εχει online shop στας Αγγλιας με ονομασια PalmerProducts και ειδικευεται στον touring εξοπλισμο...
================================================================================================

I have a simple philosophy: Fill what's empty. Empty what's full. Scratch where it itches.

Re: Speed triple 1050 με βαλίτσες???  

  Από: tharis στις 23/02/2010 6:15 μμ.

spypetr"εντάξει ρε παιδιά δεν είναι για να κυκλοφοράς κάθε μέρα μ αυτές, σίγουρα αισθητικά είναι μάπα.
Αλλά όταν θα θες να κάνεις το ταξιδάκι σου νομίζω είναι πολύ χρήσιμες.......
Όσο για τις φωτογραφίες με τις τζαμαρίες στα buell είναι όντως αίσχος, όταν παίρνεις γυμνό μηχανάκι δε νοείται τζαμαρία γενικώς (υποκειμενικό).......... "


+3 !!

τα περισσοτερα εγω μια χαρα τα βρισκω .. που ειναι το προβλημα δλδ να βαλεις 2 βαλιτσες στο μηχανακι σου 1-2 φορες το χρονο και να πας μια εκδρομη ??

ενταξει για κατι προβολακια και μλκιες δε το συζηταω ...
. Εμπειρία είναι αυτό που κερδίζεις, όταν δεν κερδίζεις αυτό που θες ..

Re: Speed triple 1050 με βαλίτσες???  

  Από: mixalakis στις 24/02/2010 12:01 πμ.

Καλά τόσα buell που βρέθηκαν;