προιόντα BERING!

προιόντα BERING!  

  Από: vagtyrp στις 07/11/2009 4:33 μμ.

Θα ήθελα να αναφέρω ένα θεματάκι που είχα με τα bering χειμερινά γάντια. τα είχα πάρει 60ευρώ πριν 8 μήνες και είχαν πολύ μεγάλη φθορά παρά την μικρή χρύση τους. Ένας φίλος με προέτρεψε να πάω στη νέα σμύρνη( αιγαίου 19) στη χονδρική του βασσάλου και να το αναφέρω. Έτσι και έκανα...μέσα σε 5 λεπτά μου δώσαν όποιο ζευγάρι ήθελα, μεγαλύτερου κόστους δωρεάν! Είπαν ότι αστοχία υλικού είναι αναμενόμενη μερικές φορές και είναι πολιτική της bering να ικανοποιεί τους πελάτες της. Γενικά ότι προιόντα έχω πάρει είναι της bering και έχω μείνει πολύ ευχαριστημένος και φυσικά θα συνεχίσω να αγοράζω.
Απλά το αναφέρω προς ενημέρωση του φόρουμ μας!

Re: προιόντα BERING!  

  Από: Aris. στις 07/11/2009 6:21 μμ.

Ο επαγγελματισμος ειναι το αλφα και το ωμεγα
================================================================================================

I have a simple philosophy: Fill what's empty. Empty what's full. Scratch where it itches.

Re: προιόντα BERING!  

  Από: grgasteus στις 08/11/2009 2:56 πμ.

νομίζω ότι δίνει και εφόρου ζωής εγγύηση η Bering αλλά δεν το διατυμπανίζουν. Παρ'όλα αυτά δεν είμαι 100% σίγουρος.
Αν είναι παραπληροφόρηση ζητώ συγνώμη αν είναι αλήθεια μπορεί κάποιος να το επιβεβαιώσει; ; ;
..κοίτα...δεν το έχω πάρει ακόμα, αλλά...

Re: προιόντα BERING!  

  Από: antoine στις 10/11/2009 9:50 πμ.

Εγώ πάντως ένα μπουφάν που είχα είμαι ευχαριστημένος.

Το είχα πάρει και εγώ από την αντιπροσωπεία στην Αιγαίου. Πολυ εξυπηρετικά τα παιδιά..!