MCN - Street Triple first group test

MCN - Street Triple first group test  

  Από: Costas στις 08/09/2007 5:18 μμ.

Tο πρώτο συγκριτικό test μεταξύ Triumph Street Triple,Ducati Monster, Kawasaki Z750, Honda Hornet, Suzuki GSR600 kai Yamaha FZ6. Σίγουρα δεν είναι λεπτομερές αλλά κατατοπιστικό για μια πρώτη γεύση.

http://www.motorcyclenews.com/MCN/News/ ... =EPI-93950

 

  Από: spypetr στις 09/09/2007 1:29 μμ.

Ε καλά, το speed triple ξεχωρίζει όχι μόνο στην εμφάνιση.
Πολύ καλό εργαλείο.
Κορυφαίο στα γυμνά και πανέμορφο

 

  Από: mixalakis στις 14/12/2007 10:55 πμ.

Επιτρέψτε μου να αντιγράψω από το ΜΟΤΟ το συμπέρασμα του συγκριτικού μεταξύ street triple, gsr και shiver.

"Την έχουν βρει οι Εγγλέζοι τη συνταγή και μπράβο τους. Δεν είναι εύκολο να έχεις σχεδόν το κορυφαίο μηχανάκι σε τρεις διαφορετικές κατηγορίες όταν η παραγωγή σου είναι ελάχιστη σε σχέση με τα ιαπωνικά μεγαθήρια."

Αυτό το "σχεδόν" τι το θέλανε;

 

  Από: Costas στις 14/12/2007 1:36 μμ.

Σιγά σιγά όλοι θα προσκυνήσουνε

 

  Από: john_street_triple675 στις 14/12/2007 4:34 μμ.

Εγώ πάντως δεν το έχω μετανοιώσει ούτε στο ελάχιστο που το πήρα!!! Όποτε ανεβαίνω επάνω και ακούω κι αυτόν τον ήχο...Τί ναλέμε τώρα , είναι άλλη φάση το μηχανάκι...

 

  Από: redfoot στις 14/12/2007 7:30 μμ.

φαντάσου να βαλεις και καμια acrapovic επανω τι θα γινει! και νεκρους θα ανασταινει! αν δεν ητανε τοσο μικρουλι , ειχε abs και ρυθμιζομενη αναρτηση θα μιλουσαμε για το τελειο μηχανακι! Για τα λεφτα του ωστοσο ειναι άριστο.
the road is made clear when viewed from above..

 

  Από: john_street_triple675 στις 14/12/2007 9:13 μμ.

Άστα να πάνε φίλε redfoot!!! Πάντως εμένα μου αρέσει πάρα πολύ που είναι έτσι μικροκαμωμένο.Αντιθέτως δεν μ'αρέσουν οι ογκώδεις μηχανές.Αυτήν την χειρίζεσαι και πολύ πιο εύκολα,ειδικά στις στροφές.