And the Stig is ......

And the Stig is ......  

  Από: HelenKoR στις 21/06/2009 12:53 πμ.

Μία μεγάλη έκπληξη ετοίμασαν οι παραγωγοί του Top Gear για το επόμενο επεισόδιο της εκπομπής, το οποίο θα προβληθεί αύριο το βράδυ στην βρετανική τηλεόραση. Όπως έγραψε ο ίδιος ο παρουσιαστής της εκπομπής, Jeremy Clarkson, στην στήλη του σε εφημερίδα, στο αυριανό επεισόδιο θα αποκαλυφθεί ποιος κρύβεται πίσω από το κράνος του Stig, του οδηγού που δοκιμάζει τα μοντέλα των αυτοκινήτων που παρουσιάζονται στην εκπομπή.

Η ταυτότητα του Stig παραμένει άγνωστη όλον αυτόν τον καιρό και πολλοί είναι αυτοί που δίνουν την δική τους εκδοχή για το ποιος πραγματικά είναι. Κάποιοι λένε ότι είναι γνωστός Νορβηγός οδηγός αγώνων, άλλοι ότι είναι Γάλλος και άλλοι ότι δεν είναι ένας, αλλά πολλοί άνθρωποι.

Η εκπομπή Top Gear προβάλλεται μαγνητοσκοπημένη κάθε Κυριακή στην Βρετανία. Στην στήλη του ο Clarkson περιέγραψε την στιγμή που ο Stig μπήκε στο στούντιο και έβγαλε το κράνος του. Όπως γράφει, όλοι ανατρίχιασαν μέσα στο στούντιο όταν ο Stig αποκαλύφθηκε.

Οι φανατικοί τηλεθεατές της εκπομπής, η οποία προβάλλεται σε πολλές χώρες του κόσμου σίγουρα περίμεναν πολλά χρόνια για την συγκεκριμένη στιγμή. Θα πρέπει να κάνουν λίγη ακόμα υπομονή μέχρι αύριο (Κυριακη 21/6) στις 22:00 ώρα Ελλάδος που θα προβληθεί το επεισόδιο.



απο zougla.gr

I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: And the Stig is ......  

  Από: Polymhxanos στις 21/06/2009 1:03 πμ.

Ο stig δεν ξέρουμε, ξέρουμε όμως τον MIG!!!!!
1748 μίλια >>> http://forcev4.blogspot.gr/2017/08/1748-miles.html

Re: And the Stig is ......  

  Από: HelenKoR στις 21/06/2009 1:05 πμ.

το ξερα οτι θα το λεγες αυτο !
I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: And the Stig is ......  

  Από: Polymhxanos στις 21/06/2009 3:16 πμ.

You noticed...
1748 μίλια >>> http://forcev4.blogspot.gr/2017/08/1748-miles.html

Re: And the Stig is ......  

  Από: mixalakis στις 21/06/2009 3:43 μμ.

Πρέπει να το παραδεχτώ πλέον!


Ε, ναι λοιπόν...



ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ!!!!!!

Re: And the Stig is ......  

  Από: HelenKoR στις 22/06/2009 12:49 πμ.

[youtube:20m6gfdw]fQtSlnatbH0[/youtube:20m6gfdw]


και το ειπε για πλακα εχθες ο αδερφος μου οτι μπορει να ηταν αυτος !
I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: And the Stig is ......  

  Από: nfot στις 22/06/2009 1:04 πμ.

Αν δεν το εβλεπα, δε θα το πιστευα.
"You live more for five minutes, going fast on a bike, than other people do all of their life". -Marco Simoncelli R.I.P.

Re: And the Stig is ......  

  Από: Polymhxanos στις 22/06/2009 1:35 πμ.

Τόχει τόνομα...
1748 μίλια >>> http://forcev4.blogspot.gr/2017/08/1748-miles.html

Re: And the Stig is ......  

  Από: denthnpalevw στις 22/06/2009 7:09 πμ.

τοσες sesson δλδ ηταν ο Σουμι???

λιγο δυσκολο να το πιστεψω............
Δεν έχω υπογραφή.......

http://betform.blogspot.com/

Re: And the Stig is ......  

  Από: coot στις 22/06/2009 8:28 πμ.

denthnpalevw"τοσες sesson δλδ ηταν ο Σουμι???

λιγο δυσκολο να το πιστεψω............"

και εμένα μου φαίνεται λίγο δύσκολο να το πιστέψω ότι τόσες sesson ήταν ο Σούμι αλλά ποτέ δε ξέρεις.
Πάντως μεταξύ σοβαρού και αστείου το είπα και εγώ
[color=red:2cjktgro] Driving with my darling
faster than I should
Driving with my darling
Forever if we could

Re: And the Stig is ......  

  Από: denthnpalevw στις 22/06/2009 8:48 πμ.

και μονο για να εχεις τον ΣΟυμι τοσες sesson εκει πρεπει να τον πληρωνεις τα κερατα. και στο τελος να μην εκμεταλευεσαι το ονομα του???????? Δεν παιζει αυτο. Ο πραγματικος Sting ειναι ο αδικημενος.....
Δεν έχω υπογραφή.......

http://betform.blogspot.com/

Re: And the Stig is ......  

  Από: mixalakis στις 22/06/2009 10:20 πμ.

Και εμένα μου φαίνεται λίγο απίθανο.

Υπάρχει ο stig εδώ και χρόνια. Όλα αυτά τα χρόνια πήγαινε κάθε φορά ο Σούμι και έκανε ένα γύρο με κάθε αυτοκίνητο που του έδιναν και δεν είχε διαρεύσει τίποτα;

Υπάρχει τρόπος να αποδειχθεί ότι ήταν αυτός κάθε φορά;
Λογικά θα έπρεπε να τραβάνε βίντεο που να δείχνουν ότι πράγματι ήταν αυτός σε κάθε δοκιμή.

Αν δεν αποδείξουν τίποτα, θα μπορούσε να καλέσει όποιοδήποτε και να πει ότι ήταν αυτός.

Re: And the Stig is ......  

  Από: fethry στις 22/06/2009 10:57 πμ.

denthnpalevw"και μονο για να εχεις τον ΣΟυμι τοσες sesson εκει πρεπει να τον πληρωνεις τα κερατα. και στο τελος να μην εκμεταλευεσαι το ονομα του???????? Δεν παιζει αυτο. Ο πραγματικος Sting ειναι ο αδικημενος....."

έχεις απόλυτο δίκιο σε όλα εκτός απο ένα n...


αν ήταν όντως ο schumi απ'την αρχή, θα το είχαν αποκαλύψει στο δεύτερο επεισόδιο...
αυτό τώρα το κάναν για ν'ανεβάσουν κάνα νούμερο τηλεθέασης μιας που ξεκινά η νέα τηλεοπτική σεζόν...
if it's stupid and it works, it ain't stupid...

Re: And the Stig is ......  

  Από: HelenKoR στις 22/06/2009 11:10 πμ.

Polymhxanos"Τόχει τόνομα... "




--------------------------------------------
Ο Michael Schumacher είναι ο δεύτερος που παίρνει το «ρόλο» του Stig, καθώς πρώτος ήταν ο Βρετανός, επίσης οδηγός της Formula 1, Perry McCarthy.

Ο Perry McCarthy, ο οποίος ως Stig φορούσε μαύρα, είχε αποκαλύψει την πραγματική του ταυτότητα σε αυτοβιογραφία που έγραψε το 2002, οπότε και αντικαταστάθηκε από τον Schumacher.

--------------------------------------------
να σας πω την αληθεια μου φαινεται λογικο να κρυβουν ολα αυτα τα χρονια την πραγματικη ταυτοτητα του Stig.
γιατι τοσο καιρο ολοι προσπαθουσαν να μαντεψουν ποιος ειναι και συνεχεια γινοταν ντορος γυρω απο το ονομα του (αρα εκανε την εκπομπη ακομα πιο δημοφιλη)
πραγμα που ισως να μην πετυχαινε αν ξεραμε απο την αρχη οτι ηταν ο Σουμαχερ.
I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: And the Stig is ......  

  Από: Polymhxanos στις 22/06/2009 11:20 πμ.

Ελένη, ο λόγος που δεν λέγανε ποιός είναι, είναι για να μην τον προσεγγίσουν οι εταιρίες για να κολακέψει τα αυτοκινητά τους χρηματίζοτάς τον, και όχι αυτά που είπες.

Καλά, οι υπόλοιποι, κλασσικοί ελληνάρες... Πούσαι Jeremy φέρε μας το αποδεικτικό μισθοδοσίας, γιατί κάποιοι στην Ελλάδα θέλουν αποδείξεις για το τι κάνεις στην (χιουμοριστική) εκπομπή σου... ΗΜΑΡΤΟΝ
1748 μίλια >>> http://forcev4.blogspot.gr/2017/08/1748-miles.html