Ανοδιωση!!!

Ανοδιωση!!!  

  Από: naikl78 στις 19/04/2012 10:54 μμ.

Καλησπερα παιδια,
Γνωριζει κανεις αν κανει καποιος ανοδιωση στην Αττικη κ αν εχει κανει κανεις να μας πει εντυπωσεις!!!!
Όποιος φοβάται πέφτει και κοιμάται!!!

Re: Ανοδιωση!!!  

  Από: epistimon στις 19/04/2012 11:36 μμ.

τι θες ακριβως να κανεις για να δουμε αμα μπορουμε να σε βοηθησουμε?

Re: Ανοδιωση!!!  

  Από: naikl78 στις 19/04/2012 11:52 μμ.

Μπουκαλες θέλω να κάνω φίλε μου.έχεις υπ'όψιν σου κάτι?βλέπω εισαι και από την πατρίδα μου
Όποιος φοβάται πέφτει και κοιμάται!!!

Re: Ανοδιωση!!!  

  Από: epistimon στις 20/04/2012 12:30 πμ.

απο οτι ξερω ο πεττας κανει στην αθηνων-καβαλας και στο μοσχατο.τι ακριβως επαθαν οι μπουκαλες σου?
απο που εισαι ακριβως?μεσα απο καλαματα?

Re: Ανοδιωση!!!  

  Από: naikl78 στις 20/04/2012 9:35 πμ.

Καλημερα,δεν επαθαν τιποτα απλα να τις κανω μαυρες θελω φιλε μου.Θα το ψαξω για Μοσχατο γιατι ειμαι κοντα,Καλλιθεα ειμαι!!!Γεννηθηκα Καλαματα κ εχω κ σπιτι τερμα ακριτα αρχες παλαιολογου αν ξερεις αλλα γενικα ολοι μου οι συγγενεις ειναι Καλαματα,Πεταλιδι,Κιτριες κλπ...Εσυ απο που εισαι Καλαματα?
Όποιος φοβάται πέφτει και κοιμάται!!!

Re: Ανοδιωση!!!  

  Από: epistimon στις 20/04/2012 1:03 μμ.

απο μεσσηνη ειμαι.παντος ποιο ωραιες ειναι χρυσες οι μπουκαλες.στο μοσχατο απο οτι θυμαμαι ειναι χαμηλα στην πειραιος μετα τη γεφυρα προς πειραια

Re: Ανοδιωση!!!  

  Από: Notis στις 22/04/2012 9:10 μμ.

naikl78"Καλησπερα παιδια,
Γνωριζει κανεις αν κανει καποιος ανοδιωση στην Αττικη κ αν εχει κανει κανεις να μας πει εντυπωσεις!!!!
"

ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΑΝΟΔΙΩΣΗ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΩΝ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΧΡΩΜ/ΣΜΟΥΣ * 6974 862691
210 3468029
Ορφέως 176 (πάρ. Σαμαρτζή) Βοτανικός ...Έχω κάνει μαύρη ανοδίωση καβαλέττα τιμονιού και ποδωστήρια με άψογο αποτέλεσμα.

Re: Ανοδιωση!!!  

  Από: naikl78 στις 22/04/2012 11:10 μμ.

ALMEK Κ. ΜΙΧΟΥ & ΣΙΑ
Λασηθίου 2 - Κόκκινος Μύλος - Αχαρναί. Τηλ. 210-2317721

Σε ευχαριστω φιλε μου αλλα βρηκα κ τον παραπανω τον οποιο τον πηρα κ τηλ κ μου ειπε οτι κανει κ εχει κ δειγμα απο αλλους που εχουν παει.Μου εδωσε κ τιμη για τις μπουκαλες που θελω εγω κ νομιζω πως ειναι πολυ καλη 30euro!!!!!Μιλαμε για ανοδιωση κ οχι ηλεκτροστατικη ετσι....Απο τιμες ο δικος σου στην Ορφεως τι παιζει?
Όποιος φοβάται πέφτει και κοιμάται!!!

Re: Ανοδιωση!!!  

  Από: Notis στις 23/04/2012 2:49 μμ.

naikl78"ALMEK Κ. ΜΙΧΟΥ & ΣΙΑ
Λασηθίου 2 - Κόκκινος Μύλος - Αχαρναί. Τηλ. 210-2317721

Σε ευχαριστω φιλε μου αλλα βρηκα κ τον παραπανω τον οποιο τον πηρα κ τηλ κ μου ειπε οτι κανει κ εχει κ δειγμα απο αλλους που εχουν παει.Μου εδωσε κ τιμη για τις μπουκαλες που θελω εγω κ νομιζω πως ειναι πολυ καλη 30euro!!!!!Μιλαμε για ανοδιωση κ οχι ηλεκτροστατικη ετσι....Απο τιμες ο δικος σου στην Ορφεως τι παιζει?"

Δείγματα έχουν όλοι.Εγώ πλήρωσα για 2καβαλέττα και2 μαρσπιέ 20 ευρώ

Re: Ανοδιωση!!!  

  Από: tiger1050koridallos στις 23/04/2012 7:22 μμ.

συγνωμη για το off topic αλλα η ανοδιωση ή η ηλεκτροστατικη θεωρειτε καλυτερη?

Re: Ανοδιωση!!!  

  Από: naikl78 στις 23/04/2012 8:34 μμ.

Απο οτι ξερω η ηλεκτροστατικη γινεται στα ακινητα μερη,τιμονια,ζαντες κτλ ενω η ανοδιωση σε κινητα μερη κ αυτο λογω τριβης...Μπορει να κανω κ λαθος.Οποτε δεν εχει να κανει με καλυτερη κ χειροτερη.Αν εχω λαθος ας διορθωσει καποιος μαγκες να μαθαινουμε κιολας
Όποιος φοβάται πέφτει και κοιμάται!!!