συσκευη δορυφορικου εντοπισμου σε περιπτωση κλοπης

συσκευη δορυφορικου εντοπισμου σε περιπτωση κλοπης  

  Από: freud στις 10/07/2010 9:38 μμ.

Προσφατα μου αναφερθηκε οτι υπαρχει συσκευη δορυφορικου εντοπισμου[σε περιπτωση κλοπης] για μοτοσυκλετες η οποια ειναι πολυ μικρη[μπαινει μεχρι κ μεσα στο φιλτροκουτι] με ακριβεια λιγων μετρων.Ειναι ενημερος κανεις ποιος ειναι προμηθευτης κ ποσο κοστιζει?ευχαριστω εκ των προτερων..

Re: συσκευη δορυφορικου εντοπισμου σε περιπτωση κλοπης  

  Από: Polymhxanos στις 10/07/2010 11:38 μμ.

Να ένα που βρήκα σε λιγότερο από 10'' στο google με θέμα ''spy gadgets gr''

http://www.togadget.gr/index.php?page=s ... =1&lang=en

Ουκ ολίγα τέτοια υπάρχουν...

Έχει ξανασυζητηθεί στο forum. Και ΔΕΝ είναι η παρακολούθηση της μηχανής η κύρια χρήση του, η παρακολούθηση της άπιστης είναι...
1748 μίλια >>> http://forcev4.blogspot.gr/2017/08/1748-miles.html

Re: συσκευη δορυφορικου εντοπισμου σε περιπτωση κλοπης  

  Από: harrysvr στις 10/07/2010 11:48 μμ.

Εχω ένα ίδιο εδώ και 3 χρόνια στο αυτοκίνητο, πάρτο απο ebay, μισή τιμή, αλλά όχι και στο φ/κουτί...
το είχα δικιμάσει κάτω απο τη σέλα και δεν έπιανε, πόσο μάλλον στο φ/τι

Re: συσκευη δορυφορικου εντοπισμου σε περιπτωση κλοπης  

  Από: freud στις 11/07/2010 3:05 μμ.

freud"Προσφατα μου αναφερθηκε οτι υπαρχει συσκευη δορυφορικου εντοπισμου[σε περιπτωση κλοπης] για μοτοσυκλετες η οποια ειναι πολυ μικρη[μπαινει μεχρι κ μεσα στο φιλτροκουτι] με ακριβεια λιγων μετρων.Ειναι ενημερος κανεις ποιος ειναι προμηθευτης κ ποσο κοστιζει?ευχαριστω εκ των προτερων.. "

Σας ευχαριστω κ τους δυο..ομως το εχει εφαρμοσει καποιος??κ που το τοποθετησε για να πιανει κ να μη φαινεται?

Re: συσκευη δορυφορικου εντοπισμου σε περιπτωση κλοπης  

  Από: TRIUMPHAKIAS στις 13/07/2010 9:17 πμ.

freud"
freud"Προσφατα μου αναφερθηκε οτι υπαρχει συσκευη δορυφορικου εντοπισμου[σε περιπτωση κλοπης] για μοτοσυκλετες η οποια ειναι πολυ μικρη[μπαινει μεχρι κ μεσα στο φιλτροκουτι] με ακριβεια λιγων μετρων.Ειναι ενημερος κανεις ποιος ειναι προμηθευτης κ ποσο κοστιζει?ευχαριστω εκ των προτερων.. "

Σας ευχαριστω κ τους δυο..ομως το εχει εφαρμοσει καποιος??κ που το τοποθετησε για να πιανει κ να μη φαινεται?"


Νομιζω ειχα δει σε Tiger διαφανη ζελατινα και στο κατω μερος ηταν μαυρη και ειχε μπολικο χωρο να μπει εκει αναμεσα απο το μουτρο και την ζελατινα η κεραια του Gps.
Και Σερρά Σερρά....δικοί μας θα'ναι και πάλι οι δρόμοι....