προβλημα η οχι???

προβλημα η οχι???  

  Από: johntar στις 22/06/2010 12:14 πμ.

καλησπερα σε ολους.βρε παιδια ειχα παει για μπανακι τι τεταρτη και οατν εφτασα σπιτι εκουγα τι μηχανη να κανει εναν ηχο απο μπροστα σαν να χανουν τα χταποδια.οταν ειναι ρελαντι δεν ακουγεται αλλα μολις ξεκινησεις το ακουω.σας εχει συμβει ποτε αυτο???πηγα στιν triumph αλλα η βαριοταν να ασχολιθει ο μαστορας η δεν εχει καλο αυτι γιατι μου ειπε οτι δεν ακουει κατι.και σημερα ηταν πιο εντονο.εχετε καμια ιδεα τι μπορει να ειναι???
Ποιος θα τονίσει τα χιλιάδες λάθη μου να μου τονίσω άλλα χίλια κ τ' αμέτρητα τα πάθη μου!!!

Re: προβλημα η οχι???  

  Από: Aris. στις 22/06/2010 1:45 πμ.

Δεν βοηθας πολυ...


Μηπως ειχες καιρο να ακουσεις την μηχανη σου χωρις κρανος ?
================================================================================================

I have a simple philosophy: Fill what's empty. Empty what's full. Scratch where it itches.

Re: προβλημα η οχι???  

  Από: chris34 στις 22/06/2010 8:09 πμ.

Ναι δεν βοηθας πολυ με αυτα που μας.Κατι πιο συγκεκριμενο;
Αν νομιζεις οτι ειναι απο τα χταποδια τις βιδες τις κοιταξες να δεις αν ειναι χαλαρες;
Λευκος Τιγρης!!see you................

Re: προβλημα η οχι???  

  Από: johntar στις 22/06/2010 11:58 μμ.

καλησπερα και παλι παιδες.τελικα πηγα σημερα το πρωι στο συνεργειο της triumph και μου λεει οτι ο τιγρης δουλευει αψογα.του λεω κανε μια βολτα να το ακουσεις γτ στο ρελαντι και μονο με ξερο γκαζι δεν ακουους τπτ.μου ξαναλεει οτι δουλευει σωστα.φευγω αλλα στο δρομο με ετρωγε κατι.το εκανε ολο και πιο εντονα.το απογευμα κατεβηκα παλι στο πειραια στην ιντερμοτο και για καλη μου τυχη ηταν εκει ο μαστορας παλι απο το πρωι που ειχα παει.του λεω ηρ8α παλι γι αυτο το λογο και σε παρακαλω καντο μια βολτα γι πραγματικα κατι δεν παει καλα.ασε που ρουφαγε βενζινι λες και ηταν 4,000 κυβικα.ου λεει οκ αλλα να ανεβω μαζι το.τελικα οταν φτασαμε στο μαγαζι μου λεει οτι χανει η εξατμισι απο μπροστα.δεν ειναι τπτ μου ειπε αλλα να παω αυριο να τιν δει και να τιν λυσει για να τιν δει καλυτερα.τωρα τι ακριβως εχει θα σας πω αυριο.
Ποιος θα τονίσει τα χιλιάδες λάθη μου να μου τονίσω άλλα χίλια κ τ' αμέτρητα τα πάθη μου!!!

Re: προβλημα η οχι???  

  Από: Sprinter στις 23/06/2010 8:04 πμ.

Δε χάνεις τίποτα να ανέβεις κατα Αθήνα σε κάναν άλλο μάστορα... Λέω εγώ τώρα...για αλλη μια γνώμη βρε αδελφέ...
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε