xenon?????

xenon?????  

  Από: strani στις 12/05/2010 4:16 μμ.

επειδη πολυ κουβεντα εχει γινει για τα xenon και ημουν και εγω ενα βημα απο το να τα βαλω ρωτησα στην ιλιοφιλ και απο επισημα πια χειλη μου ειπαν οτι[ για οποιαδηποτε βλαβη παρουσιαστει και δουν οτι εχει γινει παρεμβαση στα ηλεκτρικα εστω και χωρις να εχουν κοπει καλωδια η οτιδηποτε αλλο η εγγυηση δεν καλυπτει την πιθανη ζημια.ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΣΑΣ ΛΕΩ....

Re: xenon?????  

  Από: tamis στις 13/05/2010 12:07 πμ.

Αυτο να ερθουν να μου το πουνε αμα χτυπα ξύλο έρθει εκείνη η ώρα... που θα πούνε οτι φταίνε τα φώτα σε τι ρε φταίνε? στα λιγότερα watt που καταναλώνουν? δε ξέρω σε ποια αντιπροσωπία πήγες αλλά εκεί που αγόρασα εγω τον δικό μου Τίγρη μου τα έκαναν δώρο κατα την αγορα ασχετα που προτίμησα να μου κάνουν κατι αλλο δώρο... Η ίδια η εταιρία τα περνάει... να πας αλλου αν πάθεις ζημιά να τα ξηλώσεις και να τους κάνεις μύνηση. Την έχουν παραδεί στις αντιπροσωπίες σε ότι αφορά την εγγύησεις... το πάρεις απ έξω δεν έχεις εγγύηση... Γιατι??? δηλαδή αν πάρω το μηχανακι απο ελλάδα και πάω Γερμανία εκεί θα μου πούνε α το πείρες απο Ελλάδα δεν ισχύει η Εγγύησή σου???? ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝΕΕΕ ΡΕΕΕΕΕ!!!!!

Είπα να αναφερθώ μόνο για τα φώτα γιατι κατα το παρελθόν μου έιχανε πεί και μένα τις ιδιές π!π€ς αλλα όταν απείλησα με μύνηση ξαφνίκά βρήκα το δίκιο μου... και βρήκα πατημα... να με συγχωρείτε!!
White Tiger on the road...

Re: xenon?????  

  Από: harrysvr στις 13/05/2010 11:55 πμ.

Συγχωρεμένοοοοοοοοοοοοοςςςςςςςςςςςςςςς