Γδαρμένα πλαστικά φτιαχνονται! (?)

Γδαρμένα πλαστικά φτιαχνονται! (?)  

  Από: rAnger στις 15/07/2009 8:41 μμ.

Παιδιά μια ερώτηξη:
Επειδή από σούπα καθώς είμαι κι εχω ελαφρώς γδαρμένα πλαστικά (μάσκα κ πλαινό) στον τίγρη, έμαθα από μηχανικό ότι μπορούμε να τα φτιαξουμε σε μάστορα-βαφεα καθως αυτά τα πλαστικά αν δεν εχουν σπουδαιο σπασιμο επισκευάζονται. Είναι λέει από καποιο ιδιαίτερο υψηλής ποιότητας πλαστικό...
Προσπαθώντας να ρωτήσω ποιος είναι ο μαστορας, δεν καταφερα τπτ για προφανεις λόγους.
Ξέρει κανεις σας κάτι γι αυτό?

Και κάτι ακόμα:
Το τιμόνι από το speed είναι ίδιο με του τίγρη, θα ταιριάξει στα καβαλετα??

Τηανκσ!!
"Do not blame God for having created the tiger, but thank him for not having given it wings."
[size=85:o7r8m6d3]Indian proverb

Re: Γδαρμένα πλαστικά φτιαχνονται! (?)  

  Από: coot στις 15/07/2009 11:32 μμ.

Συνήθως φτιάχνονται τα γδαρμένα πλαστικά αλλά αν δεν είναι πολύ χάλια.
Επίσης σε μια πολύ μικρή συγκρουση μέχρι και κραδασμούς υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να πετάξει το χρώμα...
[color=red:2cjktgro] Driving with my darling
faster than I should
Driving with my darling
Forever if we could

Re: Γδαρμένα πλαστικά φτιαχνονται! (?)  

  Από: Greem στις 16/07/2009 2:56 μμ.

δεν πεταει το χρωμα τοσο ευκολα, αν ξερει αυτος που το εβαψε. Αν ανοιξεις ενα ΜΟΤΟ στις τελευταιες σελιδες θα βρεις 3-4 βαφεια.
There goes one of God's own creatures. Too weird to live, too rare to die.

Re: Γδαρμένα πλαστικά φτιαχνονται! (?)  

  Από: supergoofy στις 16/07/2009 5:48 μμ.

αδερφουλη ολα φτιαχνονται αμα εισαι μερακλης κ ειναι σαν καινουργια εφ οσον χρησιμοποιησεις τα μαμα αυτοκολητα

στο africa μου η μασκα μου ειχε τρυπα (ελλειπε κομματι ολοκληρο) κ ο μαστορας μου το εκανε σαν καινουργιο

Οτι τετοιες δουλεις ειχα χρειαστει ειχα παει στο Jimmy (Happy rider) στη βρυλησου στο πολυγονο κ εμεινα πολυ εφχαριστημενος κ με προσεγμενες τιμες. Τσακο λοιπον ενα πλαστικουλη κ πηγαινε του το απο κει να το δει κ θα σου πει επι τοπου κοστολογια κλπ

Οσο για το τιμονι, νομιζς οτι σιγουρα θελει αλλα καβαλετα αμα πας για fat bar