ΠΩΣ ΒAΖΩ AVATAR ?

ΠΩΣ ΒAΖΩ AVATAR ?  

  Από: Aris. στις 15/03/2009 3:26 μμ.

Eimai olos autia..
================================================================================================

I have a simple philosophy: Fill what's empty. Empty what's full. Scratch where it itches.

Re: ΠΩΣ ΒAΖΩ AVATAR ?  

  Από: Costas στις 15/03/2009 3:30 μμ.

Πηγαίνεις πάνω αριστερά στον Πίνακα ελέγχου μέλους.Στη συνέχεια επιλέγεις την καρτέλα προφίλ.Και τέλος από αριστερά επιλέγεις επεξεργασία αβαταρ.Αν οι πληροφορίες σου φάνηκαν χρήσιμες θα αποστείλουμε με pm το λογαριασμό τραπέζης για κατάθεση
Καλο μεσημέρι

Re: ΠΩΣ ΒAΖΩ AVATAR ?  

  Από: HelenKoR στις 15/03/2009 5:02 μμ.

ΥΓ. Oι διαστασεις της εικονας που επιθυμεις να βαλεις πρεπει να εχει maximum διαστασεις 140χ140 και μεγεθος αρχειου 11kB .

I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: ΠΩΣ ΒAΖΩ AVATAR ?  

  Από: coot στις 15/03/2009 5:15 μμ.

http://www.shrinkpictures.com/ πας στο παραπανω site στελνεις την φωτο σου και στη στελνουν στο εμαιλ σου στις διαστάσεις που θες και μετά την ανεβάζεις εδώ.
και τώρα στο κλίμα των ημερών σε αρχίζω σε μερικά βρισίδια !@#$%^&*(&^%$#@#$%^&*&^%$#@#$%^&*
[color=red:2cjktgro] Driving with my darling
faster than I should
Driving with my darling
Forever if we could

Re: ΠΩΣ ΒAΖΩ AVATAR ?  

  Από: Aris. στις 16/03/2009 1:12 πμ.

Thnx για το link

έψαχνα κάτι τέτοιο γιατί λίγες pics είχα αποθηκευμένες στο pc με τέτοιες διαστάσεις και μου έκατσε το "UNDER CONSTRUCTION" κουτί θα έλεγα

χα! Έβαλα και υπογραφή ! am πως !

Και αφού τα πήγα τόσο Γαμάτα είπα μέσα μου... τώρα που πήρα φορα (και την φωτογραφική μηχανή τις αδερφής μου) θα βάλω και photos στο gallery

Αλλα έχω την εντύπωση πως απέτυχα..
Έκανα browse, έβαλα την photo που ήθελα και και δεν ήξερα πιο ήταν το "Enter" για να την αποθηκεύσει..
Βρήκα ένα κουτάκι κάτω που έλεγε κάτι.. δε θυμάμαι και καλά.. Νομίζω κάτι για "add items" κάτι τέτοιο..

το πάτησα.. και φάνηκε πως αποθηκεύτηκαν...
πήγα στο gallery να δω τι έγινε και με βρήκα να έχω 2 πολύ όμορφες Κενές , Aσπρες photos

μουρμούρισα από μέσα μου ένα...
"πως σου φάνηκε?" μιλώντας στον εαυτό μου προφανώς.. e και τις έσβησα...

ε... Νταξ.. έβαλα σε μια μέρα μισό avatar και ολόκληρη υπογραφή!

αύριο μεθαύριο... σινιάρω και το gallery
================================================================================================

I have a simple philosophy: Fill what's empty. Empty what's full. Scratch where it itches.

Re: ΠΩΣ ΒAΖΩ AVATAR ?  

  Από: Aris. στις 16/03/2009 1:26 πμ.

xaxaxa! το site τα σπάει!
εκτος ότι σου συμμαζεύει την photo σου λέει και από που βγήκε η photo, μέρα , ώρα , μάρκα , ότι το flash ήταν στο "auto" την στιγμή που την έβγαλα....
xaxaxa! Μονο με πιο χέρι κρατούσα την φωτογραφική δεν έλεγε !
================================================================================================

I have a simple philosophy: Fill what's empty. Empty what's full. Scratch where it itches.

Re: ΠΩΣ ΒAΖΩ AVATAR ?  

  Από: Costas στις 16/03/2009 1:39 πμ.

Έτσι έτσι...Γιατί στο Star,κάνουμε ρεπορτάζ
Αν στην ανεβάζει αλλά μετά βγάζει άσπρο κοίτα μήπως το μέγεθος της φωτογραφίας είναι πολύ μεγάλο.Δηλαδή αν είναι πάνω από 2-3 Mb τις κόβει.Δοκίμασε να την μικρύνεις λίγο και να την ξαναανεβάσεις.

Re: ΠΩΣ ΒAΖΩ AVATAR ?  

  Από: coot στις 16/03/2009 11:45 πμ.

Aris."xaxaxa! το site τα σπάει!
εκτος ότι σου συμμαζεύει την photo σου λέει και από που βγήκε η photo, μέρα , ώρα , μάρκα , ότι το flash ήταν στο "auto" την στιγμή που την έβγαλα....
xaxaxa! Μονο με πιο χέρι κρατούσα την φωτογραφική δεν έλεγε ! "

ωραίο κολ@ρ@κι έβαλες στη φωτό σου
και η υπογραφή σου τα λέει όλα όντως saves lives! (αρκεί να μην είναι κουφός ο άλλος )
[color=red:2cjktgro] Driving with my darling
faster than I should
Driving with my darling
Forever if we could

Re: ΠΩΣ ΒAΖΩ AVATAR ?  

  Από: Aris. στις 16/03/2009 11:56 πμ.

Thnx
έχω μια τάση να siniarw κολ@r@κι@

Γιαυτο και άρχισα να σουλουπώνω και αυτό...
εξατμισουλες και πήρα ένα τροχό και έκοψα το άθλιο καμπυλωτό πλαστικό που είχε μαμά και θα πάω να "φιαξω" ένα πολυεστερικό..
100 euro μου είπε και 50 το βάψιμο, πιστεύω είναι μια δελεαστική τιμή
================================================================================================

I have a simple philosophy: Fill what's empty. Empty what's full. Scratch where it itches.

Re: ΠΩΣ ΒAΖΩ AVATAR ?  

  Από: coot στις 16/03/2009 1:22 μμ.

Aris." θα πάω να "φιαξω" ένα πολυεστερικό..
100 euro μου είπε και 50 το βάψιμο, πιστεύω είναι μια δελεαστική τιμή "

αλλά από νερά τι κάνεις; γιατί ακόμα και να μη βρέχει χαλαρά συναντας νερά στους δρόμους... the greek reality
[color=red:2cjktgro] Driving with my darling
faster than I should
Driving with my darling
Forever if we could

Re: ΠΩΣ ΒAΖΩ AVATAR ?  

  Από: Aris. στις 16/03/2009 2:08 μμ.

και που είχα όλη την μαμά βάση μαζί με την πινακίδα τι κατάλαβα?
πάλι περνούσαν νερά..
εδώ μια μέρα που με πήρε μπόρα καμια 25aria km μακριά από το σπίτι μου παρατήρησα ότι έτρωγα νερά στη ζελατίνα του κράνους ακόμα και από την μπροστά τι ρόδα!
αν ήσουν από μια μεριά να με έβλεπες ...
σαν Σιντριβάνι αφηρημένης τέχνης που πήγαινε με 170km/h ήμουν.
E και λέω.. αφού ρε Ari το trws που το trws το νερό... τουλάχιστον να είσαι στιλάτος!
================================================================================================

I have a simple philosophy: Fill what's empty. Empty what's full. Scratch where it itches.

Re: ΠΩΣ ΒAΖΩ AVATAR ?  

  Από: fethry στις 16/03/2009 5:03 μμ.

Aris."μουρμούρισα από μέσα μου ένα...
"πως σου φάνηκε?" μιλώντας στον εαυτό μου προφανώς.. "

Aris."E και λέω.. αφού ρε Ari το trws που το trws το νερό... τουλάχιστον να είσαι στιλάτος!"

κάνεις σπούδαίες κουβέντες με τον εαυτό σου, ε?
το παθαίνω κι εγώ, αλλά είναι αρκετά μονότονα γιατί σπάνια δε συμφωνούμε...
if it's stupid and it works, it ain't stupid...

Re: ΠΩΣ ΒAΖΩ AVATAR ?  

  Από: Aris. στις 16/03/2009 5:30 μμ.

A εγώ έχω φάει φρίκη τόσο καιρό που κάνω συντηρήσεις ανελκυστήρων εντελώς μονος...

βάλε και το mp3 που το έχω να βαράει όλο το πρωί ...
με έχω πιάσει πολλές φορες να μιλάω μονος μου μπροστά στον καθρέπτη του ασανσέρ η να ανεβαίνω τα σκαλιά από τον τελευταίο στο μηχανοστάσιο στο ρυθμό του τραγουδιού που ακούω...

λες να χρειάζομαι γιατρό ?

πάλι καλά υπάρχει και το "τριπλακι" να του "τραβισκω" κάνα 2 γκαζιές να στανιάρω !!
================================================================================================

I have a simple philosophy: Fill what's empty. Empty what's full. Scratch where it itches.

Re: ΠΩΣ ΒAΖΩ AVATAR ?  

  Από: Polymhxanos στις 16/03/2009 8:42 μμ.

Και που να δείτε αυτούς που αρχίζουν και μιλάνε στον Θεό

Το σημείο χωρίς επιστροφή βέβαια, είναι όταν ο Θεός αρχίσει να απαντάει
1748 μίλια >>> http://forcev4.blogspot.gr/2017/08/1748-miles.html

Re: ΠΩΣ ΒAΖΩ AVATAR ?  

  Από: fethry στις 17/03/2009 9:57 πμ.

Polymhxanos"Και που να δείτε αυτούς που αρχίζουν και μιλάνε στον Θεό
Το σημείο χωρίς επιστροφή βέβαια, είναι όταν ο Θεός αρχίσει να απαντάει "

κάτι σαν την έφη θώδη ένα πράμα, ε?

@aris
μην ανησυχείς... το να μιλάς με τον εαυτό σου είναι υγιές... αν δε μιλάς είναι το πρόβλημα γιατί σημαίνει οτι είστε τσακωμένοι...
if it's stupid and it works, it ain't stupid...