Triumph Lingerie

Re: Triumph Lingerie  

  Από: Ecobill στις 01/05/2013 12:30 μμ.

Πως το καταφέρνουν αυτό μερικοί μερικοί και ένα τόπικ από χιουμοριστικό να γίνεται κ@λος στην 2η κιόλας σελίδα..

Πότε θα μάθετε ότι όλα δεν μπαίνουν στο ίδιο τσουβάλι??

range"εντάξει κύριοι, τώρα με βάλατε στη θέση μου. Έχετε όλο το δίκιο μαζί σας.

Εξ αρχής αυτό ήθελα να κάνω. Να σας πω κυλοτάκηδες, αδερφές και τέτοια και απλά μετά να βάλω από κάτω emoticons.

Διότι είναι προφανές ότι το αρχικό post με τα κυλοτάκια μιας άλλης Triumph, που ως γνωστόν μας κάνουν καζούρα διάφοροι φίλοι για το ίδιο όνομα με τα μηχανάκια μας, είναι λοιπόν προφανές ότι ήταν σοβαρό το post και όχι χιουμοριστικό και εγώ απλά, επειδή σε αυτό τον κόσμο δεν έχω ΤΙΠΟΤΕ άλλο να κάνω αποφάσισα να ικανοποιήσω τη ματαιοδοξία μου ξευτιλίζοντας από την καρέκλα μου δύο τιτάνες, στυλοβάτες αυτού του forum. Και γιατί όχι... να αυξηθούν κι οι πωλήσεις pop corn και να δώσω μία κίνηση στο forum όπως τόσο εύστοχα αποκάλυψε ο theozed.

Με πιάσατε στα πράσσα, δεν το περίμενα. Κι αφού περάσατε από κορδέλα τα γραπτά μου, καταλύξατε ότι τελικά είστε στόχος. Σας έχω βάλει στο μάτι. Δικαίως... δικαίως... δεν μπορώ να κρυφτώ άλλο, θέλω το κακό σας!

Όμως επειδή πραγματικά με εξέπληξε το γεγονός ότι αμέσως το πιάσατε το νόημα αυτών που γράφω, δεν μένει παρά να ζητήσω ταπεινά συγνώμη και να υποσχεθώ ότι κάτι τέτοιο δεν πρόκειται να συμβεί ξανά!

Ξέρω ότι σας κουράζω, αλλά μην ξεχνάτε ότι εγώ δεν έχω με τι άλλο να ασχοληθώ σε αυτόν τον κόσμο και ότι εσείς είστε στόχος!"

Και λίγα τους είπες orange

Re: Triumph Lingerie  

  Από: Ecobill στις 01/05/2013 12:32 μμ.

Κακώς το εσβησες αλλά δεν πειράζει...

Μαζί με τα στριγκάκια και τα σουτιενακια 3/4 , θα ανεμίζει και η απάντηση σου

Re: Triumph Lingerie  

  Από: Παντελής στις 01/05/2013 12:34 μμ.

Ecobill"Και λίγα τους είπες orange "


Έτσι, έτσι !!!! Δώσε πόνο !!!!!!!

Re: Triumph Lingerie  

  Από: orange στις 01/05/2013 12:53 μμ.

έτσι όπως πήγε το θέμα... δεν μένει παρά να κάψουμε τα ... "σουτιέν" μας!

τι emoticon να βάλω από κάτω... χμμμ χμμμ...

Re: Triumph Lingerie  

  Από: Theozed στις 02/05/2013 4:23 μμ.

.
Darkness makes it easier to find the "Light"!

Re: Triumph Lingerie  

  Από: nfot στις 02/05/2013 10:28 μμ.

Διπλοστριγκ
"You live more for five minutes, going fast on a bike, than other people do all of their life". -Marco Simoncelli R.I.P.

Re: Triumph Lingerie  

  Από: Theozed στις 02/05/2013 11:51 μμ.




Darkness makes it easier to find the "Light"!

Re: Triumph Lingerie  

  Από: Theozed στις 03/05/2013 12:01 πμ.

Τί έγινε τώρα; Αυτό ήταν όλο;;;

Πρόλαβα και το διάβασα πριν ακόμα το σβήσεις, αφού επέλεξες όμως να το σβήσεις...Ε, θα σεβαστώ την επιθυμία σου και θα πατήσω pause προς το παρόν. Κι ας "ανεμίζει" το post σου παρέα με τα εσώρουχα!

Αν και το σημείο με τους "τιτάνες" με άάάρεσεεε!

Ελπίζω μόνο τώρα που ανάψαμε μια μικρή φωτιά, να τη διατηρήσουμε. Μη χαθείς πάλι, όπως συνηθίζεις! Και ψήσου να έλθεις και σε καμιά καφεδοσυνάντηση. Μόνο στο ίντερνετ δαγκώνω, από κοντά δεν πολυμιλάω

ORANGE, ΣΕ ΕΣΕΝΑΝΕ ΑΠΕΥΘΥΝΟΜΑΙ ΜΑΝ!

Darkness makes it easier to find the "Light"!

Re: Triumph Lingerie  

  Από: Theozed στις 03/05/2013 12:18 πμ.

Ποιος έχει σειρά τώρα;;;


Ecobill"Πως το καταφέρνουν αυτό μερικοί μερικοί και ένα τόπικ από χιουμοριστικό να γίνεται κ@λος στην 2η κιόλας σελίδα.."


"Αρνούμαι κατηγορηματικά τις κατηγορίες κύριε Πρόεδρε", καθότι:

1) Αν κάτι έγινε, αυτό έγινε από την πρώτη κιόλας σελίδα, δεν καθυστέρησε τόσο πολύ ώστε να γυρίσει η σελίδα

2) Ποιος είπε ότι το τόπικ ξεκίνησε σαν χιουμοριστικό;;; Εσύ, όταν σε ρωτούν τί μηχανή έχεις και απαντνάς "TRIUMPH" και ακούς καπάκι την γνωστή ηλίθι@ ατάκα "σαν τα εσώρουχα;" (όπως πολύ σωστά επεσήμανε ο orange), γελάς από την υπερβολική δόση του χιούμορ τους; Μνήστητί μου...

3) Όόόχι, δεν έγινε κ@λος το τόπικ ακόμα, τώρα θα γίνει :
Darkness makes it easier to find the "Light"!

Re: Triumph Lingerie  

  Από: patapios στις 03/05/2013 8:47 πμ.

Ecobill"Πως το καταφέρνουν αυτό μερικοί μερικοί και ένα τόπικ από χιουμοριστικό να γίνεται κ@λος στην 2η κιόλας σελίδα..
"



Re: Triumph Lingerie  

  Από: Theozed στις 03/05/2013 12:57 μμ.

Όταν κάθε "ομάδα" συμπληρώσει 5άδα, πάμε να λύσουμε τις "διαφορές" μας σε κάνα γήπεδο του μπάσκετ.

Αγκωνίτσες, φιλοφρονήσεις τύπου Charles Barkley και τα σχετικά

Μέρα που είναι, δεν βάζω άλλη φωτό σήμερα!

Υ.Γ.: patapios, θα σε δούμε σε κάνα καφέ, σε καμιά βόλτα ίσως μαν;
Darkness makes it easier to find the "Light"!

Re: Triumph Lingerie  

  Από: patapios στις 03/05/2013 5:36 μμ.

Theozed"

Υ.Γ.: patapios, θα σε δούμε σε κάνα καφέ, σε καμιά βόλτα ίσως μαν;"


Δυσκολο ....πολυ η διαθεση μα καθολου ο χρονος... σας ακολουθω νοερα και διαδικτυακα

Re: Triumph Lingerie  

  Από: efthvag στις 03/05/2013 9:49 μμ.

Έλα και ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ, λυσσάξατε

Έστειλα link με το topic στην αντιπροσωπεία και κοιτάχτε τι κερδίσαμε για τη δωρεάν διαφήμιση:




Ποτέ μη λες ποτέ και ποτέ μη λες πάντα..

Re: Triumph Lingerie  

  Από: PTiger800 στις 03/05/2013 11:56 μμ.

Πολύ πολιτισμό έχει αποκτήσει αυτό το Φόρουμ...







...στο τέλος θα φοράμε όλοι τα στριγκάκια μας και θα πηγαίνουμε νε βλέπουμε ρομαντικές κομεντί.
...metal under tension, begging you to touch and go...

Re: Triumph Lingerie  

  Από: Ecobill στις 04/05/2013 10:46 πμ.