Μπλουζάκια απο το forum μας !

Μπλουζάκια απο το forum μας !  

  Από: HelenKoR στις 08/04/2008 5:05 μμ.

σκέφτηκα ,που λέτε , να τυπώσουμε μπλουζάκια

σε αυτό το topic θα ήθελα να προτείνετε ιδέες για το τι θα γράφουν τα μπλουζάκια επάνω καθώς και τα χρώματα !
νομίζω πως θα ειναι όμορφο να έχουμε όλοι κοινά μπλουζάκια απο το forum που τιμούμε και μας τιμάει !


έκανα τις φωτοshopies μου αρχικά για κλασικό μπλουζάκι σε λευκό και σε μαύρο οπου μπροστά θα αναγράφετε με μικρά (σε μέγεθος ) γράμματα " Triumph - Hellas - NICKNAME " ενώ πίσω με μεγάλα (πάλι σε μέγεθος ) γράμματα " Triumph - NICKNAME "

τι λέτε ?
ακούω προτάσεις , σχόλια , παρατηρήσεις καθώς και σε τι μέγεθος θέλετε το δικό σας μπλουζάκι
I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: Μπλουζάκια απο το forum μας !  

  Από: Costas στις 08/04/2008 5:09 μμ.

Εύγε Ελένη πολύ καλή η ιδέα σου!Θα σκεφτώ κι εγώ και θα καταθέσω καμιά πρόταση

Re: Μπλουζάκια απο το forum μας !  

  Από: HelenKoR στις 08/04/2008 5:55 μμ.

Costas"Εύγε Ελένη πολύ καλή η ιδέα σου!Θα σκεφτώ κι εγώ και θα καταθέσω καμιά πρόταση "


αναμένω !

αλήθεια , θέλετε να αναγράφετε πάνω στο μπλουζάκι το " Hellas " ή όχι ?
μήπως να αναγράφετε και το " forum " ?

δηλαδή " Forum - Triumph - Hellas - NICKNAME " ή " Forum - Triumph - NICKNAME "
I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: Μπλουζάκια απο το forum μας !  

  Από: Costas στις 08/04/2008 5:57 μμ.

E όχι να αναφέρεται και το Hellas γιατί όταν θα κάνουμε ταξίδια στην Ευρώπη πώς θα καταλαβαίνουν οτι είμαστε από Ελλάδα

Re: Μπλουζάκια απο το forum μας !  

  Από: Leoni στις 08/04/2008 6:34 μμ.

eγω θέλω μόνο να γράφει 3>4


3>4

Re: Μπλουζάκια απο το forum μας !  

  Από: HelenKoR στις 08/04/2008 6:50 μμ.

Leoni"eγω θέλω μόνο να γράφει 3>4


"


λυπάμαι leo αλλα δεν έχουν ολοι τρικυλινδρα

ισως θα μπορούσαμε στο πισω μερος της μπλούζας να βάλει ο κάθε ενας κάτω απο το nickname του μια ατάκα που θέλει ή μια μικρη εικόνα (αλλά μετα το μπλουζι θα ειναι πολυ "φορτωμένο" και το καθε ενα διαφορετικό απο των υπολοίπων )

ή θα μπορούσες να αλλάξεις username απο " leoni " σε " 3>4 "
I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: Μπλουζάκια απο το forum μας !  

  Από: Case στις 08/04/2008 11:59 μμ.

Μου αρέσει πολύ το λευκό. Είναι απλό και ευδιάκριτο. Ετοιμάστε το τελικό σχέδιο και μπορώ να τα δώσω σε γνωστό να μας τα βγάλει με πολύ καλή εκπτωση και σε καλής ποιότητας μπλούζα. Είναι και πολύ κοντά στο μαγαζί της Μιχαλακοπούλου και θα μπορέσουν όλοι να το βρούν εύκολα και να παραλάβουν το δικό τους.
Recipe for happiness.
1. Lean it.
2. Twist it.
3. Love it.
4. Repeat.

Re: Μπλουζάκια απο το forum μας !  

  Από: skoyliki στις 09/04/2008 12:07 πμ.

Εγω το προτιμώ σε μαύρο και το nick name να φανταστώ μικρότερη γραμματοσειρά ε;;

πολύ καλή η ιδέα σου πάντως μπράβο Helen.


ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ

Re: Μπλουζάκια απο το forum μας !  

  Από: HelenKoR στις 09/04/2008 1:01 πμ.

τις λεπτομέρειες (?) για τα γράμματα στις μπλούζες λογικά θα τις ορίσουμε στο μαγαζί όπου και θα τις τυπώσουμε (που ειναι και ειδικός , ολο και κατι θα προτείνει )

οι εικόνες που επισυναψα ειναι ενδεικτικές για το τι περιπου μπορούμε να κανουμε και αν μπορούμε να το βελτιώσουμε.

βλέπω οτι διαφωνούμε ως προς το χρώμα των μπλουζακιων .
μπορούμε να ψηφίσουμε ή να προτείνουμε 2 χρώματα (πχ. άσπρο και μαύρο που ειναι "ασφαλή" χρώματα )και ο κάθε ενας να διαλέξει .

* επίσης υπάρχει και αλλο ενα χρώμα . ειναι λιγο outsider
δεν ξέρω αν εχετε δει απο κοντά την μπλουζα της Triumph για το 675 (μια μακρυμανικη ) ... ειναι μπλε σκουρα με ανοιχτού χρώματος γράμματα.
δυστυχώς δεν βρίσκω καποια φωτο στο ίντερνετ αλλα αν πατε στο site , στον ρουχισμό , για τον άντρα θα την βρείτε εκεί !

http://www.triumph.co.uk/greece/
I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: Μπλουζάκια απο το forum μας !  

  Από: Leoni στις 09/04/2008 2:43 πμ.

HelenKoR"
ισως θα μπορούσαμε στο πισω μερος της μπλούζας να βάλει ο κάθε ενας κάτω απο το nickname του μια ατάκα που θέλει ή μια μικρη εικόνα (αλλά μετα το μπλουζι θα ειναι πολυ "φορτωμένο" και το καθε ενα διαφορετικό απο των υπολοίπων )
ή θα μπορούσες να αλλάξεις username απο " leoni " σε " 3>4 " "

δεν είπα να βάλουν κι οι άλλοι στα μπλουζάκια τους....

αλλά έτσι κι αλλιώς η τραιομφ χωρίζεται στα τρικύλινδρα (χειροκροτήματα από το πλήθος) και τα δι - τετρακύλινδρα γιαπωνεζοαντίγραφα (οοοουυυυ!!!)



HelenKoR"
δεν ξέρω αν εχετε δει απο κοντά την μπλουζα της Triumph για το 675 (μια μακρυμανικη ) ... ειναι μπλε σκουρα με ανοιχτού χρώματος γράμματα."

blueprint το λένε
3>4

Re: Μπλουζάκια απο το forum μας !  

  Από: Case στις 09/04/2008 10:07 πμ.

Και τα 2 μπλουζάκια είναι μια χαρά. Απλά μια διαπίστωση. Καλό θα ήταν να βάλουμε Triumph Hellas Forum γιατί αν βαλουμε μόνο Triumph Hellas ή Triumph Greece μπορεί να έχουμε προβλήματα copyright (όχι ότι θα μας πει κανείς τίποτα, απλά μπορεί και η επίσημη εταιρία να έχει αντίστοιχα).

Επίσης και στο μαύρο μπλουζάκι το Triumph μπορεί να είναι μπλε ή κόκκινο.
Recipe for happiness.
1. Lean it.
2. Twist it.
3. Love it.
4. Repeat.

Re: Μπλουζάκια απο το forum μας !  

  Από: Theophilos στις 10/04/2008 8:20 πμ.

H gnwmh mou einai ta mplouzakia na einai se mauro xrwma to opoio einai panta endiaferwn k oxi se aspro!! Ta aspra sunhthos fenwntai poio ftina k proxeira enw to mayro me ta xrusa grammata dinei panta kuros k ena eidos poluteleias!! Einai kati pou dimiourgei entuposh....
Oso gia to pou tha mpoun oi stampes prwtinw to exeis: Mprwsta, epanw, aristera sto stithos me mikrotera grammata k oxi se olo to mprwsta meros, na grafei: Triumph
Ellas
K apo pisw na mpei: T R I U M P H
THEOPHILOS
H kapos etsi!! Pantws h idea einai wraia, Bravo Helen!!!
Opoios fovatai,... menei spiti kai koimatai!!!...

Re: Μπλουζάκια απο το forum μας !  

  Από: coot στις 10/04/2008 1:20 μμ.

Theophilos"H gnwmh mou einai ta mplouzakia na einai se mauro xrwma to opoio einai panta endiaferwn k oxi se aspro!! Ta aspra sunhthos fenwntai poio ftina k proxeira enw to mayro me ta xrusa grammata dinei panta kuros k ena eidos poluteleias!! Einai kati pou dimiourgei entuposh....
Oso gia to pou tha mpoun oi stampes prwtinw to exeis: Mprwsta, epanw, aristera sto stithos me mikrotera grammata k oxi se olo to mprwsta meros, na grafei: Triumph
Ellas
K apo pisw na mpei: T R I U M P H
THEOPHILOS
H kapos etsi!! Pantws h idea einai wraia, Bravo Helen!!! "

+1 αυτό είναι το καλύτερο που λέει ο Τheo
[color=red:2cjktgro] Driving with my darling
faster than I should
Driving with my darling
Forever if we could

Re: Μπλουζάκια απο το forum μας !  

  Από: HelenKoR στις 10/04/2008 8:19 μμ.

Theophilos"H gnwmh mou einai ta mplouzakia na einai se mauro xrwma to opoio einai panta endiaferwn k oxi se aspro!! to mayro me ta xrusa grammata dinei panta kuros k ena eidos poluteleias!! Einai kati pou dimiourgei entuposh....
"


κι εγω ψήνομαι για το μαυρο αλλα δεν ξερω αν συμφωνούν ολοι . πχ. ο mixalakis μου ειπε σε πμ οτι προτιμα κατι πιο ανοιχτοχρωμο και οχι μαυρο .

ωραία η ιδεα με τα χρυσά γράμματα αλλα σίγουρα οχι ολα τα γραμματα . ας ειναι μονο το γυρω γυρω των γραμματων με χρυσό !

Theophilos"
Oso gia to pou tha mpoun oi stampes prwtinw to exeis: Mprwsta, epanw, aristera sto stithos me mikrotera grammata k oxi se olo to mprwsta meros, na grafei: Triumph
Ellas
K apo pisw na mpei: T R I U M P H
THEOPHILOS
"



ετσι ειναι και τα μπλουζάκια που εχω επισυνάψει

μονο που προτείνω να αναγράφεται το nickname και μπροστά
I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: Μπλουζάκια απο το forum μας !  

  Από: icet στις 10/04/2008 9:05 μμ.

Ωραία ιδέα τα μπλουζάκια, μακάρι αργότερα να προχωρήσουμε και σε αυτοκόλλητα.
Μήπως θα ήταν καλύτερα αντί για χρυσά γράμματα να ήταν ασημένια; Πάντα για μαύρο μπλουζακι μιλάω αν και δεν βλέπω το λόγο γιατί να μη τυπωθούν σε διάφορα χρώματα από τη στιγμή που θα υπάρχει και το nickname.
π.χ. θα ήθελα 6 μπλουζάκια, 2 μαύρα με ασημί γράμματα, 2 μπλέ με ασπρα γράμματα και 2 άσπρα με μπλε γράμματα.
Βέβαια θα πρέπει να καταλήξουμε κάθε μπλουζάκι με τι χρώμα θα είναι τα γράμματα.
---biip biip---