Εγκατάλειψη θύματος τροχαίου 04/02/2008

Εγκατάλειψη θύματος τροχαίου 04/02/2008  

  Από: skoyliki στις 07/03/2008 2:25 μμ.

Απο διπλανό forum! ΚΡΙΜΑ


Εγκατάλειψη θύματος τροχαίου 04/02/2008

Τη Δευτέρα, 04/02/2008, στις 10:30 το βράδυ, ο εξάδελφος μου Γρηγόρης, 27 ετών, οδηγώντας μηχανή cbr (κόκκινο, ασημί, μαύρο) και ανεβαίνοντας τη γέφυρα της Πέτρου Ράλλη με κατεύθυνση προς Πειραιά, κλείστηκε εσκεμμένα από αυτοκίνητο χρώματος ασημί (πιθανότατα μάρκας Ford Fiesta) με αποτέλεσμα να αφήσει την τελευταία του πνοή μισή ώρα αργότερα.

Στο αυτοκίνητο επέβαιναν 3 άτομα με τα οποία ο αποθανών εξάδελφος μου έφερε λεκτικό διαπληκτισμό λίγα λεπτά πριν, λόγω της πρώτης ανακοπής της πορείας του απο το αυτοκίνητο.

Ο προπορευόμενος φίλος του εξαδέλφου μου, οδηγώντας και αυτός παρόμοια μηχανή δεν πρόλαβε να κρατήσει τον αριθμό κυκλοφορίας του αυτοκινήτου.
Η τροχαία δεν κατάφερε να συγκεντρώσει πολλές πληροφορίες και έτσι αγνοείται ακόμα η ταυτότητα των δραστών.

Παρακαλώ θερμά, αν μπορείτε να δημοσιεύεσετε μια σύντομη περιγραφή του συμβάντος στον ιστότοπο σας κάνωντας έκκληση, οποιοσδήποτε έχει την παραμικρή πληροφορία για το συμβάν να επικοινωνήσει με τον Κο Χρήστο στο: 6977 71 16 14.


Σας ευχαριστώ θερμά


ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ

Re: Εγκατάλειψη θύματος τροχαίου 04/02/2008  

  Από: Case στις 07/03/2008 2:42 μμ.

Παιδιά, μεγάλη προσοχή στους τσαμπουκάδες στο δρόμο. Καλύτερα να πάρετε μια βαθιά ανάσα και να αράξετε στο πλάι του δρόμου για ένα τσιγαράκι παρά να κονταροχτυπηθείτε με τον κάθε ηλίθιο (ειδικά αν είναι μέσα σε αυτοκίνητο). Δεν ξέρετε τι κουμάσι είναι ο καθένας. Εδώ ο άλλος έβγαλε πιστόλι πριν 1 εβδομάδα.
Recipe for happiness.
1. Lean it.
2. Twist it.
3. Love it.
4. Repeat.

Re: Εγκατάλειψη θύματος τροχαίου 04/02/2008  

  Από: skoyliki στις 07/03/2008 2:51 μμ.

Εχουνε αλλάξει τα πράγματα πολύ δυστυχώς έχουμε γίνει τελείως μπουρδέλο !
είναι άδικο να χάνεις έτσι τη ζωή σου ........τι να πεις.....να ναι καλά εκεί πάνω και κουράγιο στην οικογένεια του!
Μακάρι να βρεθούν!


ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ

Re: Εγκατάλειψη θύματος τροχαίου 04/02/2008  

  Από: Costas στις 07/03/2008 2:56 μμ.

Μωρέ άμα τους έσπαζαν πρώτα στο ξύλο και μετά τους κλείνανε στη φυλακή καμιά 50αριά χρονάκια θα έβλεπες μετά ποιός θα έκανε μαγκιές.Αλλά εδώ έτσι έχουμε γίνει,μπάχαλο.Ο καθένας κάνει οτι γουστάρει.

Re: Εγκατάλειψη θύματος τροχαίου 04/02/2008  

  Από: DrDoom στις 07/03/2008 3:01 μμ.

Μακάρι να τα βρουν τα καθ....ια
Αυτοί είναι στυγνοί εγκληματίες...


*Πάντως συμφωνώ με τον Case...
*Σε τέτοιες περιπτώσεις μάγκας είναι όποιος μένει ψύχρεμος..

Re: Εγκατάλειψη θύματος τροχαίου 04/02/2008  

  Από: stoupi στις 08/03/2008 10:13 πμ.

Costas"Μωρέ άμα τους έσπαζαν πρώτα στο ξύλο και μετά τους κλείνανε στη φυλακή καμιά 50αριά χρονάκια θα έβλεπες μετά ποιός θα έκανε μαγκιές.Αλλά εδώ έτσι έχουμε γίνει,μπάχαλο.Ο καθένας κάνει οτι γουστάρει."


Εγώ προτείνω να μην τους κάνουν τίποτα, απλώς να τους παραδώσουν αρτημελείς στους συγγενείς του....
..και οτι ήθελε προκύψει!!
Εγω θα το στείλω και με email σε γνώστους, Πειραία είμαι, ποιος ξέρει;;
[size=150:quxslwvd]3 > 4