Για βολτα θα πλερωσεις!

Για βολτα θα πλερωσεις!  

  Από: pinto στις 21/03/2010 8:03 μμ.

σε γειτονικο φορουμ ποσταρισα ενα θεμα για μια βολτα!ρε απο δω ρε απο κι τιποτα... δεν απαντα κανεις εκτος απο εναν Πηρα τηλεφωνο σε εναν γνωστο και τι μου λεει για να σε λεμε ποτε και που θα πηγαινουμε,να πληρωσω 50ευρο για εγγραφη στο glub ....... και οταν ειναι η ωρα για βολτα θα σου στελνουμε μηνυμα στο κινητο σου!!!
den leo tipota!

Re: Για βολτα θα πλερωσεις!  

  Από: Aris. στις 21/03/2010 8:39 μμ.

Αν εχεις εναν γνωστο- φιλο ο οποιος εχει δωσει το 50αρικο για εγγραφη και σου "σφυριξει" οτι θα μαζευτουνε στο ταδε μερος για να ξεκινησουν και πας και εσυ εκει τι θα κανουν ?
θα βγαλουν το διπλοτυπο παροχης υπηρεσιων και θα σου κοψουν αποδειξη για να πληρωσεις ?
Ή μηπως θα σου απαγορεψουν να ακολουθησεις ?

Και για πιο club μιλαμε ?
================================================================================================

I have a simple philosophy: Fill what's empty. Empty what's full. Scratch where it itches.

Re: Για βολτα θα πλερωσεις!  

  Από: johnygalan στις 21/03/2010 9:08 μμ.

Αρη μην είσαι περίεργος
" Ω ΞΕΙΝ, ΑΓΓΕΛΕΙΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙΣ ΟΤΙ ΤΗΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ ΤΟΙΣ ΚΕΙΝΩΝ ΡΗΜΑΣΙ ΠΕΙΘΟΜΕΝΟΙ"

Re: Για βολτα θα πλερωσεις!  

  Από: Aris. στις 21/03/2010 9:42 μμ.

Για να σπευσω να δωσω την συνδρομη ρωταω βρε ! Που το κακο ?!
================================================================================================

I have a simple philosophy: Fill what's empty. Empty what's full. Scratch where it itches.

Re: Για βολτα θα πλερωσεις!  

  Από: ATN PANOS στις 22/03/2010 12:06 πμ.

νομιζω οτι πρεπει α μας πει το ονομα του φορουμ
και μετα λεμε γιατι παει χαλια αυτη η χωρα....σαν δεν νρεπομαστε λεω εγω
http://www.atn-forever.com

4 wheels move the body, 2 wheels move the soul.

Re: Για βολτα θα πλερωσεις!  

  Από: Cpt. Haddock στις 22/03/2010 10:01 πμ.

Πες ποιο φορουμ ειναι να γελάσουμε
"...all I ask is a tall ship and a star to steer her by..."

Re: Για βολτα θα πλερωσεις!  

  Από: Polymhxanos στις 22/03/2010 10:15 πμ.

Την περίπτωση να μην είναι φόρουμ, αλλά κλειστή λέσχη, και να λέει μισές αλήθειες ο pinto την σκέφτηκε κανείς;

Ότι με την συνδρομή μπορεί ας πούμε να έχει ΑΛΛΑ δικαιώματα (για τα οποία πληρώνει ένα μέλος τα 50 ευρώ) π.χ. συμμετοχή σε trackdays με πολύ μικρό κόστος για τα μέλη; Και οι ειδοποιήσεις με SMS για βόλτες να είναι απλά μια από τις ασήμαντες υπηρεσίες, που ΜΟΝΟ ΑΥΤΗΝ θυμήθηκε να γράψει ο pinto;

Μην κρίνετε αν δεν ξέρετε την υπόθεση σωστά...

(και επειδή κάποιοι θα βρεθούν να σκεφτούν κουτοπόνηρα όπως πάντα, όχι δεν έχω ιδέα για ποιό φόρουμ μιλάει ο pinto, ούτε έχω κάποιο στο μυαλό μου και το υπερασπίζομαι, ούτε έχω συμφέρον, ούτε έχω προσωπικά γραφτεί ή πληρώσει ποτέ κάποια λέσχη κ.ο.κ......Για του λόγου το αληθές και μόνο)
1748 μίλια >>> http://forcev4.blogspot.gr/2017/08/1748-miles.html

Re: Για βολτα θα πλερωσεις!  

  Από: Native στις 22/03/2010 10:35 πμ.

Η τακτική ενημέρωσης για τις βόλτες ειναι απαράδεκτη αν είναι έτσι οπως τα λεεί ο pinto...μπορει κάποιος να θέλει να παει δοκιμαστικά 2-3 φορες, κανεις δεν μπορει να του το αρνηθει....

Τωρα οσον αφορά το κόστος εν μέρει έχεις δικιο γιατι πόλλες λεσχες νοικιάζουν και χωρο συνάντησης οργανωνουν events, έχεις εκπτώσεις σε ορισμένα μαγαζιά και πολλα αλλα...πράγμα που σημαινει οτι 50€ δεν είναι κάτι. (εννοείται το χρόνο!)
Είναι γλυκό το γκάζι...στο φρένο είναι η πίκρα...

Re: Για βολτα θα πλερωσεις!  

  Από: Cpt. Haddock στις 22/03/2010 10:49 πμ.

Polymhxanos"[...]Μην κρίνετε αν δεν ξέρετε την υπόθεση σωστά...[...]"


Γι' αυτό και πρέπει να μαθουμε το ονομα του φορουμ
"...all I ask is a tall ship and a star to steer her by..."

Re: Για βολτα θα πλερωσεις!  

  Από: spyro στις 22/03/2010 11:43 πμ.

δηλαδή ο λόγος που δεν λέμε ποιο forum είναι, είναι γιατι φοβόμαστε μην κανουμε συκοφαντική δυσφήμηση? Τί είναι το forum εμπορική επιχείρηση?

μήπως το έχουμε παρακάνει με το political correctness ...

Re: Για βολτα θα πλερωσεις!  

  Από: pinto στις 22/03/2010 6:41 μμ.

Polymhxanos"Την περίπτωση να μην είναι φόρουμ, αλλά κλειστή λέσχη, και να λέει μισές αλήθειες ο pinto την σκέφτηκε κανείς;

Ότι με την συνδρομή μπορεί ας πούμε να έχει ΑΛΛΑ δικαιώματα (για τα οποία πληρώνει ένα μέλος τα 50 ευρώ) π.χ. συμμετοχή σε trackdays με πολύ μικρό κόστος για τα μέλη; Και οι ειδοποιήσεις με SMS για βόλτες να είναι απλά μια από τις ασήμαντες υπηρεσίες, που ΜΟΝΟ ΑΥΤΗΝ θυμήθηκε να γράψει ο pinto;

Μην κρίνετε αν δεν ξέρετε την υπόθεση σωστά...

(και επειδή κάποιοι θα βρεθούν να σκεφτούν κουτοπόνηρα όπως πάντα, όχι δεν έχω ιδέα για ποιό φόρουμ μιλάει ο pinto, ούτε έχω κάποιο στο μυαλό μου και το υπερασπίζομαι, ούτε έχω συμφέρον, ούτε έχω προσωπικά γραφτεί ή πληρώσει ποτέ κάποια λέσχη κ.ο.κ......Για του λόγου το αληθές και μόνο)"


μην τρελενεσαι φιλε μου δεν ειμαι και χθεσινος!!! ειναι στο φορουμ απλα κανανε + ενα κλαμπ στα βορεια!!!δεν ειμαι ψευτης φιλε μου!
den leo tipota!
 Ανανεώθηκε στις 30 Απρ 2020 16:42, διορθώθηκε 2 φορές συνολικά.

Re: Για βολτα θα πλερωσεις!  

  Από: pinto στις 22/03/2010 6:42 μμ.

Native"Η τακτική ενημέρωσης για τις βόλτες ειναι απαράδεκτη αν είναι έτσι οπως τα λεεί ο pinto...μπορει κάποιος να θέλει να παει δοκιμαστικά 2-3 φορες, κανεις δεν μπορει να του το αρνηθει....

Τωρα οσον αφορά το κόστος εν μέρει έχεις δικιο γιατι πόλλες λεσχες νοικιάζουν και χωρο συνάντησης οργανωνουν events, έχεις εκπτώσεις σε ορισμένα μαγαζιά και πολλα αλλα...πράγμα που σημαινει οτι 50€ δεν είναι κάτι. (εννοείται το χρόνο!)"


ουτε αυτο παιζει!!!
den leo tipota!

Re: Για βολτα θα πλερωσεις!  

  Από: pinto στις 22/03/2010 6:42 μμ.

spyr"δηλαδή ο λόγος που δεν λέμε ποιο forum είναι, είναι γιατι φοβόμαστε μην κανουμε συκοφαντική δυσφήμηση? Τί είναι το forum εμπορική επιχείρηση?

μήπως το έχουμε παρακάνει με το political correctness ... "


den leo tipota!

Re: Για βολτα θα πλερωσεις!  

  Από: pinto στις 22/03/2010 6:53 μμ.

Συγνωμη παιδια αλλα το φορουμ δεν μπορω να το ονομασω, για τον λογο οτι δεν ειμαι ρουφ και δεν ειναι σωστο! τα 50ευρα ηταν ΜΟΝΟ για τις απλες καθημερινες βολτες..............................

εαν τωρα πατε για ενα τρακ ντει μαζι τους την γ@μ@σες!!!θα σου βγει η ημερα οσο κοστιζουνε σχεδον δυο ημερες!
den leo tipota!

Re: Για βολτα θα πλερωσεις!  

  Από: Cpt. Haddock στις 22/03/2010 7:01 μμ.

pin"Συγνωμη παιδια αλλα το φορουμ δεν μπορω να το ονομασω, για τον λογο οτι δεν ειμαι ρουφ !"


Να με συμπαθάς, αλλα δικαιούμαι λοιπόν να ισχυριστώ οτι όσα ανέφερες ειναι ή ψεματα ή ανακρίβειες.

Ειλικρινά, δεν μπορώ να καταλάβω γιατι δε λες το όνομα του φόρουμ. Δεν ειναι ρουφιανια, ισχυρίστηκες κατι αρνητικό για εναν φορέα μοτοσυκλεττιστικό, οφείλεις να το υποστηρίξεις.
"...all I ask is a tall ship and a star to steer her by..."