einai gia ton pout.........

einai gia ton pout.........  

  Από: dry fix στις 14/12/2009 5:36 μμ.

exoume triumph mixanes pou einai gamates alla me malakes antiprosopous

Re: einai gia ton pout.........  

  Από: kyrkyriakos στις 14/12/2009 8:25 μμ.

Δέν μας λές όμως γιατί?

Re: einai gia ton pout.........  

  Από: dry fix στις 14/12/2009 8:38 μμ.

giati se trakaroune kai den xeris pote tha xana kavaliseis tin mixani sou epidei kimounte orthioi stis antiprosopies kai kanoune 2 mines gia na sou feroune ta antakaktika.omos otan einai na agoraseis mia mixani den sou leei kanis fere mou ta lefta se 2 mines...............................katalaves

Re: einai gia ton pout.........  

  Από: ATN PANOS στις 14/12/2009 9:36 μμ.

χαλαρωσε φιλε!!
πρωτα γραφε με ελληνικα. ειμαστε ελληνικο φορουμ.

δευτερο δεν ξερω γιατι σου φταινε ολοι οι αντιπροσωποι.
ενας μαλλον σου φταει.
οι αλλοι γιατι?

τριτο απο οσο ξερω
απο τωρα και στο εξης οι παραγγελιες ανταλακτικων γινονται απευθειας
απο το καθε αντιπροσωπο στην αγγλια απευθειας online.
σε 20 μερες μπορεις να εχεις οτι ανταλακτικο εχεις!!
http://www.atn-forever.com

4 wheels move the body, 2 wheels move the soul.

Re: einai gia ton pout.........  

  Από: Γιωργος στις 15/12/2009 6:07 μμ.

Φίλε Πάνο οι παραγγελίες αναταλλακτικών γίνοντε ακόμη με τον παραδοσιακό τρόπο δηλαδή με φαξ στη ηλιοφίλ. Το μόνο που γίνεται on line πλέον απευθείας στο εργοστάσιο είναι οι αποστολές εγγυ'ησεων.
Τώρα αν θέσουμε το θέμα ανταλλακτικών είναι πολύ μεγάλη κουβέντα.
Η ηλιοφίλ επιτρέψτε μου να πώ πως έχει μια αρκετά καλή διαθεσιμότητα ανταλλακτικών συγκριτικά με άλλες εταιρίες που επιτρέψτε μου να έχω άποψη γιατι τις δουλεύω. Διαθεσιμότητα δεν έχει καλή σε βαμμένα πλαστικά όπως πιστέψε με δεν έχει καμία αντιπροσωπεία. Τό πρόβλημα επειδή το έχω ψάξει γενικά με τη Τ. στο θέμα της διαθεσιμότητας των ανταλλακτικών κυρίως για ανταλλακτικά τρακαρίσματος οφείλεται κυρίως σε ελέιψεις του εργοστασίου.
Την ώρα που μπαίνει κάποιος στο epc και βλέπει τα ανταλλακτικά δίπλα σε αυτά υπάρχει ένας χρωματισμός διαθεσιμότητας, δυστυχώς τα περισσότερα είναι σε χρώμα οριακής διαθεσης.
Αυτό σημαίνει πως αύριο αυτό μπορεί να αλλάξει γιατι απο τον ίδιο "κουβά" ψωνίζουν πολύ μεγαλύτερες αγορές απο την δική μας όπως Γερμανία,Ισπανία,Αμερική,Ιταλία με αποτέλεσμα ο κουβάς αυτός να αδειάζει πολύ γρήγορα. Αναφέρομαι στα ανταλλακτικά τρακαρίσματος γιατί αυτά η Τ τα αγοράζει από τρίτους προμηθευτές και δεν τα κατασκευάζει η ίδια για μπορεί να ελέγχει διαθεσιμότητα.
Είναι πολύ σπάνιες οι περιπτώσεις που υπάρχουν ελείψεις σε ανταλλακτικ'α που παράγει η ίδια η Τ.
Παρόλα αυτά και εμείς οι κατα τόπου αντιπρόσωπο ππρέπει να μπορούμε να καλύψουμε κάποια ανάγκη σε ένα μικρό πέσιμο.
Πέσμου φίλε τι ανταλλακτικά είναι αυτά που θα χρειαστεί να περιμένεις δύο μήνες

Re: einai gia ton pout.........  

  Από: dry fix στις 15/12/2009 7:39 μμ.

admin kaispera katarxin perimena tin zanta kai ekane 2 mines tora perimeno ipoplaisio kai plastika exei perasi enas minas kai den exoune erthei akoma euxaristo pantos gia to endiaferon

Re: einai gia ton pout.........  

  Από: dry fix στις 15/12/2009 7:41 μμ.

ATN PANOS"χαλαρωσε φιλε!!
πρωτα γραφε με ελληνικα. ειμαστε ελληνικο φορουμ.

δευτερο δεν ξερω γιατι σου φταινε ολοι οι αντιπροσωποι.
ενας μαλλον σου φταει.
οι αλλοι γιατι?

τριτο απο οσο ξερω
απο τωρα και στο εξης οι παραγγελιες ανταλακτικων γινονται απευθειας
απο το καθε αντιπροσωπο στην αγγλια απευθειας online.
σε 20 μερες μπορεις να εχεις οτι ανταλακτικο εχεις!!"


den eipa gia oles tis antiprosopies to thema einai oti katalabes gia pious anaferomouna

Re: einai gia ton pout.........  

  Από: ATN PANOS στις 16/12/2009 12:19 πμ.

dry fix"exoume triumph mixanes pou einai gamates alla me malakes antiprosopous "



θα σε παρακαλεσω ξανα να γραφεις με ελληνικα.
στο πρωτο ποστ αναφερεσε σε αντιπροσωπους.
οποτε παιρνει ολους η μπαλα.

εχεις κανει την παραγγελια?
αν οχι μπορω να ρωτησω
http://www.atn-forever.com

4 wheels move the body, 2 wheels move the soul.

Re: einai gia ton pout.........  

  Από: grgasteus στις 16/12/2009 8:12 πμ.

θα συμφωνήσω για τα greeklish, είναι απλά εκνευριστικό σε όποιο post και αν τα διάβασα.
..κοίτα...δεν το έχω πάρει ακόμα, αλλά...

Re: einai gia ton pout.........  

  Από: ARHS στις 21/12/2009 4:03 μμ.

Φίλε μου εχεις δίκιο να εκνευρίζεσαι τόσο με τις καθυστερήσεις αλλά.......
μπορείς να παραγγείλεις αυτά που θέλεις απο το εξωτερικό (ebay και 'αλλα site) στην κατάσταση και στα χρήματα που θέλεις εσύ και πολύ πιο σύντομα απο εδώ.

Δυστηχώς η εδώ αντιπροσωπεία είναι πανάκριβη, δεν ξέρω αν οφείλεται στον έλληνα επιχειριματία η στην γραμμή της μαμάς TRIUMPH, αλλά υποθέτω οτι μάλλον είναι τοπικό το πρόβλημα γιατί σε ανταλλακτικά στο εξωτερικό έχω δεί μεγάλες διαφορές στις τιμές.

P.s. γράφε ελληνικά, είναι πολυ κουραστικά τα greeklish.
Ολα είναι δρόμος..... http://www.tdmhellas.gr