ΟΔΙΚΗ ΒΟΗΘΕΙΑ

ΟΔΙΚΗ ΒΟΗΘΕΙΑ  

  Από: coot στις 24/06/2009 4:46 μμ.

Παιδιά πληροφορίες για κάποια οδική βοήθεια; ποιά πόσο και γιατί .
Η πιο οικονομική = η πιο καλή εννοείται. Μιλάω για μια μεταφορά όχι για συμβόλαιο κλπ. Ευχαριστώ εκ των προτέρων
[color=red:2cjktgro] Driving with my darling
faster than I should
Driving with my darling
Forever if we could

Re: ΟΔΙΚΗ ΒΟΗΘΕΙΑ  

  Από: denthnpalevw στις 24/06/2009 4:59 μμ.

ειχα κανει μια μεταφορα με την mondial καποτε, χωρις συμβολαιο απλη μεταφορα 40 ευρω.

εμεινα πολυ ευχαριστημενος
Δεν έχω υπογραφή.......

http://betform.blogspot.com/

Re: ΟΔΙΚΗ ΒΟΗΘΕΙΑ  

  Από: HelenKoR στις 24/06/2009 6:18 μμ.

να πω κι εγω την γνωμη μου 'Η θα μου πειτε οτι κατευθυνω τα μελη και οτι εχω κερδος απο αυτο ?

λοιποοοοον μια φορα που χρειαστηκε ο scooterουας να παει ταξιδακι (απο Βασιλεως Κωνσταντινου εως την Κηφισσου) μου κοστισε 60 euro και θεωρειται απο τους οικονομικους. Απο την αλλη εχουμε την express service και αλλες παρομοιες που νομιζω με 160 euro εχεις για 1 χρονο. Οποτε βαλτα κατω και δες : θα χρειαστεις πανω απο 3 φορες μεσα στον χρονο να μεταφερεις την μηχανη ? -επειδη ομως ποτε δεν ξερεις προσεχε πως θα τα λογαριασεις-
I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: ΟΔΙΚΗ ΒΟΗΘΕΙΑ  

  Από: coot στις 24/06/2009 6:24 μμ.

denthnpalevw"ειχα κανει μια μεταφορα με την mondial καποτε, χωρις συμβολαιο απλη μεταφορα 40 ευρω.

εμεινα πολυ ευχαριστημενος"

75 τώρα και είναι και ο πιο φτηνός.... έλεος
[color=red:2cjktgro] Driving with my darling
faster than I should
Driving with my darling
Forever if we could

Re: ΟΔΙΚΗ ΒΟΗΘΕΙΑ  

  Από: Sprinter στις 24/06/2009 6:28 μμ.

Τι κανει ο Ελληνας επαγγελματίας / επιχειρηματίας σε περίοδο κρίσης όταν οι πελάτες του περιορίζονται? Αυξάνει τις τιμές. Παγκόσμια πατέντα. Σου λέει:

Ειχα 10 πελάτες χ 10 Ευρώ ο πελάτης έβγαζα 100 Ευρώ. Τώρα που μου μείνανε 5 πελάτες να χρεώνω 20 Ευρώ να βγάζω πάλι 100.

[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: ΟΔΙΚΗ ΒΟΗΘΕΙΑ  

  Από: HelenKoR στις 24/06/2009 6:32 μμ.

coot θελεις να σου στειλω το τηλ. του τυπου να ρωτησεις κι εκει τιμες ?
I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: ΟΔΙΚΗ ΒΟΗΘΕΙΑ  

  Από: coot στις 24/06/2009 6:47 μμ.

HelenKoR"coot θελεις να σου στειλω το τηλ. του τυπου να ρωτησεις κι εκει τιμες ?"

παλιο μιζαδοροι ολοι εδω μέσα στείλτο με pm μη μας κράξουν κιολας
[color=red:2cjktgro] Driving with my darling
faster than I should
Driving with my darling
Forever if we could

Re: ΟΔΙΚΗ ΒΟΗΘΕΙΑ  

  Από: HelenKoR στις 24/06/2009 7:05 μμ.

c"
HelenKoR"coot θελεις να σου στειλω το τηλ. του τυπου να ρωτησεις κι εκει τιμες ?"

παλιο μιζαδοροι ολοι εδω μέσα στείλτο με pm μη μας κράξουν κιολας"


εννοειται εννοειται
I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: ΟΔΙΚΗ ΒΟΗΘΕΙΑ  

  Από: fethry στις 24/06/2009 9:34 μμ.

πάντως η πιο ακριβή είναι intersalonica...
ζητούσαν τα διπλά φράγκα απο την express service για να πάνε ένα τρακαρισμένο αμάξι πάτρα-αθήνα...
σκέψου πάντως την επόμενη φορά που θα ανανεώσεις την ασφάλεια σου να συμπεριλάβεις και μεταφορική... στην υδρόγειο με λίγα απ'ότι θυμάμαι λεφτά, έχω οδική eurosos assistance...
if it's stupid and it works, it ain't stupid...