Αγανάκτηση

Αγανάκτηση  

  Από: Costas στις 09/06/2009 7:09 μμ.

Αφού προετοιμάστηκα να παώ να σκάσω 4 κατοστάρικα για λάστιχα και έφαγα μια βδομάδα να ψάχνω στα φορουμ και να ρωτάω είπα σήμερα να πάω να τελειώνουμε. Χαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!
Πάω σε ένα πολύ γνωστό κατάστημα.Του λέω θελω τα ΒΤ 16.Το πρώτο του σχόλιο ήταν οτι δε θα μου κρατήσουν για πολύ.Επίσης υπάχει έλλειψη στο πίσω.Όχι απ αυτόν αλλα απ την εταιρία.Δε γ***** του λέω.Τα Qualifier II υπάρχουν; Σ αυτά υπάρχει έλλειψη στο μπροστά μου λέει.χαχαχαχαχααχχχαχα!!!!
Πραγματικά ρε παιδιά.Αν ήξερα οτι θα έδινα 700 ευρώ για Css & λάστιχα για να καταστρέψω τα νεύρα μου,θα τα έδινα για διπλόπιτα.

Re: Αγανάκτηση  

  Από: Polymhxanos στις 09/06/2009 7:50 μμ.

Costas"Αν ήξερα οτι θα έδινα 700 ευρώ για Css & λάστιχα για να καταστρέψω τα νεύρα μου,θα τα έδινα για διπλόπιτα."


Σε κάθε περίπτωση, ένα τουλάχιστον από τα συστήματα του οργανισμού σου, θα το καταστρέψεις δλδ...

1748 μίλια >>> http://forcev4.blogspot.gr/2017/08/1748-miles.html

Re: Αγανάκτηση  

  Από: ATN PANOS στις 09/06/2009 11:13 μμ.

δηλαδη βρε κωστα δεν μπορεις να βαλεις ενα RR ΠΙΣΩ
κα ενα BT 16 ΜΠΡΟΣΤΑ>>>????

ελεος και μετα λες οτι φταινε οι παπιες....
http://www.atn-forever.com

4 wheels move the body, 2 wheels move the soul.

Re: Αγανάκτηση  

  Από: fethry στις 10/06/2009 11:35 πμ.

Costas"Του λέω θελω τα ΒΤ 16.Το πρώτο του σχόλιο ήταν οτι δε θα μου κρατήσουν για πολύ.Επίσης υπάχει έλλειψη στο πίσω.Όχι απ αυτόν αλλα απ την εταιρία.Δε γ***** του λέω.Τα Qualifier II υπάρχουν; Σ αυτά υπάρχει έλλειψη στο μπροστά μου λέει.χαχαχαχαχααχχχαχα!!!!"

δεν είναι η εποχή των ελαστικών...
νομίζω φυτρώνουν το φθινόπωρο μαζί με τα μήλα...
if it's stupid and it works, it ain't stupid...

Re: Αγανάκτηση  

  Από: Sprinter στις 10/06/2009 11:38 πμ.

Οποιος δε θέλει να ζυμώσει 10 μέρες κοσκινίζει..

Ρε αστο το CSS, δε σε πάει σου λέω. Θα 'χουμε προβλήματα
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: Αγανάκτηση  

  Από: giannisx στις 11/06/2009 5:36 μμ.

Sprinter"Οποιος δε θέλει να ζυμώσει 10 μέρες κοσκινίζει..

Ρε αστο το CSS, δε σε πάει σου λέω. Θα 'χουμε προβλήματα "


Τον έχεις φάει τον άνθρωπο ρε συ Νίκο.... ένα CSS είπε να κάνει...

Κώστα τελικά έβαλες λάστιχα?

Re: Αγανάκτηση  

  Από: alki_viades στις 12/06/2009 3:38 μμ.

Fyi για τα ΒΤ16, την περασμενη παρασκευη με 4700χλμ ειχαν λιγο ψωμι στο κεντρο και αρκετο στα ακρα. Τωρα μετα απο 1700χλμ , τα 900 περιπου σε ευθειες με 150-180χαω, εγιναν κολυμπυθροξυλο στη μεση, βαλε κι αλλα 500 για που εχω ακομα για να επιστρεψω, παω για αμεση αλλαγη ....

Re: Αγανάκτηση  

  Από: Sprinter στις 12/06/2009 3:55 μμ.

Βρε στο εξωτερικό είσαι?
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: Αγανάκτηση  

  Από: alki_viades στις 12/06/2009 5:09 μμ.

Οχι Σαλλλονικα ειμαι τωρα, Κυριακη επιστρεφω.

Re: Αγανάκτηση  

  Από: Sprinter στις 12/06/2009 5:18 μμ.

Τόσο μαλακά είναι ρε παιδί μου τα BΤ016 στη μέση? Αμα δείς πόσα μου βγάζουν τα M3 με 95% ΑΟ....
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: Αγανάκτηση  

  Από: alki_viades στις 12/06/2009 10:50 μμ.

Δε νομιζω πως ειναι πολυ μαλακα, το προβλημα ειναι πως εχουν λιγη γομα. Τα Μ3 πρεπει να εχουν την 3πλασια απο τα ΒΤ16, καλα τα Μ3 γενικα εχουν πολυ παχια γομα, φουλ στα λιπαρα λεμε!