SPEED TRIPLE

SPEED TRIPLE  

  Από: panos 1050 στις 08/07/2008 3:34 πμ.

ΕΡΩΤΗΣΗ SPEED TRIPLE ΜΕ 9000 ΕΥΡΩ η DUCATI S2R 800 ΜΕ 6500 ΕΥΡΩ
 Ανανεώθηκε στις 30 Απρ 2020 16:36, διορθώθηκε 1 φορά συνολικά.

Re: SPEED TRIPLE  

  Από: coot στις 08/07/2008 12:07 μμ.

9000 ευρά κοίτα να έχει έξτρα και να το τσεκάρεις σε μηχανικό μη τραβήξεις ότι τράβηξα εγώ. Γιατί δε παίρνεις το Δούκα; Δεν είσαι ευχαριστημένος με την KTM;
[color=red:2cjktgro] Driving with my darling
faster than I should
Driving with my darling
Forever if we could

Re: SPEED TRIPLE  

  Από: panos 1050 στις 08/07/2008 2:01 μμ.

ΘΕΛΩ ΚΑΤΙ ΝΑ ΚΑΙΕΙ ΠΟΙΟ ΛΙΓΟ ΑΠΟ ΤΑ ΚΤΜ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΤΡΙΚΙΛΙΝΔΡΟ ΑΣΕ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ.ΕΣΥ ΤΙ ΕΠΑΘΕΣ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΑΝΧΩΣΕΣ

Re: SPEED TRIPLE  

  Από: Costas στις 08/07/2008 3:04 μμ.

O coot πήρε μεταχειρισμένο αλλά δεν το τσεκάρισε ιδιαίτερα και...καταλαβαίνεις.Το τσέκαρε μια και καλή όταν το αγόρασε.The hard way

Re: SPEED TRIPLE  

  Από: mixalakis στις 08/07/2008 3:33 μμ.

c"9000 ευρά κοίτα να έχει έξτρα και να το τσεκάρεις σε μηχανικό μη τραβήξεις ότι τράβηξα εγώ. Γιατί δε παίρνεις το Δούκα; Δεν είσαι ευχαριστημένος με την KTM;"


Για ποιον δούκα μιλάμε;
Αν λέμε για μεταχειρισμένο 620, τότε η διαφορά στα γκάζια είναι χαοτική, χωρίς να εξασφαλίζεται η αξιοπιστία.

Το speed triple έχει έναν απίθανο κινητήρα που θα σε ξετρελάνει, αρκει να ξέρεις τι παίρνεις.
Μην περιμένεις άνετα ταξίδια και προστασία από τον αέρα, ούτε καλή θέση συνεπιβάτη και χώρους!

Re: SPEED TRIPLE  

  Από: panos 1050 στις 09/07/2008 1:36 πμ.

ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΞΩ ΣΤΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ ΓΙΑΤΙ ΑΥΡΙΟ ΠΡΩΙ ΤΟ ΠΕΡΝΩ ΤΕΛΙΚΑ

Re: SPEED TRIPLE  

  Από: coot στις 09/07/2008 11:53 πμ.

mixalakis"Για ποιον δούκα μιλάμε;
Αν λέμε για μεταχειρισμένο 620, τότε η διαφορά στα γκάζια είναι χαοτική, χωρίς να εξασφαλίζεται η αξιοπιστία.
Το speed triple έχει έναν απίθανο κινητήρα που θα σε ξετρελάνει, αρκει να ξέρεις τι παίρνεις.
Μην περιμένεις άνετα ταξίδια και προστασία από τον αέρα, ούτε καλή θέση συνεπιβάτη και χώρους! "


Το S duke 990 λεμε φυσικα ρε εσύ. Σε όλα τα γυμνα τα έχεις αυτά τα ελλατώματα. 6,8lt τα 100km θα σου καίει το speed σε χαλαρούς ρυθμούς πόσο έκαιγε το KTM και είσαι τόσο αγανακτησμένος;
Εγώ πάλι το speed θα έπαιρνα γιατί μου αρέσει πολύ η εμφάνιση του και δε μου αρέσει τόσο η διατημικη σχεδιαση του S.duke. Αλλά στο δρόμο σκοτώνει
Costa I love the hard way
[color=red:2cjktgro] Driving with my darling
faster than I should
Driving with my darling
Forever if we could