Φανάρια speed

Φανάρια speed  

  Από: kyrkyriakos στις 18/06/2009 6:23 μμ.

Ξέρει κανείς να μου πεί τί ρόλο παίζουν τα πορτοκαλή αυτοκολιτάκια στα φανάρια μου?????
Και κάτι άλλο, δέν τα ελέγχουν στην γραμμή παραγωγής , ετσι ώστε κάποιος να τα ρυθμίσει για να μήν κάθωμαι εγώ τώρα και σκάω???? Τα μεσαία φέγγουν στα βουνά και η μεγάλη στο φεγγάρι .... κοινώς δεν έχω κυκλοφορίσει βράδυ γιατί δεν βλέπω , άσε το βρίσιμο που τρώω.
Το αλλενάκι μου λοιπόν και πάω για δουλειά

Re: Φανάρια speed  

  Από: denthnpalevw στις 18/06/2009 6:43 μμ.

kyrkyriakos"Ξέρει κανείς να μου πεί τί ρόλο παίζουν τα πορτοκαλή αυτοκολιτάκια στα φανάρια μου?????"


καλοριζικο φιλε μου.

αγρατζουνιστο και παντα ορθιο αυτο και εσυ μαζι.

οσο για τα αυτοκολλητακια δεν εχω ιδεα. μαλλον για να κατσεις να τα βγαλεις ειναι
Δεν έχω υπογραφή.......

http://betform.blogspot.com/

Re: Φανάρια speed  

  Από: Aris. στις 18/06/2009 7:04 μμ.

Πωωωωωωωωω .... !! Μη μου πεις οτι αγορασες απο την παρτιδα των speed με την πορτοκαλι βουλα στα φαναρια ?!?
































================================================================================================

I have a simple philosophy: Fill what's empty. Empty what's full. Scratch where it itches.

Re: Φανάρια speed  

  Από: Sprinter στις 18/06/2009 7:13 μμ.

Είναι η βούλα ελέγχου από το εργοστάσιο ή από όπου αλλού στην αλυσίδα παράδοσης. Παιζει να είναι πώς ρυθμίστηκαν Στο δικό μου είχε ένα μπλέ λίγο πάνω από τα φανάρια. Βέβαια το πορτοκαλί μοιάζει επικύνδυνο. Λίγο πρίν από το κόκκινο. Λες να ναι χαλασμένο?

Τα φανάρια (ξανα)ρυθμίζονται κατα την παράδοση. Υποτίθεται
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: Φανάρια speed  

  Από: ATN PANOS στις 18/06/2009 10:20 μμ.

τωρα τι να τα πω εγω,αφου τα ειπαν οι αποπανω.
παντως οτι και να κανεις φως τις προκοπης στην χαμηλη σκαλα δεν θα δεις με αυτα τα φαναρια
γιατι εχουν αλλη δεσμη το ενα απο το αλλο.
γιατι,ποτε δεν καταλαβα,ουτε διορθωνεται....

η μεγαλη ομως,ειναι μια χαρα!!!!
http://www.atn-forever.com

4 wheels move the body, 2 wheels move the soul.

Re: Φανάρια speed  

  Από: nfot στις 19/06/2009 12:55 πμ.

Στο Daytona τα φαναρια εφεγγαν στα 5 μετρα ...
Εκανα μια, λιγο στην τυχη ρυθμιση, μονος μου και την αλλη εβδομαδα σε ηλεκτρολογο για ρυθμιση με μηχανημα.
"You live more for five minutes, going fast on a bike, than other people do all of their life". -Marco Simoncelli R.I.P.