ΠΑΕΙ Η ΟΥΡΑ....

ΠΑΕΙ Η ΟΥΡΑ....  

  Από: LAZOS στις 08/04/2009 9:33 μμ.

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ....
ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟ ΝΙΚΑΙΑ...ΕΧΩ ΕΝΑ SPEED TRIPLE ΤΟΥ 08....Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΩΣ ΕΞΗΣ...
ΚΑΘΩΣ ΠΗΓΑΙΝΑ ΒΟΛΤΑ ΣΤΟΝ ΩΡΟΠΟ ΜΕ ΤΟ ΜΗΧΑΝΗΜΑ ΜΟΥ ΕΣΠΑΣΕ Η ΟΥΡΑ.....ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΥΠΗΡΧΑΝ ΤΑ ΚΑΛΩΔΙΑ ΤΟΥ ΦΛΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΑΣΑ ΤΗΝ ΠΙΝΑΚΙΔΑ...ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΕΙΧΑΝ ΦΥΓΕΙ ΟΙ ΔΥΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΒΙΔΕΣ ΤΗΣ ΟΥΡΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΡΑΔΑΣΜΟ ΕΣΠΑΣΕ.....ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΤΗΝ ΟΥΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΒΑΛΩ ΚΑΠΟΙΟ ΑΛΛΑ ΠΛΑΣΤΙΚΟ AFTER MARKET KAI NA ΒΑΛΩ ΤΗΝ ΠΙΝΑΚΙΔΑ ΑΠΟ ΚΑΤΩ...
ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΩ?ΝΑ ΤΟ ΑΦΙΣΩ ΜΑΜΑ?
ΚΑΙ ΑΝ ΟΧΙ ΑΠΟ ΠΟΙΑ ΕΤΑΙΡΙΑ ΝΑ ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΩ ΑΝΑΛΟΓΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ?

ΒΟΗΘΕΙΑ....
ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΕΠΕΙΓΟΝ....

Re: ΠΑΕΙ Η ΟΥΡΑ....  

  Από: Douglas στις 09/04/2009 2:39 πμ.

Γεια φίλος.Είχα παρόμοιο πρόβλημα και τελικά κατέληξα πάλι στη λύση της μαμάς Τriumph.Αυτό γιατί το διάστημα που το είχα χωρίς την ουρά δεινοπάθησα πραγματικά με τα απανταχού νερά στο δρόμο.Και δεν μιλάω για καμιά νεροποντή.Η παραμικρή ποσότητα κατέληγε από το πάνω μέρος του κράνους μέχρι τον κ@λο διαπερνώντασ όλη την πλάτη.Αν αυτό εσένα δεν σε πτοεί μια πολύ πιο όμορφη και κομψή λύση είναι οι βάσεις πινακίδων της Valter moto.

Re: ΠΑΕΙ Η ΟΥΡΑ....  

  Από: coot στις 09/04/2009 3:05 μμ.

Douglas"Γεια φίλος.Είχα παρόμοιο πρόβλημα και τελικά κατέληξα πάλι στη λύση της μαμάς Τriumph.Αυτό γιατί το διάστημα που το είχα χωρίς την ουρά δεινοπάθησα πραγματικά με τα απανταχού νερά στο δρόμο.Και δεν μιλάω για καμιά νεροποντή.Η παραμικρή ποσότητα κατέληγε από το πάνω μέρος του κράνους μέχρι τον κ@λο διαπερνώντασ όλη την πλάτη.Αν αυτό εσένα δεν σε πτοεί μια πολύ πιο όμορφη και κομψή λύση είναι οι βάσεις πινακίδων της Valter moto."

Συμφωνώ και επαυξάνω όλα τα νερά έρχονται πάνω. Εννοείται ότι δε μιλαμε σε περίπτωση νεροποντής εκεί γίνεσαι έτσι και αλλιώς Κ@λ*ς αλλά για "νεράκια" που συχνά πυκνά συναντάμε στους δρόμους για διαφόρους λόγους πχ πότισμα λουλουδιών και αυτά είναι και τα χειρότερα διότι εμπεριέχουν αρκετή δόση λάσπης και το ωραίο σου μαύρο jacketaki γίνεται το ωραίο σου καφέ jacketaki
[color=red:2cjktgro] Driving with my darling
faster than I should
Driving with my darling
Forever if we could

Re: ΠΑΕΙ Η ΟΥΡΑ....  

  Από: Aris. στις 10/04/2009 6:10 μμ.

και για μένα που "δεν τα βλέπω" τα νερά ...

Εμπρος καλε μου τροχέ... Το σφαξαμε...

το πηγα και του εδωσα μια πολυεστερικη μορφη επιλογης μου ....

το εδωσα για βαψιμο... και το περασα... οι photos.. το αδικουν .απο κοντα ειναι πολυ καλυτερο





================================================================================================

I have a simple philosophy: Fill what's empty. Empty what's full. Scratch where it itches.

Re: ΠΑΕΙ Η ΟΥΡΑ....  

  Από: panos1050 στις 14/04/2009 5:17 μμ.

εγω την εχω βγαλει την μαμα ,εχω αλλαξει μεχρι τωρα 2 after market
και τα νερα με λουζουν ακομα.σκεφτομαι παλι για μαμα,
δεν ειναι τοσο ωραια αλλα σε κραταει στεγνω
..............Πέφτει μόνον αυτός που τρέχει. Όποιος σέρνεται δεν πέφτει ποτέ..................