Service Triumph Θεσσαλονίκη

Service Triumph Θεσσαλονίκη  

  Από: Σταύρος στις 06/02/2016 10:57 μμ.

Γειά χαρά σε όλους! Παρακολουθώ το forum το τελευταίο διάστημα και εδώ και 4 μήνες δηλώνω ευτυχισμένος κάτοχος ενός street triple 675 08'. Το θέμα μου είναι ότι πλησιάζω τα 40.000 χλμ και ενώ προετοιμαζόμουν για το μεγάλο service έμαθα ότι έκλεισε ο Μαυρίκος. Είναι το πρώτο service που θα κάνει στα χέρια μου και θέλω να ξέρω ότι θα γίνουν όλα όπως πρέπει! Θα ήθελα πολύ να διαβάσω γνώμες από φίλους στη Θεσσαλονίκη.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Live Love Ride

Re: Service Triumph Θεσσαλονίκη  

  Από: maddog στις 07/02/2016 5:42 μμ.

Εκλεισε η αφησε την αντιπροσωπια???????αν απλα την αφησε το service μπορεις να το κανεις και παλι εκει αφου εχει παραπολλες γνωσεις στα Τ το εν λογο ατομο!!!!!!!!!!!

Re: Service Triumph Θεσσαλονίκη  

  Από: stef_triple στις 07/02/2016 5:50 μμ.

Καλησπέρα φίλε !! Τον Αύγουστο έγινα κάτοχος και εγώ ενός street triple !! Ο έλεγχος , ένα service (λάδια φίλτρα και service μπροστινού) καθώς και μερικές ακόμα χαζοεργασίες που έκανα πάνω στο μηχανάκι έγιναν από μάστορα μη εξουσιοδοτημένο που μου πρότειναν γνωστοί μου που πηγαίνουν και τα δικά τους μηχανάκια !! Είμαι απόλυτα ευχαριστημένος από το συνεργείο στο οποίο πηγαίνω αν θες περισσότερες πληροφορίες και τηλέφωνα διευθύνσεις κλπ πες μου να στα στείλω σε μήνυμα

Re: Service Triumph Θεσσαλονίκη  

  Από: Σταύρος στις 07/02/2016 6:07 μμ.

maddog"Εκλεισε η αφησε την αντιπροσωπια???????αν απλα την αφησε το service μπορεις να το κανεις και παλι εκει αφου εχει παραπολλες γνωσεις στα Τ το εν λογο ατομο!!!!!!!!!!! "

Δυστυχώς έκλεισε! Αλλιώς με κλειστά μάτια πάλι εκεί θα πήγαινα.
Live Love Ride

Re: Service Triumph Θεσσαλονίκη  

  Από: Σταύρος στις 07/02/2016 6:19 μμ.

stef_triple"Καλησπέρα φίλε !! Τον Αύγουστο έγινα κάτοχος και εγώ ενός street triple !! Ο έλεγχος , ένα service (λάδια φίλτρα και service μπροστινού) καθώς και μερικές ακόμα χαζοεργασίες που έκανα πάνω στο μηχανάκι έγιναν από μάστορα μη εξουσιοδοτημένο που μου πρότειναν γνωστοί μου που πηγαίνουν και τα δικά τους μηχανάκια !! Είμαι απόλυτα ευχαριστημένος από το συνεργείο στο οποίο πηγαίνω αν θες περισσότερες πληροφορίες και τηλέφωνα διευθύνσεις κλπ πες μου να στα στείλω σε μήνυμα "

Καλησπέρα Στέφανε και σ´ευχαριστώ. Στείλε μου τότε με pm τα στοιχεία του συνεργείου. Οι γνωστοί σου που στο πρότειναν και αυτοί με triumph;
Live Love Ride