κιτρινο λαμπακι

κιτρινο λαμπακι  

  Από: Drakas στις 13/02/2014 4:37 μμ.

καλησπερα παιδια. σημερα εκανα αλλαγη φιλτρο αερα και μπουζι. ξανασυνδεσα ολες τις φυσες και οταν γυρναω κλειδι αναβει το κιτρινο λαμπακι της μηχανης. επισης δινω μιζα να παρει παιρνει αλλα αν δεν κρατησω το γκαζι σβηνει, αυτο για αρκετες φορες μεχρι που καποια στιγμη κραταει ρελαντι ομως αν το σβησω ξανα τα ιδια. καμια ιδεα?

Re: κιτρινο λαμπακι  

  Από: dimack στις 13/02/2014 7:22 μμ.

Πριν κάνεις αυτη την δουλειά είχες αποσυνδέσεις την μπαταρία? Το ιδιο είχα πάθει και εγώ και το αποδίδω οτι είχα ξεχάσει να αποσυνδέσω την μπαταρία. Μετά από λίγα χλμ επανήλθε σε σωστή λειτουργία.

Re: κιτρινο λαμπακι  

  Από: Drakas στις 14/02/2014 2:39 μμ.

dimack"Πριν κάνεις αυτη την δουλειά είχες αποσυνδέσεις την μπαταρία? Το ιδιο είχα πάθει και εγώ και το αποδίδω οτι είχα ξεχάσει να αποσυνδέσω την μπαταρία. Μετά από λίγα χλμ επανήλθε σε σωστή λειτουργία."


Οχι. τελικα απο τις δυο φυσσες που ειχα βγαλει η μια μετα την επανασυνδεση δεν ειχε κανει καλη επαφη.....οτι να'ναι!!!
Παλι καλα που μου κοψε να το ξανατσεκαρω γιατι το ξενερωμα ηταν πολυ μεγαλο.

Αυτο που λες παντως δεν μου κολαει δηλαδη και τι εγινε αν βγαλεις την μπαταρια? και επανηλθε κιολας μετα πολυ περιεργο μου ακουγετε. βεβαια αν ολα καλα τωρα μην το σκαλιζεις αλλα ρωτα και κανα μαστορα ετσι για το εφε...