Χαρτες arrow και stock

Χαρτες arrow και stock  

  Από: Genesis στις 19/10/2013 8:40 μμ.

Οσοι εχετε τις arrow τις διπλες με after market η χωρις φιλτρο εχετε βάλει και το χαρτη της arrow η της tor? Ειδατε διαφορα στην καταναλωση με τον χάρτη της arrow? Με ποιον δουλευουν καλυτερα? Εχω τις διπλες με μαμα φιλτρο και προγραμμα για εργοστασιακες εξατμισεις και ο λογος που δεν βαζω ακομα τον χαρτη της arrow ειναι γιατι δεν καιγομαι για επιδοσεις και επίσης δεν σκανε πραμα που μ αρεσει απο καταναλωση βλεπουμε και λεω αν εβαζα τον χαρτη της arrow μην αυξηθει κατα πολυ η καταναλωση και εμφανιστουν σκασιματα! Τα φωτα σας!

Re: Χαρτες arrow και stock  

  Από: Genesis στις 20/10/2013 10:05 μμ.

Κανεις?

Re: Χαρτες arrow και stock  

  Από: tharis στις 20/10/2013 11:29 μμ.

Δε νομιζω να δεις διαφορα στην καταναλωση. Δοκιμασε το κι αν δεν.. το ξαναλλαζεις!
. Εμπειρία είναι αυτό που κερδίζεις, όταν δεν κερδίζεις αυτό που θες ..

Re: Χαρτες arrow και stock  

  Από: Genesis στις 21/10/2013 1:51 μμ.

Το ξέρω απλά λέω αν κάποιος που το έχει κάνει και είδε τιποτα διαφορές να μου πει για να γνωρίζω!

Re: Χαρτες arrow και stock  

  Από: saligkaros στις 23/10/2013 3:08 πμ.

Φίλτρο K&N, τα τελικά και το πρόγραμμα, είμαι στα 9 μέση κατανάλωση.
Το πηγαίνω όμως κάθε μέρα αττική οδό....

Re: Χαρτες arrow και stock  

  Από: tasos_triple στις 07/09/2014 3:43 μμ.

Εχει δοκιμασει κανεις to map 20198 η 20198v3 ???
Γενικοτερα σε custom maps απο το tune ecu υπαρχουν θεματα αξιοπιστιας??

Re: Χαρτες arrow και stock  

  Από: Genesis στις 07/09/2014 5:57 μμ.

αυτον τον χάρτη που τον βρήκες? γιατί στο tuneecu δεν φαινεται πουθενα! γενικός στον tuneecu βάζουν τους oem χαρτες της T στη λίστα και όχι τους custom! Από θέμα αξιοπιστίας είναι το ίδιο που θα σου βάλουν και στην αντιπροσωπεία!

Re: Χαρτες arrow και stock  

  Από: Genesis στις 07/09/2014 6:24 μμ.

απο οτι ειδα κ εψαξα εχεις παλιους χάρτες! ο 20198 έχει αντικατασταθει με τον 20394 και ο 20394 με τον 20573! Δηλαδη ο χάρτης αφορά τις εξατμισεις tor! Εσυ αυτό δεν θέλεις τον χάρτη για τις tor? Αν ναι τοτε βάλε άφοβα τον 20573! Αλλιώς αν έχεις arrow slip on κλπ τοτε είσαι για 20261! αν και πάλι θελεις να γυρισεις σε εντελως μαμα τότε είσαι για 20572 εφοσον πάντα για όλα αυτά έχεις st με vin μεχρι 411983!

Re: Χαρτες arrow και stock  

  Από: jimstag στις 07/09/2014 8:49 μμ.

...sounds like Greek to me
Change before you have to!

Re: Χαρτες arrow και stock  

  Από: tasos_triple στις 08/09/2014 2:12 πμ.

Τον 20261 εχω γιατι φοραω τις arrow.
Αυτος οπως κ οι αλλοι χαρτες που προανεφερες συγκαταλεγονται στους oem χαρτες.
ο 20198 που ανεφερα δεν ειναι oem αλλα custom map κ για τον λογο αυτο θελω να παρω καμια γνωμη

Re: Χαρτες arrow και stock  

  Από: Genesis στις 08/09/2014 7:22 πμ.

Εισαι σίγουρος γιατί στο tuneecu είδα ότι είναι παλιός χάρτης oem που έχει καταργηθεί!

Re: Χαρτες arrow και stock  

  Από: chris.r675 στις 08/09/2014 8:36 μμ.

θα ελεγα οτι δεν ειναι και ποιο ασφαλες να χρησιμοποιησετε custom maps απο το tuneecu,γιατι
πολλοι ειναι απο αλλες χωρες και μιλαμε για αλλες βενζινες και αρκετοι πειραζουν και αβανς,
γενικα εγω δεν θα το προτεινα!
ΟΣΟ ΚΙ ΑΝ ΧΤΙΖΟΥΝ ΦΥΛΑΚΕΣ ΚΑΙ Ο ΚΛΟΙΟΣ ΣΤΕΝΕΥΕΙ Ο ΝΟΥΣ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΤΑΡΙΟ
ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΔΡΑΠΕΤΕΥΕΙ!

Re: Χαρτες arrow και stock  

  Από: tasos_triple στις 09/09/2014 5:04 μμ.

Δικιο εχεις ουτε εγω ψηνομαι να δοκιμασω κατι το οποιο μπορει να μην ειναι 100% ασφαλες.
πιο πολυ απο περιεργια ρωταω μιας και τον ειδα στο tuneecu.θεωρω πως για να ανεβει εκει ολο και απο καποιον θα εχει τσεκαριστει μιας και αμα ηταν χυμα κατασταση θα υπηρχαν δεκαδες custom maps.μπορει βεβαια να μην ειναι και ετσι...απο μια γρηγορη ματια σε βρετανικα forums ειδα πως τον εχουν δουλεψει αρκετοι