ΕΦΥΓΕ Η ΠΙΝΑΚΙΔΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΑ ΦΛΑΣ!

ΕΦΥΓΕ Η ΠΙΝΑΚΙΔΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΑ ΦΛΑΣ!  

  Από: stathis στις 13/10/2013 2:07 μμ.

Kαλησπερα παιδια, οπως λεει και ο τιτλος μου εφυγε η πινακιδα μαζι με τα φλας. Η ερωτηση μου ειναι η εξης να ξαναβαλω τα μαμα φλας η να βαλω πισω φαναρι με ενσωματωμενα φλας ?? Καμια καλη βαση πινακιδας χωρις να πληρωσω τα κερατα μου ξερουμε? Γενικα ξενερωσα απιστευτα με την ολη φαση γιατι αν αποφασισω να τα κανω ολα οπως πριν θελω:
30 e για την εκδοση πινακιδας
50 e στην καλυτερη για φλας
50 e για βαση πινακιδας στην καλυτερη!!
Thanks για τον χρονο σας..

Re: ΕΦΥΓΕ Η ΠΙΝΑΚΙΔΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΑ ΦΛΑΣ!  

  Από: PTiger800 στις 13/10/2013 10:41 μμ.

Πώς συνέβη αυτό ρε Στάθη;
...metal under tension, begging you to touch and go...

Re: ΕΦΥΓΕ Η ΠΙΝΑΚΙΔΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΑ ΦΛΑΣ!  

  Από: stathis στις 14/10/2013 12:28 μμ.

Τι να πω ρε φιλε μάλλον απο τους κραδασμούς. Η μλκ ειναι οτι πάνω στη βάση ήταν και τα φλας και τα έχασα και αυτα. Το κατάλαβα στη Ναυπακτο οτι μου είχαν φύγει και το να γυρίσω πίσω να ψάξω ήταν κομματάκι δύσκολο γιατί τελευταία φορά που είχα την πινακίδα επάνω ήταν στους Δελφους. Τεσπα δήλωσα απώλεια πινακιδας και παρέλαβε την καινούργια σήμερα με καινούργια άδεια. Φλας πήρα αλλα και θα μου έρθουν μεθαύριο μάλλον και βάση πινακιδας θα φτιάξω μόνος μου. Απλά το πήρα βαρέως γιατί τον τελευταίο καιρό εχω δώσει αρκετά λεφτά για την αγαπημένη μου. Και εξηγούμαι παρά κάτω.
120 ευρώ για επιλογές ταχύτητων και αριστερό φλας όταν με έκλεισε νταλίκα την ωρα που την προσπερναγα με 150 χλμ και έπεσα πάνω σε ενα κολωνακι στην Κορίνθου - Πατρών.
280 ευρώ για πίσω ανάρτηση απο Daytona.
70 ευρώ να μου ίσιωσουν την μπροστά ζαντα.
Και 20 ευρώ να μου φτιάξουν το φτερό πίσω που είχε κάνει κρακ.
Και όλα αυτά σε διάστημα 20 ημερών.
Τώρα που το σκέφτομαι μήπως να την πουλησω;;;;

Re: ΕΦΥΓΕ Η ΠΙΝΑΚΙΔΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΑ ΦΛΑΣ!  

  Από: Genesis στις 21/10/2013 1:53 μμ.

stathis"Τι να πω ρε φιλε μάλλον απο τους κραδασμούς. Η μλκ ειναι οτι πάνω στη βάση ήταν και τα φλας και τα έχασα και αυτα. Το κατάλαβα στη Ναυπακτο οτι μου είχαν φύγει και το να γυρίσω πίσω να ψάξω ήταν κομματάκι δύσκολο γιατί τελευταία φορά που είχα την πινακίδα επάνω ήταν στους Δελφους. Τεσπα δήλωσα απώλεια πινακιδας και παρέλαβε την καινούργια σήμερα με καινούργια άδεια. Φλας πήρα αλλα και θα μου έρθουν μεθαύριο μάλλον και βάση πινακιδας θα φτιάξω μόνος μου. Απλά το πήρα βαρέως γιατί τον τελευταίο καιρό εχω δώσει αρκετά λεφτά για την αγαπημένη μου. Και εξηγούμαι παρά κάτω.
120 ευρώ για επιλογές ταχύτητων και αριστερό φλας όταν με έκλεισε νταλίκα την ωρα που την προσπερναγα με 150 χλμ και έπεσα πάνω σε ενα κολωνακι στην Κορίνθου - Πατρών.
280 ευρώ για πίσω ανάρτηση απο Daytona.
70 ευρώ να μου ίσιωσουν την μπροστά ζαντα.
Και 20 ευρώ να μου φτιάξουν το φτερό πίσω που είχε κάνει κρακ.
Και όλα αυτά σε διάστημα 20 ημερών.
Τώρα που το σκέφτομαι μήπως να την πουλησω;;;;"


Ελπίζω εσύ να είσαι σώος και γερός ε?

Re: ΕΦΥΓΕ Η ΠΙΝΑΚΙΔΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΑ ΦΛΑΣ!  

  Από: Genesis στις 21/10/2013 1:53 μμ.

stathis"Τι να πω ρε φιλε μάλλον απο τους κραδασμούς. Η μλκ ειναι οτι πάνω στη βάση ήταν και τα φλας και τα έχασα και αυτα. Το κατάλαβα στη Ναυπακτο οτι μου είχαν φύγει και το να γυρίσω πίσω να ψάξω ήταν κομματάκι δύσκολο γιατί τελευταία φορά που είχα την πινακίδα επάνω ήταν στους Δελφους. Τεσπα δήλωσα απώλεια πινακιδας και παρέλαβε την καινούργια σήμερα με καινούργια άδεια. Φλας πήρα αλλα και θα μου έρθουν μεθαύριο μάλλον και βάση πινακιδας θα φτιάξω μόνος μου. Απλά το πήρα βαρέως γιατί τον τελευταίο καιρό εχω δώσει αρκετά λεφτά για την αγαπημένη μου. Και εξηγούμαι παρά κάτω.
120 ευρώ για επιλογές ταχύτητων και αριστερό φλας όταν με έκλεισε νταλίκα την ωρα που την προσπερναγα με 150 χλμ και έπεσα πάνω σε ενα κολωνακι στην Κορίνθου - Πατρών.
280 ευρώ για πίσω ανάρτηση απο Daytona.
70 ευρώ να μου ίσιωσουν την μπροστά ζαντα.
Και 20 ευρώ να μου φτιάξουν το φτερό πίσω που είχε κάνει κρακ.
Και όλα αυτά σε διάστημα 20 ημερών.
Τώρα που το σκέφτομαι μήπως να την πουλησω;;;;"


Ελπίζω εσύ να είσαι σώος και γερός ε?

Re: ΕΦΥΓΕ Η ΠΙΝΑΚΙΔΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΑ ΦΛΑΣ!  

  Από: Haris στις 21/10/2013 3:33 μμ.

Stathis έχεις ένα μαύρο street με 3-1 mivv???

Re: ΕΦΥΓΕ Η ΠΙΝΑΚΙΔΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΑ ΦΛΑΣ!  

  Από: stathis στις 21/10/2013 6:31 μμ.

Haris"Stathis έχεις ένα μαύρο street με 3-1 mivv???"

Ωπα μας πιασανε!!! Αν σου χρωστάω λεφτά δεν είμαι εγώ !!!!

Re: ΕΦΥΓΕ Η ΠΙΝΑΚΙΔΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΑ ΦΛΑΣ!  

  Από: Haris στις 21/10/2013 10:16 μμ.

stathis"
Haris"Stathis έχεις ένα μαύρο street με 3-1 mivv???"

Ωπα μας πιασανε!!! Αν σου χρωστάω λεφτά δεν είμαι εγώ !!!!"


Πες μου οτι εκεινη τη μέρα που σε βρήκα και σε ρώτησα στο olympus plaza για την εξάτμιση, ηταν τότε που έχασες την πινακίδα . Γιατι σε είδα που εφυγες προς Πάτρα και μετα μας προσπέρασες προς Λευκάδα (ήμασταν με τουτού).

Re: ΕΦΥΓΕ Η ΠΙΝΑΚΙΔΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΑ ΦΛΑΣ!  

  Από: stathis στις 24/10/2013 4:06 μμ.

[quote="Haris":1mjrv979]
stathis"
Haris"Stathis έχεις ένα μαύρο street με 3-1 mivv???"

Ωπα μας πιασανε!!! Αν σου χρωστάω λεφτά δεν είμαι εγώ !!!!"


Πες μου οτι εκεινη τη μέρα που σε βρήκα και σε ρώτησα στο olympus plaza για την εξάτμιση, ηταν τότε που έχασες την πινακίδα . Γιατι σε είδα που εφυγες προς Πάτρα και μετα μας προσπέρασες προς Λευκάδα (ήμασταν με τουτού).[/quote:1mjrv979]

Ναι εκείνη την μερα ηταν για αυτο με ειδες και λιγο ξενερωμενο. Πηγα προς Ναυπακτο μπας και την βρω αλλα τζιφος!!
Μετα γυρισα να συνεχισω για Λευκαδα...