scorpio i900r η datatool?

scorpio i900r η datatool?  

  Από: Genesis στις 26/09/2013 11:39 μμ.

Όσοι έχετε βάλει τον scorpio είστε ικανοποιημένοι? Κανά θέμα έχουν? το λαμπάκι στο κοντερ με την καμπανα δουλεύει κανονικά? Ειμαι αναμεσα στον μαμα datatool και σε αυτον αλλα δεν ξερω ποιος αξίζει πραγματικα απο τους 2! Με τον datatool ειστε ικανοποιημενοι;

Re: scorpio i900  

  Από: xaotikos στις 27/09/2013 9:13 πμ.

Δεν τον ειχα στον τιγρη αλλα τον εχω στο KTM. Απλα καμια σχεση με τον datatool...
Ολα μου δουλευουν κανονικα και οπως πρεπει.

Re: scorpio i900r η datatool?  

  Από: Genesis στις 27/09/2013 9:36 πμ.

Στα χρηματα ιδιοι ειναι περιπου και για τον περιμετρικο στον σκορπιο ακουω οτι μαζευει λιγη υγρασια! Το ιδιο και ο ντατατουλ! Εχω κολλησει! Με υγρασιες πλυσιματα κλπ εισαι κομπλε με το κτμ?

Re: scorpio i900r η datatool?  

  Από: xaotikos στις 27/09/2013 1:17 μμ.

Το εχω ακουσει και εγω αλλα δεν εχω καποιο θεμα απο τον Γεναρη που τον εβαλα. Σκεφτομαι καποια στιγμη να του βαλω μια σακουλιτσα για παν ενδεχομενο ομως

Re: scorpio i900r η datatool?  

  Από: vassat στις 27/09/2013 4:36 μμ.

Από την μέχρι τώρα εμπειρία με τον δεύτερο:
απλά μ α κ ρ ι ά...
/ Β

Re: scorpio i900r η datatool?  

  Από: Genesis στις 28/09/2013 8:53 μμ.

Παραγγειλα τον σκορπιο απο το biohazard πως λέγετε! Γις να δούμε!

Re: scorpio i900r η datatool?  

  Από: Genesis στις 14/10/2013 1:07 μμ.

πήρα σήμερα τον σκόρπιο και τον τοποθέτησα. το μανουαλ λεει οτι οταν φορτιζει το τηλεχειρηστηριο η ενδειξη μπαταριας scrollarei. εγω οταν το εβαλα στην πριζα αναψε το χειριστηριο και μετα απο εκει δειχνει μόνο την κατω παυλα της μπαταριας και δεν σκρολαρει οπως ελεγε το μανουαλ! οσοι τον εχετε ετσι πρεπει να κανει να γεμιζει μετα από ώρα και να ανάβει η δευτερη ενδειξη και επειτα η τριτη η πρεπει να σκρολαρει και τα έκλασε κιολας ο φορτιστης? δεν ξερω και πως να δοκιμασω αν δουλευει ο φορτιστης έχω ένα δοκιμαστικο αλλα δεν ξέρω που να πιασω την άκρη της τσιμπίδας για γειωση! please help

Re: scorpio i900r η datatool?  

  Από: dgi στις 14/10/2013 4:24 μμ.

Σε εμένα όταν φορτίζει ανεβοκατεβαίνει στην ένδειξη μπαταρίας οι μπάρες.
Μήπως σε νεότερα μοντέλα ανεβαίνει σταδιακά με την φόρτιση ;
DiMiTRiS^^^ [dgi]

www.youtube.com/watch?v=A3gLyZ76nfg

Re: scorpio i900r η datatool?  

  Από: stratofilio στις 16/10/2013 6:35 μμ.

Παιδια και εγω ακριβως τα ιδια τον εβαλα τον scorpio τον Μαιο αξιζει τα λεφτα του απλα εχω αλλαξει λογο υγρασιας περιμετρικο 2 φορες απο εδω και περα κατα την ωρα της μπουγαδασ σακουλα (κουλο αλλα τι να κανω καλυτερο). Οσο για το κομπιουτερακι φορτιζει κανονικα και ανεβοκατεβαινει η μπαρα αυτα.

Re: scorpio i900r η datatool?  

  Από: Genesis στις 16/10/2013 8:17 μμ.

Τελικα ο βλακας μου ειχε στειλει λαθος φορτιστη τον αμερικανικο με τα 120v! Και δεν φορτιζε μεχρι που βρήκα ευτυχως εδω ελλαδα τον ευρωπαϊκό 220v και φορτιζει κανονικα! Λιγο κοιμαται ο αισθητηρας για τους κραδασμους τον εχω τερμα αλλα θελει γερο κοπανιμα για να καταλαβει! Ο συναγερμος ειναι τοποθετημενος επιπεδα ξαπλα οπως λέει το μανουαλ.

Re: scorpio i900r η datatool?  

  Από: Genesis στις 16/10/2013 8:18 μμ.

stratofili"Παιδια και εγω ακριβως τα ιδια τον εβαλα τον scorpio τον Μαιο αξιζει τα λεφτα του απλα εχω αλλαξει λογο υγρασιας περιμετρικο 2 φορες απο εδω και περα κατα την ωρα της μπουγαδασ σακουλα (κουλο αλλα τι να κανω καλυτερο). Οσο για το κομπιουτερακι φορτιζει κανονικα και ανεβοκατεβαινει η μπαρα αυτα. "


εγω διαβασα γ αυτο κ τον τυλιξα με μεγειρικο σελοφαν!