ΝΑ ΤΑ ΒΡΑΣΩ ΤΑ STREET TRIPLE ΜΟΥ ΜΕΣΑ

Re: ΝΑ ΤΑ ΒΡΑΣΩ ΤΑ STREET TRIPLE ΜΟΥ ΜΕΣΑ  

  Από: johntiger1050 στις 17/08/2010 3:43 μμ.

[quote:288ov3x0]το πολυμετρο δεν το ξερω[/quote:288ov3x0]

πολι ευκολο αλλα να αγορασεισ πολιμετρο για μια φορα δεν λεει οχι οτι τηα το πεταξεις μετα αλλα λεμε τωρα η αλειτηια ειναι οτι πολιμετρο μπορεις να βρεις ευκολα σε οποιονδιποτε ασχολιτε με ηλεκτρηκα , ηλεκτρονικα , ψυκτικα......... αλλα οπος λεει και ο φιλοσ το θεμα τις γειοσης ειναι ενας καλος λογος να παιζει τον παιτηαμενο η κουκλα σου το εχς πατηει και με την αφρικα και με το crm

Re: ΝΑ ΤΑ ΒΡΑΣΩ ΤΑ STREET TRIPLE ΜΟΥ ΜΕΣΑ  

  Από: chris34 στις 17/08/2010 3:48 μμ.

[quote="johntiger1050":1qjnmvqf][quote:1qjnmvqf]το πολυμετρο δεν το ξερω[/quote:1qjnmvqf]

πολι ευκολο αλλα να αγορασεισ πολιμετρο για μια φορα δεν λεει οχι οτι τηα το πεταξεις μετα αλλα λεμε τωρα η αλειτηια ειναι οτι πολιμετρο μπορεις να βρεις ευκολα σε οποιονδιποτε ασχολιτε με ηλεκτρηκα , ηλεκτρονικα , ψυκτικα......... αλλα οπος λεει και ο φιλοσ το θεμα τις γειοσης ειναι ενας καλος λογος να παιζει τον παιτηαμενο η κουκλα σου το εχς πατηει και με την αφρικα και με το crm [/quote:1qjnmvqf]

Φιλε Γιαννη συγνωμη για το σχολιο αλλα αν γραφεις ετσι τα ελληνικα καλυτερα να γραφεις greeklish!!
Τα ματια μας βγηκαν!!
Οπως και το "πσοφησει" που εγραψες στο προηγουμενο σου ποστ.....ελα ρε φιλε Γιαννη.......
Παντα φιλικα Χρηστος!!
Λευκος Τιγρης!!see you................

Re: ΝΑ ΤΑ ΒΡΑΣΩ ΤΑ STREET TRIPLE ΜΟΥ ΜΕΣΑ  

  Από: johntiger1050 στις 17/08/2010 4:07 μμ.

καλα τα λες και λαθος δεν κανεις ...... λαθοι ειμαστε ανθροπους κανουμε ......

Re: ΝΑ ΤΑ ΒΡΑΣΩ ΤΑ STREET TRIPLE ΜΟΥ ΜΕΣΑ  

  Από: geo1975 στις 19/08/2010 10:31 πμ.

καλημερα φιλε μου.σε καταλαβαινω απολυτα!!!!ακριβως το ιδιο επαθα κ εγω στις 6/8 με το δικο μου.αλλα η γκαντεμια συνεχιστηκε το σαββατο 14/8 οταν εμεινα ακριβως απο τον ιδιο λογο με το triple της κοπελιας μου!!!δυο triple σε μια εβδομαδα!!!!φυσικα ολα κλειστα οπως ειπες,αλλα σταθηκα λιγο πιο τυχερος,αφου βρηκα τυχαια τον κ. Φιλη της ηλιοφιλ στο γραφειο του κ μετα απο συννενοηση μου παραχωρησε το demo της εταιρειας.να'ναι καλα ο ανθρωπος!!!παντως ειναι απαραδεκτο να μην υπαρχει κανενας να σε εξυπηρετησει σε ολοκληρη εταιρεια.ααα,μαλλον ειναι ανορθωτης,γιατι δεν φορτιζει καθολου η μπαταρια,κ στα δυο.στην καλυτερη αυτο,δεν θελω να σκεφτω πηνια......να'σαι καλα κ υπομονη...........

Re: ΝΑ ΤΑ ΒΡΑΣΩ ΤΑ STREET TRIPLE ΜΟΥ ΜΕΣΑ  

  Από: johnygalan στις 19/08/2010 7:14 μμ.

geo1975"καλημερα φιλε μου.σε καταλαβαινω απολυτα!!!!ακριβως το ιδιο επαθα κ εγω στις 6/8 με το δικο μου.αλλα η γκαντεμια συνεχιστηκε το σαββατο 14/8 οταν εμεινα ακριβως απο τον ιδιο λογο με το triple της κοπελιας μου!!!δυο triple σε μια εβδομαδα!!!!φυσικα ολα κλειστα οπως ειπες,αλλα σταθηκα λιγο πιο τυχερος,αφου βρηκα τυχαια τον κ. Φιλη της ηλιοφιλ στο γραφειο του κ μετα απο συννενοηση μου παραχωρησε το demo της εταιρειας.να'ναι καλα ο ανθρωπος!!!παντως ειναι απαραδεκτο να μην υπαρχει κανενας να σε εξυπηρετησει σε ολοκληρη εταιρεια.ααα,μαλλον ειναι ανορθωτης,γιατι δεν φορτιζει καθολου η μπαταρια,κ στα δυο.στην καλυτερη αυτο,δεν θελω να σκεφτω πηνια......να'σαι καλα κ υπομονη..........."

Εχει triple και η κοπέλα σου; Μπράβο!!
" Ω ΞΕΙΝ, ΑΓΓΕΛΕΙΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙΣ ΟΤΙ ΤΗΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ ΤΟΙΣ ΚΕΙΝΩΝ ΡΗΜΑΣΙ ΠΕΙΘΟΜΕΝΟΙ"

Re: ΝΑ ΤΑ ΒΡΑΣΩ ΤΑ STREET TRIPLE ΜΟΥ ΜΕΣΑ  

  Από: geo1975 στις 19/08/2010 8:05 μμ.

ακριβως το ιδιο με το δικο μου αλλα πιο καινουργιο 2010......γμτο.... κ ζηλευω τα οργανα του καινουργιου.....

Re: ΝΑ ΤΑ ΒΡΑΣΩ ΤΑ STREET TRIPLE ΜΟΥ ΜΕΣΑ  

  Από: theatiss στις 21/08/2010 9:34 μμ.

η λυση ειναι να παρετε Speed Triple

Re: ΝΑ ΤΑ ΒΡΑΣΩ ΤΑ STREET TRIPLE ΜΟΥ ΜΕΣΑ  

  Από: antreas_675_2010 στις 30/08/2010 9:44 πμ.

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΤ ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΣΕΙ Κ ΑΛΛΑΖΕΙ....Η ΜΗΧΑΝΙΤΣΑ ΜΟΥ ΜΠΗΚΕ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 55 ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΕΚΕΙ ΗΤΑΝ ΚΤ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΞΥΠΗΡΕΤΙΚΟΣ ΜΠΡΑΒΟ ΤΟΥ Κ ΣΕ ΤΗΛ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΠΡΙΝ ΠΑΩ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ ΜΙΛΑΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΟΛΑ ΤΑ Λ7 ΜΠΡΑΒΟ ΤΟΥ ΞΑΝΑ.ΣΕ 4 ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΕΧΩ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΠΙΣΩ ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ....ΚΑΛΗΜΕΡΕΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ!!!

Re: ΝΑ ΤΑ ΒΡΑΣΩ ΤΑ STREET TRIPLE ΜΟΥ ΜΕΣΑ  

  Από: Spyros Drakopoulos στις 01/11/2010 7:16 μμ.

antreas_675_2010"ΟΛΟ ΣΤΟ ΧΑΔΙ Κ ΣΤΗ ΦΡΟΝΤΙΔΑ ΤΟ ΕΧΩ ΓΑΜΩΤΟ ΜΟΥ Κ ΑΥΤΗ ΜΕ ΦΤΥΝΕΙ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΜΕ ΑΓΑΠΑΕΙ ΜΕ ΠΑΙΔΕΥΕΙ ΤΙ ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΝΕΙ..?ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΗ ΠΑΙΔΕΣ ΚΟΥΝΗΣΑ Κ ΠΟΛΟΥΣ Κ 1002 ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΠΤ ΚΟΥΠΑ Ο ΑΣΘΕΝΗΣ ΜΟΥ..ΚΑΛΑ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΔΕΝ ΤΟ ΑΛΛΑΖΩ ΜΕ ΤΠΤ ΕΙΔΙΚΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΤ ΤΣΑΓΙΑ ΣΕ ΚΤ ΤΥΠΟΥΣ ΜΕ Ζ750 ΟΥΤΕ ΣΚΕΨΗ ΑΛΛΑ ΤΟ ΓΑΜΩΤΟ ΜΟΥ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ?ΜΑΛΛΟΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΟΡΘΩΤΗΣ ΓΙΑΤΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΤ ΥΓΡΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΙΣΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ ΣΕ ΕΝΑ ΣΙΔΕΡΑΚΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΡΕΖΕΡΒΟΥΑΡ ( ΕΙΜΑΙ Κ ΑΣΧΕΤΟΣ Κ ΓΚΑΝΤΕΜΗΣ ).ΕΡΩΤΗΣΗ 2 ΑΝΟΡΘΩΤΗ ΚΑΛΥΠΤΕΙ Η ΕΓΓΥΗΣΗ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΕΡΩΤΗΣΗ 3 ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΝΑ ΤΗΝ ΦΤΙΑΞΟΥΝ? ΕΡΩΤΗΣΗ 4 ΓΙΑΤΙ ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΑ ΣΕ ΜΕΝΑ?"

φιλε καλησπερα ειμαι κατοχος της ιδιας μηχανης ακομα το στρωνω σημερα το εχω τεταρτη μερα και μου εσβησαν και εμενα τα παντα το πηγα συνεργειο και θα μου πουνε αυριο τι και πως. εσενα τελικα τι ειχε το μηχανακι???

Re: ΝΑ ΤΑ ΒΡΑΣΩ ΤΑ STREET TRIPLE ΜΟΥ ΜΕΣΑ  

  Από: lioulios στις 14/11/2010 11:04 πμ.

Τελικά άκρη βγάλατε ; Και ο ένας και ο άλλος .


...Ιστορία δίχως τέλος ουγκ εστί ιστορία .

Re: ΝΑ ΤΑ ΒΡΑΣΩ ΤΑ STREET TRIPLE ΜΟΥ ΜΕΣΑ  

  Από: Spyros Drakopoulos στις 14/11/2010 1:23 μμ.

lioulios"Τελικά άκρη βγάλατε ; Και ο ένας και ο άλλος .


...Ιστορία δίχως τέλος ουγκ εστί ιστορία .

"

ο αλλος δεν ξερω εγω ναι!!παρτιδα με ελατοματικους ανορθωτες μου το αλλαξανε μεσα στην εγγυηση φυσικα και ολα οκ τωρα.βεβαια περιμενα 1 εβδομαδα για το ανταλακτικο πραγμα απαραδεκτο για μενα αλλα TRIUMPH τι να κανεις?

Re: ΝΑ ΤΑ ΒΡΑΣΩ ΤΑ STREET TRIPLE ΜΟΥ ΜΕΣΑ  

  Από: dimchrist στις 16/11/2010 12:34 πμ.

Spyros Drakopoulos"...βεβαια περιμενα 1 εβδομαδα για το ανταλακτικο πραγμα απαραδεκτο για μενα αλλα TRIUMPH τι να κανεις?"

Τώρα πλάκα μας κάνεις έτσι?

Triple Way

Re: ΝΑ ΤΑ ΒΡΑΣΩ ΤΑ STREET TRIPLE ΜΟΥ ΜΕΣΑ  

  Από: Spyros Drakopoulos στις 16/11/2010 1:38 μμ.

dimchris"
Spyros Drakopoulos"...βεβαια περιμενα 1 εβδομαδα για το ανταλακτικο πραγμα απαραδεκτο για μενα αλλα TRIUMPH τι να κανεις?"

Τώρα πλάκα μας κάνεις έτσι? "

τι εννοεις πλακα? για το προβλημα η για την περιοδο αναμονης?

Re: ΝΑ ΤΑ ΒΡΑΣΩ ΤΑ STREET TRIPLE ΜΟΥ ΜΕΣΑ  

  Από: tharis στις 16/11/2010 1:53 μμ.

Για την 1 βδομαδα προφανως..

ε δεν ειναι και πολυ για να ερθει ο ανορθωτης σου απο Αγγλια .. Μη ξεχνας οτι ηταν θεμα εγγυησης , οχι απλα ενα ανταλακτικο ..
. Εμπειρία είναι αυτό που κερδίζεις, όταν δεν κερδίζεις αυτό που θες ..

Re: ΝΑ ΤΑ ΒΡΑΣΩ ΤΑ STREET TRIPLE ΜΟΥ ΜΕΣΑ  

  Από: Spyros Drakopoulos στις 16/11/2010 4:08 μμ.

haris"Για την 1 βδομαδα προφανως..

ε δεν ειναι και πολυ για να ερθει ο ανορθωτης σου απο Αγγλια .. Μη ξεχνας οτι ηταν θεμα εγγυησης , οχι απλα ενα ανταλακτικο .."

ναι ρε συ αλλα ειναι και μηχανακι 4 ημερων με 90χλμ μονο.μου ειπαν οτι εστειλαν την παραγγελια ως επειγον.για να μην αρχισω οτι θα επρεπε να υπαρχει stock ανταλακτικων εδω ετσι κι αλλιως.αλλα μαλλον δεν τους ενδιαφερει να γινουν ανταγωνιστικοι ξερω και γω τι να πω.