ΝΑ ΤΑ ΒΡΑΣΩ ΤΑ STREET TRIPLE ΜΟΥ ΜΕΣΑ

ΝΑ ΤΑ ΒΡΑΣΩ ΤΑ STREET TRIPLE ΜΟΥ ΜΕΣΑ  

  Από: antreas_675_2010 στις 14/08/2010 10:18 μμ.

θα ξεκινησω χαλαρα γενικα σαν ατομο δεν ειμαι οτι πιο γουρλιδικο κυκλοφορει στην πιατσα αλλα αυτο παει παρα πολυ..ειμαι παρασκευη βραδυ αθηνα με τη γυναια μου κανω βολτες με το εργαλειο μο εχω κανει κ τις προσπερασεις μου εχω τρελαθει με το εργαλειο κτλ κτλ κτλ κ εκει που η βολτα φτανι προς το τελος λεω στην γυναικα δεν παμε στην triumph να δουμε τι καινουριο εχει φερει πεμεπτη (ξημερωνει παρασκευη κ 13-08-10)ωρα 12 παρα. κ οπως πηγαινω κ********* στην αγαπημενη μου εταιρια να δω την speed triple ετσι να φτιαχτω λιγο γινεται το εξης κουφοοοοοοο...Αρχιζουν κ σβηνουν φωτα μηχανης σβηνει καντραν κ ενδειξεις κ η μηχανη μενει απο ρευμα εντελως κ σε 100μ παπαλα το αγγλακι μενει,παει,σβηνει...ρομπα στο μωρο ρομπα κ εγω στον εαυτο μου.4μηνες το εχω καινουριο το πηρα κ με εχει γαμησει το ατιμο τριζουν τα πισω φρενα κ τωρα αυτο ελεος.Ρωτω λοιπον την επομενη μεραπαρασκευη περνω τηλ ολες τις εταιρειες Triumph στην αθηνα κ ουτε μια ανοιχτη ουτε μια ουτε μια δεν σηκωσε το τηλ ελεος μαλλον διακοπες.Δεν θελω να αρχισω το κραξιμο δεν ει9ναι στο στυλ μου αλλα ρε γαμωτο ολες κλειστες ?
ουτε μια ανοιχτη ετσι για το γαμωτο?απαγορευεται να μεινεις τον 15αυγυστο?
κ ρωτω ρε παιδια οποιος ειναι σχετικος κ το κατεχει τι διαολο εχει το πουστρο αγγλακι μου?ξερει κανεις?εν το μεταξυ δεν ειμαι κ απο αθηνα κ η μηχανη το μοο μεσω μεταφορας μου δηλαδη τι ακυρα ειναι αυτα?
μενω λοιπον σε ξενοδοχειο εκεινο το βραδυ το πρωι ολο τηλ σε αντιπροσωπιες ουτε μια δεν το σηκωσε ουτε μια.κ παει ο αγγλος ασθενης στην κυριολεξια ασθενης.την παρασκευη κανω μια βολτα με τα ποδια μιχαλακοπουλου ολες οι αντιπροσωπιες suzuki yamaha honda bmw ανοιχτες μονο η δικη μας κλειστη..το θεμα τελος παντων δεν ειναι αυτο αλλα τι διαολο εχει παθει το μοτερι μου κ εγινε αυτο?
ευχαριστω για την υπομονη που δειξει οποιος το διαβασει....περιμενω καμμια απαντηση...aaaaa το πρωι ης παρασκευης λοιπον ξεχασα α πω οτι παω να το βαλω μπρος κ δεν κουνιοταν τπτ νεκρη φυση το μηχανημα.τελος...ααααα οποιος απαντησει θα το εκτιμησω αν ξερει ποτε θα ανοιξουν οι αντιπροσωπιες η αν γωριζει αν θα ανοιξει καμμια υατη την εβδομαδα.ευχαριστω κ παλι.
 Ανανεώθηκε στις 30 Απρ 2020 16:44, διορθώθηκε 1 φορά συνολικά.

Re: ΝΑ ΤΑ ΒΡΑΣΩ ΤΑ STREET TRIPLE ΜΟΥ ΜΕΣΑ  

  Από: nfot στις 14/08/2010 10:26 μμ.

Για κοιτα τους πολους της μπαταριας. Κουνα τους και λιγο.
"You live more for five minutes, going fast on a bike, than other people do all of their life". -Marco Simoncelli R.I.P.

Re: ΝΑ ΤΑ ΒΡΑΣΩ ΤΑ STREET TRIPLE ΜΟΥ ΜΕΣΑ  

  Από: 955i στις 15/08/2010 12:13 πμ.

φίλε μου μην τα βράσεις, λίγο στοργή παραπάνω θέλουν (χάδια και τέτοια, αγγλάκια είναι, ξέρεις)...

αν όπως λες την εβδομάδα που πέρασε ήταν όλα κλειστά, νομίζω πως αυτή που έρχετε 16 Αυγ Δευτέρα ανοίγει ό Σάκης... με κάθε επιφύλαξη.


955i!
 Ανανεώθηκε στις 30 Απρ 2020 16:44, διορθώθηκε 1 φορά συνολικά.

Re: ΝΑ ΤΑ ΒΡΑΣΩ ΤΑ STREET TRIPLE ΜΟΥ ΜΕΣΑ  

  Από: 955i στις 15/08/2010 12:27 πμ.

από όσο ξέρω θα έκλεινε για μία μόνο εβδομάδα (δεν είμαι και πολύ σίγουρος)

αν ήταν η εβδομάδα που πέρασε...


προσπάθησε πάντως
ΒΡΙΛΗΣΣΟΥ 35, ΠΟΛΥΓΩΝΟ
ΑΘΗΝΑ
GR11476
Τηλ. : 210 6437773

955i!

P.S. καλή τύχη, άντε και με Speed!

Re: ΝΑ ΤΑ ΒΡΑΣΩ ΤΑ STREET TRIPLE ΜΟΥ ΜΕΣΑ  

  Από: ATN PANOS στις 15/08/2010 1:43 πμ.

οπως μας τα περιγραφεις.. ειναι ηλεκτρικο το προβλημα σου
μαλλον.

οπως λεει και ο νικος κοιτα τους πολους.το πιο πιθανον
ειναι να ειναι λασκα.

αλλιως ειναι η παταρια!

τωρα το οτι επεσες σε περιοδο αδειας,δεν σου φταει το μηχανακι
ουτε και κανενας αλλος.

το ξερω οτι ειναι ασχημο να μενεις,και ειδικα αμα δεν εισαι στην πολη σου.
αλλα και αυτοι πρεπει να πανε διακοπες...
http://www.atn-forever.com

4 wheels move the body, 2 wheels move the soul.

Re: ΝΑ ΤΑ ΒΡΑΣΩ ΤΑ STREET TRIPLE ΜΟΥ ΜΕΣΑ  

  Από: grgasteus στις 15/08/2010 2:34 πμ.

φίλε απλά θα συμφωνήσω με τους παραπάνω και θα συμπληρώσω πως το μηχανάκι που πήρες έχει ψυχή, ΔΕΝ θέλει να δεις άλλο μηχανάκι, ΔΕΝ ΠΆΙΡΝΕΙΣ ΑΛΛΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ, τελεία και παύλα. ΜΗΝ ξαναπας να δεις άλλο μηχανάκι αν δεν λιώσεις αυτό πρώτα.
Καλή τύχη σου εύχομαι και χαμογέλα και λίγο, εμείς εδώ στην αθήνα χαμογελάμε οταν το παθαίνουμε αυτό, στην κράνα τα πέρνουμε οταν είμαστε μπροστά στον αντιπρόσωπο . . .

καλά να περνάς και μην ανησυχείς ούτε δύο λεπτά υποθεση δεν είναι το προβλημα σου.
Για νόστιμα σουβλάκια να πας στον "Θανάση" στο μοναστηράκι, φτάνει και το μετρό.
Αν χρειαστείς και βοήθεια σε οτιδήποτε . . . εδώ είμαστε εμείς μέχρι να ανοίξει κάποιος.

φιλικά
Γιώργος
..κοίτα...δεν το έχω πάρει ακόμα, αλλά...

Re: ΝΑ ΤΑ ΒΡΑΣΩ ΤΑ STREET TRIPLE ΜΟΥ ΜΕΣΑ  

  Από: 955i στις 15/08/2010 8:46 πμ.

grgasteus"...το μηχανάκι που πήρες έχει ψυχή, ΔΕΝ θέλει να δεις άλλο μηχανάκι, ΔΕΝ ΠΆΙΡΝΕΙΣ ΑΛΛΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ, τελεία και παύλα. ΜΗΝ ξαναπας να δεις άλλο μηχανάκι αν δεν λιώσεις αυτό πρώτα...."



το πρωί πριν βάλεις το κλειδί του μιλάς? το βράδυ πριν το κλειδώσεις? του λες καληνύχτα?

955i!

Re: ΝΑ ΤΑ ΒΡΑΣΩ ΤΑ STREET TRIPLE ΜΟΥ ΜΕΣΑ  

  Από: Sprinter στις 15/08/2010 8:55 πμ.

Παίζει να ναι και ανορθωτής. Αλλα πρώτα κοίτα καλωδια μπαταρίας και γείωση. Το πιθανοτερο να χρειαστείς ΚΑΙ νέα μπαταρία.
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: ΝΑ ΤΑ ΒΡΑΣΩ ΤΑ STREET TRIPLE ΜΟΥ ΜΕΣΑ  

  Από: johnygalan στις 15/08/2010 10:42 πμ.

Οτι λένε και τα παιδιά αποσύνδεσε τους πόλους και ξανασύνδεσε τους,
σφίξε τις βίδες καλά μήπως δεν κάνουν επαφή.
" Ω ΞΕΙΝ, ΑΓΓΕΛΕΙΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙΣ ΟΤΙ ΤΗΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ ΤΟΙΣ ΚΕΙΝΩΝ ΡΗΜΑΣΙ ΠΕΙΘΟΜΕΝΟΙ"

Re: ΝΑ ΤΑ ΒΡΑΣΩ ΤΑ STREET TRIPLE ΜΟΥ ΜΕΣΑ  

  Από: antreas_675_2010 στις 15/08/2010 12:33 μμ.

ΟΛΟ ΣΤΟ ΧΑΔΙ Κ ΣΤΗ ΦΡΟΝΤΙΔΑ ΤΟ ΕΧΩ ΓΑΜΩΤΟ ΜΟΥ Κ ΑΥΤΗ ΜΕ ΦΤΥΝΕΙ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΜΕ ΑΓΑΠΑΕΙ ΜΕ ΠΑΙΔΕΥΕΙ ΤΙ ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΝΕΙ..?ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΗ ΠΑΙΔΕΣ ΚΟΥΝΗΣΑ Κ ΠΟΛΟΥΣ Κ 1002 ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΠΤ ΚΟΥΠΑ Ο ΑΣΘΕΝΗΣ ΜΟΥ..ΚΑΛΑ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΔΕΝ ΤΟ ΑΛΛΑΖΩ ΜΕ ΤΠΤ ΕΙΔΙΚΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΤ ΤΣΑΓΙΑ ΣΕ ΚΤ ΤΥΠΟΥΣ ΜΕ Ζ750 ΟΥΤΕ ΣΚΕΨΗ ΑΛΛΑ ΤΟ ΓΑΜΩΤΟ ΜΟΥ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ?ΜΑΛΛΟΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΟΡΘΩΤΗΣ ΓΙΑΤΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΤ ΥΓΡΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΙΣΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ ΣΕ ΕΝΑ ΣΙΔΕΡΑΚΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΡΕΖΕΡΒΟΥΑΡ ( ΕΙΜΑΙ Κ ΑΣΧΕΤΟΣ Κ ΓΚΑΝΤΕΜΗΣ ).ΕΡΩΤΗΣΗ 2 ΑΝΟΡΘΩΤΗ ΚΑΛΥΠΤΕΙ Η ΕΓΓΥΗΣΗ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΕΡΩΤΗΣΗ 3 ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΝΑ ΤΗΝ ΦΤΙΑΞΟΥΝ? ΕΡΩΤΗΣΗ 4 ΓΙΑΤΙ ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΑ ΣΕ ΜΕΝΑ?

Re: ΝΑ ΤΑ ΒΡΑΣΩ ΤΑ STREET TRIPLE ΜΟΥ ΜΕΣΑ  

  Από: 955i στις 15/08/2010 2:02 μμ.

antreas_675_2010"ΟΛΟ ΣΤΟ ΧΑΔΙ Κ ΣΤΗ ΦΡΟΝΤΙΔΑ ΤΟ ΕΧΩ ΓΑΜΩΤΟ ΜΟΥ Κ ΑΥΤΗ ΜΕ ΦΤΥΝΕΙ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΜΕ ΑΓΑΠΑΕΙ ΜΕ ΠΑΙΔΕΥΕΙ ΤΙ ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΝΕΙ..?ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΗ ΠΑΙΔΕΣ ΚΟΥΝΗΣΑ Κ ΠΟΛΟΥΣ Κ 1002 ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΠΤ ΚΟΥΠΑ Ο ΑΣΘΕΝΗΣ ΜΟΥ..ΚΑΛΑ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΔΕΝ ΤΟ ΑΛΛΑΖΩ ΜΕ ΤΠΤ ΕΙΔΙΚΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΤ ΤΣΑΓΙΑ ΣΕ ΚΤ ΤΥΠΟΥΣ ΜΕ Ζ750 ΟΥΤΕ ΣΚΕΨΗ ΑΛΛΑ ΤΟ ΓΑΜΩΤΟ ΜΟΥ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ?ΜΑΛΛΟΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΟΡΘΩΤΗΣ ΓΙΑΤΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΤ ΥΓΡΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΙΣΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ ΣΕ ΕΝΑ ΣΙΔΕΡΑΚΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΡΕΖΕΡΒΟΥΑΡ ( ΕΙΜΑΙ Κ ΑΣΧΕΤΟΣ Κ ΓΚΑΝΤΕΜΗΣ ).ΕΡΩΤΗΣΗ 2 ΑΝΟΡΘΩΤΗ ΚΑΛΥΠΤΕΙ Η ΕΓΓΥΗΣΗ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΕΡΩΤΗΣΗ 3 ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΝΑ ΤΗΝ ΦΤΙΑΞΟΥΝ? ΕΡΩΤΗΣΗ 4 ΓΙΑΤΙ ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΑ ΣΕ ΜΕΝΑ?"


1. ?
2. νομίζω πως ναι, ας μας πει κάποιος αν του έχει τύχει μέσα στην εγγυηση
3. αν υπάρχει σαν ανταλλακτικό, αυθημερόν.
4. ναζάκια είναι...

άσχετο, βενζίνη υποθέτω έχει...
κάτω από το ρεζερβουάρ, σιδεράκι... όχι σωληνάκι?
παλαιότερα speed4 & triple έσπαγε η παροχή της ρεζέρβας (πλαστική) ή καιγόταν από τη ζέστη και σε άφηνε στον τόπο

ρε τι προσευχές και χάδια, αν δεν σου μύριζε βενζίνη έψαχνες σαν το $#@$#@^@

955i!

Re: ΝΑ ΤΑ ΒΡΑΣΩ ΤΑ STREET TRIPLE ΜΟΥ ΜΕΣΑ  

  Από: 955i στις 15/08/2010 2:11 μμ.

antreas_675_2010"ΟΛΟ ΣΤΟ ΧΑΔΙ Κ ΣΤΗ ΦΡΟΝΤΙΔΑ ΤΟ ΕΧΩ ΓΑΜΩΤΟ ΜΟΥ Κ ΑΥΤΗ ΜΕ ΦΤΥΝΕΙ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΜΕ ΑΓΑΠΑΕΙ ΜΕ ΠΑΙΔΕΥΕΙ ΤΙ ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΝΕΙ..?..."

είσαι σε καλό δρόμο, συνέχισε έτσι και στο τέλος θα βγεις κερδισμένος, θα σου τα ανταποδώσει με το παραπάνω!

955i!

Re: ΝΑ ΤΑ ΒΡΑΣΩ ΤΑ STREET TRIPLE ΜΟΥ ΜΕΣΑ  

  Από: antreas_675_2010 στις 15/08/2010 3:10 μμ.

μαλλον πρεπει να ειναι υγρα απο τον ανορθωτη...οι πολοι ηταν σφιχτοι κ η μπαταρια ηταν κανονικη γαμωτο μου συνεχιζω να με θεωρω υπερτατο γκαντεμη..αντε να δουμε την τριτη αν θα ειναι τπτ ανοιχτο να τελειωνει το θεμα.ΕΙΠΑΜΕ ΕΙΜΑΙ ΑΣΧΕΤΟΣ ΑΛΛΑ ΒΕΝΖΙΝΗ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΜΥΡΙΖΕΙ Κ ΗΤΑΝ ΓΕΜΑΤΟ ΤΟ ΝΤΕΜΠΟΖΙΤΟ ( ΑΠΟ ΤΟ ΕΣΠΙΖΙΤΟ ). ΠΑΕΙΕΙΕΙΕΙΕΙΙΕΙΕΙΕΙΕΙΕΙΙΕΙΙΕΙΕΙ!!!!

Re: ΝΑ ΤΑ ΒΡΑΣΩ ΤΑ STREET TRIPLE ΜΟΥ ΜΕΣΑ  

  Από: Sprinter στις 15/08/2010 8:07 μμ.

Δεν έχει υγρά ο ανορθωτής... Ναι, τον καλύπτει η εγγύηση αν είναι το πρόβλημα από εκεί. Τις αφάλειες τις κοίταξες, όπως και τα καλώδια κάτω από το ρεζερβουάρ? Κάπου εκεί υπάρχει μια γείωση που αμα χαλαρώσει και δε κάνει σώμα σ' αφήνει.
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: ΝΑ ΤΑ ΒΡΑΣΩ ΤΑ STREET TRIPLE ΜΟΥ ΜΕΣΑ  

  Από: Aris. στις 15/08/2010 9:17 μμ.

antreas_675_2010" με τη γυναια μου κανω βολτες με το εργαλειο ....
.... μενει,παει,σβηνει...
....ρομπα στο μωρο ρομπα κ εγω... "






antreas_675_2010"ΚΑΛΑ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΔΕΝ ΤΟ ΑΛΛΑΖΩ ΜΕ ΤΠΤ ΕΙΔΙΚΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΤ ΤΣΑΓΙΑ ΣΕ ΚΤ ΤΥΠΟΥΣ ΜΕ Ζ750 ΟΥΤΕ ΣΚΕΨΗ "


Ναι αλλα το Z750 εφτασε σπιτι του


/spam off

Ειναι σιγουρα ηλεκτρικο το προβλημα.
O,τι και να εχει θα καλυφτει στην εγγυηση ΕΚΤΟΣ αν εχεις κοψει-ραψει τιποτα στην πλεξουδα της μηχανης ,π.χ. για να βαλεις καποιο συναγερμο. Εκει το θεμα περιπλεκεται καπως αλλα αν ειναι "OK" o μαστορας δεν νομιζω να γινει θεμα.

Ελπιζω σε ταχεια αναρωση.

Περιμενουμε ενημερωση!
================================================================================================

I have a simple philosophy: Fill what's empty. Empty what's full. Scratch where it itches.