Απο οταν πηρα τον τιγρη μου, κατι στην οδηγηση του δεν μου αρεσε... το τιμονι για να με βολεψει καπως,το ειχα κανει αρκετα πισω...αλλα και ξανα κατι δεν μου αρεσε! ,-λογω οτι δεν ήθελα να αρχηζω και σε αυτο το μιχανακι ,να του αλλαξω τα φωτα.........σκευτηκα για λογους καλαισθησίας και μονο να του βαλω ενα χρυσό fat bar τιμονι απο aprilia silber, το οποιο το ειχα βαλει σto honda vtr 1000 sp1 που εχω στην μετατροπη που του ειχα κανει σε tuono style......(τωρα το ξαναεκανα μανισιο γιατη πηρα το tiger ,για ολλλες τοις δουλειες...)το τιμονι αυτο ειναι αν δεν κανω λαθος της reikon σε χρυσο χρωμα και τεριαζει πολυ με το μαυρο tiger μου με τα χρυσοχρωμα καλαμια !!!!
ΛΟΙΠΩΝνα μην σας ζαληζω!!!!οι γωνιες του τιμονιου αυτου ειναι διαφορετικες και ποιο κλειστες απο το μανισιο!
ΤΟ ΜΙΧΑΝΑΚΙ ΑΛΛΑΞΕ ΚΑΤΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗΤΕΡΑ!!!!!! πολυ ποιο ευεληκτο ποιο ευκολοδηγητο,και πολυ ποιο ομορφο!!
για να μπει με ταλεπορησε λιγο,δλδ αλλαξα θεση στα γκαζοσηρματα,περνανε τωρα απο επανω στην βαση του φαναριου και οχι απο μεσα! και τα γκαζοσηρματα περνανε επανω απο το τιμονι ,και οχι απο κατω!
το μιχανακι πραγματηκα αλλαξε πολυ προς το καλητερο!!! (δεν ξερω ακομα να βαλω φοτο εδω .....οταν μαθω θα βαλω!)