Ηχος κροταλισμα το κρτ μου μεσα !!!

Ηχος κροταλισμα το κρτ μου μεσα !!!  

  Από: john doufexis στις 27/07/2011 3:01 μμ.

Την καλησπερα μου σε ολα τα παιδια εδω, ειμαι κατοχος ενοσ τιγρακιου των 800 κυβικων με 3700 χλμ, εδω κ μια εβδομαδα εχω προσεξει εναν ηχο στον κινιτηρα σαν να χτυπανε πιρακια. Πηγα σε ενα γνωστο συνεργειο εξουσιοδοτημενο κ ο ανθρωπος μου ειπε οτι ο ηχοσ αυτος προερχεται απο τα μπεκ, η λειτουργεια του κινητηρα ειναι κανονικη κ με καθησιχασε οτι δεν ειναι κατι, εμενα ομως μου εχει κολλησει στο κεφαλι κ την κανονισα να την ξαναπαω να της κανει ενα πιο προσεκτικο κοιταγμα καθως κ ενα γενικο κοιταγμα γτ η αντιπροσωπεια με το συνεργειο της μοθ φανηκαν το λιγοτερο παπαρολογοι κ καπωσ ανευθινοι !! Μηπως καποιος εδω κατοχος του 800 εχει την ιδια κατασταση με εμενα ?
Βρε θα αργησεις και θα σου κρυωσει η μπριτζολα !!!!

Re: Ηχος κροταλισμα το κρτ μου μεσα !!!  

  Από: chris34 στις 27/07/2011 8:01 μμ.

Για δες εδω.....απο κινητηρα μπορει να μην ειναι αλλα μπορει να παρεις μια ιδεα!!

krotalismata-new-tiger-800-t3811.html
Λευκος Τιγρης!!see you................

Re: Ηχος κροταλισμα το κρτ μου μεσα !!!  

  Από: ndim στις 27/07/2011 10:20 μμ.

Νομιζω οτι καταλαβαινω ποιον ηχο εννοεις. Ενημερωσε μας για το τι θα σου πουν. Μη μας αναβεις φωτιες τωρα!!!

Re: Ηχος κροταλισμα το κρτ μου μεσα !!!  

  Από: john doufexis στις 28/07/2011 12:45 πμ.

Την Δευτερα εχω κανονισει να το παω οποτε μεχρι τοτε υπομονη....ελπιζω να μην ειναι οντως τιποτα !!!!!
Βρε θα αργησεις και θα σου κρυωσει η μπριτζολα !!!!

Re: Ηχος κροταλισμα το κρτ μου μεσα !!!  

  Από: dimchrist στις 28/07/2011 1:13 πμ.

Πες μας που το πήγες και που θα το πας.

Triple Way

Re: Ηχος κροταλισμα το κρτ μου μεσα !!!  

  Από: Aris. στις 28/07/2011 1:23 πμ.

Ειδατε τι μπορει να παθει καποιος αν δεν φοραει κρανος... ?
================================================================================================

I have a simple philosophy: Fill what's empty. Empty what's full. Scratch where it itches.

Re: Ηχος κροταλισμα το κρτ μου μεσα !!!  

  Από: john doufexis στις 28/07/2011 10:30 πμ.

καλημερα στα παιδια....

Αγαπητε DIM, το μηχανακι το πηρα απο την αντιπροσωπεια στον πειραια, στο συνεργειο εκει εγω προσωπικα δεν παταω, αν παρεις καποιον στραβα κ κατι δεν σου κολλαει δεν χρειαζεται να το ψαξεις κ αναλυσεις. Το μηχανακι το πηγα στο Σακη επειτα απο λεπτομερες ψαξιμο εδω μεσα, πειστικα να το παω εκει, το παλικαρι ειναι ευγενικο κ χωρις πολλα σαλια το κοιταξε/ακουσε κ μου ειπε οτι αυτος ο ιχος ερχεται απ τα μπεκ. Το σηριαλ θα συνεχιστει την δευτερα με σασπενς κ αγωνια για το αν θα κλαψουμε η θα γελασουμε.
Βρε θα αργησεις και θα σου κρυωσει η μπριτζολα !!!!

Re: Ηχος κροταλισμα το κρτ μου μεσα !!!  

  Από: chris34 στις 28/07/2011 12:20 μμ.

john doufexis"το κοιταξε/ακουσε κ μου ειπε οτι αυτος ο ιχος ερχεται απ τα μπεκ. Το σηριαλ θα συνεχιστει την δευτερα με σασπενς κ αγωνια για το αν θα κλαψουμε η θα γελασουμε. "


Να κλαψεις δεν νομιζω φιλε μου!Οτι και να ειναι εισαι μεσα στην εγγυηση!!
Λευκος Τιγρης!!see you................

Re: Ηχος κροταλισμα το κρτ μου μεσα !!!  

  Από: Ecobill στις 28/07/2011 12:25 μμ.

chris34"
john doufexis"το κοιταξε/ακουσε κ μου ειπε οτι αυτος ο ιχος ερχεται απ τα μπεκ. Το σηριαλ θα συνεχιστει την δευτερα με σασπενς κ αγωνια για το αν θα κλαψουμε η θα γελασουμε. "


Να κλαψεις δεν νομιζω φιλε μου!Οτι και να ειναι εισαι μεσα στην εγγυηση!!"


Και ποιος αντιπρόσωπος του...εγγυάτε για την...εγγύηση οεο???

Re: Ηχος κροταλισμα το κρτ μου μεσα !!!  

  Από: redfoot στις 28/07/2011 1:06 μμ.

οποιος επιθυμει να διατηρησει το κεφαλι του στη θεση του
γιατι αν ημουν στη θεση του φιλου και επεδίωκε να την αμφισβητησει θα τον αποκεφαλιζα
the road is made clear when viewed from above..

Re: Ηχος κροταλισμα το κρτ μου μεσα !!!  

  Από: john doufexis στις 28/07/2011 1:36 μμ.

Σαν πρωην κατοχος ΚΤΜ 950SM LC8 η βολτα απο το συνεργειο ειχε καταντισει ρουτινα, μετα ομως πηρα το τρανσαλπ 700 κ ειχα ξεχασει την αισθηση..... , το καλο ειναι οτι δεν εχω καμια απολυτως αλλαγη στην συμπεριφορα του κινητιρα (διαμαντι) κ αυτο με χαροποιει κ μου δινει ελπιδες. Το μονο ειναι οτι σκεφτομαι τωρα το ταξιδακι (ΣΠΕΤΣΕΣ) που ηθελα να κανω !!!
Βρε θα αργησεις και θα σου κρυωσει η μπριτζολα !!!!

Re: Ηχος κροταλισμα το κρτ μου μεσα !!!  

  Από: john doufexis στις 28/07/2011 1:42 μμ.

chris34"
john doufexis"το κοιταξε/ακουσε κ μου ειπε οτι αυτος ο ιχος ερχεται απ τα μπεκ. Το σηριαλ θα συνεχιστει την δευτερα με σασπενς κ αγωνια για το αν θα κλαψουμε η θα γελασουμε. "


Να κλαψεις δεν νομιζω φιλε μου!Οτι και να ειναι εισαι μεσα στην εγγυηση!!"



Απ το στομα σου κ στου κυριου εκει πανω τα ωτα !!!!
Βρε θα αργησεις και θα σου κρυωσει η μπριτζολα !!!!

Re: Ηχος κροταλισμα το κρτ μου μεσα !!!  

  Από: john doufexis στις 28/07/2011 1:47 μμ.

redf"οποιος επιθυμει να διατηρησει το κεφαλι του στη θεση του
γιατι αν ημουν στη θεση του φιλου και επεδίωκε να την αμφισβητησει θα τον αποκεφαλιζα "


εχεχεχεχε καλαζνικοφ, χειροβομβιδες, τσεκουρι, φαλτσετα κ τον τασο τον ΣΟΥΓΙΑ. Λες να μου αρνηθουν ?
Βρε θα αργησεις και θα σου κρυωσει η μπριτζολα !!!!