μικρη βελτιωση ?

μικρη βελτιωση ?  

  Από: zilmer στις 31/03/2009 1:42 μμ.

Πρώτα απ' ολα καλως σας βρηκα
Με το tiger συμβιωνω εδω και 4 μηνες Ειναι το πρωτο μου on-of και ειμαι απολυτα ευχαριστημενος .Ισως γιατι ειχα βαρεθει τα street ?τις αναρτησεις τους ? την ροπη που ηταν ψηλα?(ειδικα στο fazer 1000 που ειχα πριν).Οπως και να ειναι παντα ψαχνεις το κατι καλυτερο αν εχεις το περιθωριο...
Δεν χρειαζεται να ρωτησω για λαστιχα -εχω κανει 5000χλμ και ειναι παντελως αχρηστα πια.Οχι οτι στην αρχη ηταν καλυτερα αλλα τσουλαγες τουλαχιστον...τεσπα
Θελω να ρωτησω για εξατμιση και προγραμμα (Σακης γαρ) ---Θα χασω καπου ή θα κερδισω σε ολο το φασμα των στροφων ?Σιγουρα καποιος θα εχει βαλει αν μπορει να μου πει παρακαλω..καποιος καποτε που ειπε για γραναζι μπροστα , οτι θα πηγαινει μαμωντας , αλλα ο Σακης μου ειπε καλυτερα να κατσω εκει που ειμαι
Ευχαριστω προκαταβολικα και παλι να πω χαιρετισμους σε ολους

Re: μικρη βελτιωση ?  

  Από: Cpt. Haddock στις 31/03/2009 2:43 μμ.

Καλώς τον.

Βάζοντας πιο ανοιχτή εξάτμιση χάνεις λιγο στα χαμηλα και κερδίζεις μεσαία και ψηλά.

Για μένα έχει νόημα μονο αν βάλεις καποια αφτερμαρκετ λόγω σχήματος, να φύγει ο θερμοσίφωνας απ' το πλάι...
"...all I ask is a tall ship and a star to steer her by..."

Re: μικρη βελτιωση ?  

  Από: vakis75 στις 01/04/2009 9:07 πμ.

Cpt. Haddock"Καλώς τον.

Βάζοντας πιο ανοιχτή εξάτμιση χάνεις λιγο στα χαμηλα και κερδίζεις μεσαία και ψηλά.

Για μένα έχει νόημα μονο αν βάλεις καποια αφτερμαρκετ λόγω σχήματος, να φύγει ο θερμοσίφωνας απ' το πλάι..."


thermosifonas?? kaloooooooooooooo xaxaxaxaxaxa
ase kai ti varos exei...

Re: μικρη βελτιωση ?  

  Από: vakis75 στις 01/04/2009 9:15 πμ.

file zilmer,
eksatmisi+fitlro+programma tha deis megales diafores kurios sta mesaia kai psila opos eipe kai o parapano.
tha glitoseis episis kai to varos tis mamas eksatmisis.epeidi eixa valei tha sou po oti an den se enoxlei o thoruvos sto sinisto anepifulakta.i katanalosi se emena toulaxiston den eida kammia diafora i i diafora itan toso mikri pou den to katalava.tora an thes na exeis tin isixia sou,na pigaineis me 200 kai na nomizeis oti pas me 100 tote katse ekei pou eisai,apla allakse lastixa kai an thes anartisi kai eisai ok.etsi ki allios i mixani paei kala kai opos einai apo ton kataskevasti kai min ksexnas oti den exeis street gia auto alloste exei kai xiliometriko kofti..

Re: μικρη βελτιωση ?  

  Από: takis1964 στις 01/04/2009 9:42 πμ.

Βαλε τελικο με προσθαφαιρουμενο σιγαστηρα!
και εμφανιση εχεις και αμα σε ενοχλει ο θορυβος την ταπώνεις και ξενοιασες

Re: μικρη βελτιωση ?  

  Από: zilmer στις 01/04/2009 10:37 πμ.

Ευχαριστωωωωω