ΔΕΝ ΠΑΕΙ...

ΔΕΝ ΠΑΕΙ...  

  Από: MARINOS στις 26/08/2008 10:05 πμ.

ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΜΑΜΑΚΙΑ ΤΟΥ ΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΒΑΡΕΣΕ ΜΠΙΕΛΑ ,ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΣΗΚΟΝΕΤΑΙ Η ΔΕΥΤΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΜΙΑ,ΤΟ ΤΙΓΡΑΚΙ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ 225 ΤΕΛΙΚΗ.ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΕΓΓΥΗΣΗ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ.ΚΑΜΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΠΑΙΖΕΙ???

Re: ΔΕΝ ΠΑΕΙ...  

  Από: icet στις 26/08/2008 10:24 πμ.

Να το πας στο Σάκη , μηχανικός στο πολύγωνο τηλ.2106437773
---biip biip---

Re: ΔΕΝ ΠΑΕΙ...  

  Από: Aek1924 στις 28/08/2008 9:49 πμ.

Παντως αυτο με την δευτερα πρεπει να παιζει σε ολα τα Tiger και το δικο μου και ενος φιλου εχει προβλημα στην δευτερα δεν μπαινει ευκολα και δεν εχουν βαρεσει μπιελα.ερωτηση οταν λες μαλακια του μηχανικου τι ενοεις?και ειναι εξουσιοδοτημενος αυτος ο μηχανικος η οχι?

Re: ΔΕΝ ΠΑΕΙ...  

  Από: Sprinter στις 29/08/2008 3:42 μμ.

Βάρεσε μπιέλα και κινείται το μηχανάκι Με του 2 κυλίνδρους
Τι δουλειά εχει η μπιέλα με τη δευτέρα

Κάτι δε μας λές καλά. Πάνε σε κάνα καλό μηχανικό να δεί το πρόβλημά σου και να σού πεί αν έχεις θέμα και αν είναι θέμα εγγύησης.
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: ΔΕΝ ΠΑΕΙ...  

  Από: MARINOS στις 01/09/2008 8:04 πμ.

Aek1924"Παντως αυτο με την δευτερα πρεπει να παιζει σε ολα τα Tiger και το δικο μου και ενος φιλου εχει προβλημα στην δευτερα δεν μπαινει ευκολα και δεν εχουν βαρεσει μπιελα.ερωτηση οταν λες μαλακια του μηχανικου τι ενοεις?και ειναι εξουσιοδοτημενος αυτος ο μηχανικος η οχι?"



ΔΕΝ ΛΕΩ ΑΝ ΜΠΑΙΝΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΤΟ ΣΑΣΜΑΝ.ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΡΟΠΗ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙ ΣΟΥΖΑ. Ο ΜΑΣΤΩΡΑΣ ΗΤΑΝ ΣΤΑ ΚΕΝΤΡΙΚΑ ,ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΑΛΛΑΓΗ ΣΤΗΝ ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΝΟΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΟΣ,ΑΦΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΛΑΔΙ ΑΠΟ ΚΑΡΤΕΡ ΚΑΙ ΞΕΧΑΣΕ ΝΑ ΤΟ ΞΑΝΑ ΒΑΛΕΙ.ΟΣΟ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΚΑΙ ΑΝ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ.ΚΑΙ Η ΤΕΛΙΚΗ 230 ΠΛΕΟΝ.

Re: ΔΕΝ ΠΑΕΙ...  

  Από: MARINOS στις 01/09/2008 8:16 πμ.

Sprinter"Βάρεσε μπιέλα και κινείται το μηχανάκι Με του 2 κυλίνδρους
Τι δουλειά εχει η μπιέλα με τη δευτέρα

Κάτι δε μας λές καλά. Πάνε σε κάνα καλό μηχανικό να δεί το πρόβλημά σου και να σού πεί αν έχεις θέμα και αν είναι θέμα εγγύησης."


ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ ΠΟΛΛΑ ΝΑ ΚΙΝΟΥΝΤΑΙ ΜΕ ΜΠΙΕΛΑ ΒΑΡΕΜΕΝΗ ΕΣΥ?? Η ΔΕΥΤΕΡΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ,ΟΤΑΝ ΑΝΟΙΧΤΗ ΤΟ ΜΟΤΕΡΑΚΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΕ ΠΡΩΤΑ .ΤΩΡΑ Η ΔΕΥΤΕΡΑ ΔΕΝ ΣΗΚΩΝΕΤΑΙ Σ Ο Υ Ζ Α ...YOU KNOW???

ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΚΑΛΟ ΜΗΧΑΝΙΚΟ.ΟΛΟΙ ΚΑΛΟΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΛΑΔΑΚΙΑ ΤΑΚΑΚΙΑ ΦΙΛΤΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΗΝ ΠΛΗΝΟΥΝ ΜΕΤΑ ΤΟ SERVICE.ΣΤΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΟΜΩΣ ,ΑΝΟΙΓΜΑ ΜΟΤΕΡ ΓΙΑΤΙ ΞΕΧΑΣΑΝ ΝΑ ΒΑΛΟΥΝ ΛΑΔΙ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΝΑ ΦΤΟΙΑΞΟΥΝ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΣΟΥ ΟΠΩΣ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΗΤΑΝ ΓΙΑΤΙ ΗΜΑΜΑΚΙΑ ΗΤΑΝ ΔΙΚΙΑ ΤΟΥΣ,ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ.Ο ΒΑΣΙΛΗΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΚΑΛΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΑΛΛΑ ΠΗΓΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΤΟΥ ΠΑΡΑΠΑΝΟ ΣΤΟΝ ΣΑΚΗ.ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΝΕΑ ΟΤΑΝ ΜΑΘΩ ΚΑΙ ΕΓΩ,ΠΩΣ ΘΑ ΞΑΝΑ ΕΡΘΕΙ Ο ΤΙΓΡΗΣ ΣΤΑ ΚΑΛΑ ΤΟΥ.

ΕΓΓΥΗΣΗ ΑΜΑ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝ

Re: ΔΕΝ ΠΑΕΙ...  

  Από: mixalakis στις 02/09/2008 10:26 πμ.

MARINOS"
Aek1924"Παντως αυτο με την δευτερα πρεπει να παιζει σε ολα τα Tiger και το δικο μου και ενος φιλου εχει προβλημα στην δευτερα δεν μπαινει ευκολα και δεν εχουν βαρεσει μπιελα.ερωτηση οταν λες μαλακια του μηχανικου τι ενοεις?και ειναι εξουσιοδοτημενος αυτος ο μηχανικος η οχι?"



ΔΕΝ ΛΕΩ ΑΝ ΜΠΑΙΝΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΤΟ ΣΑΣΜΑΝ.ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΡΟΠΗ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙ ΣΟΥΖΑ. Ο ΜΑΣΤΩΡΑΣ ΗΤΑΝ ΣΤΑ ΚΕΝΤΡΙΚΑ ,ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΑΛΛΑΓΗ ΣΤΗΝ ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΝΟΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΟΣ,ΑΦΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΛΑΔΙ ΑΠΟ ΚΑΡΤΕΡ ΚΑΙ ΞΕΧΑΣΕ ΝΑ ΤΟ ΞΑΝΑ ΒΑΛΕΙ.ΟΣΟ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΚΑΙ ΑΝ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ.ΚΑΙ Η ΤΕΛΙΚΗ 230 ΠΛΕΟΝ."


Ξέχασε να ξαναβάλει το λάδι???
Αν είναι δυνατόν!
Και κυκλοφορούσες χωρίς λάδι; Δεν κόλλησε ο κινητήρας;

Re: ΔΕΝ ΠΑΕΙ...  

  Από: MARINOS στις 02/09/2008 10:44 πμ.

[quote="mixalakis":r0ayekra]
MARINOS"
Aek1924"Παντως αυτο με την δευτερα πρεπει να παιζει σε ολα τα Tiger και το δικο μου και ενος φιλου εχει προβλημα στην δευτερα δεν μπαινει ευκολα και δεν εχουν βαρεσει μπιελα.ερωτηση οταν λες μαλακια του μηχανικου τι ενοεις?και ειναι εξουσιοδοτημενος αυτος ο μηχανικος η οχι?"



ΔΕΝ ΛΕΩ ΑΝ ΜΠΑΙΝΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΤΟ ΣΑΣΜΑΝ.ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΡΟΠΗ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙ ΣΟΥΖΑ. Ο ΜΑΣΤΩΡΑΣ ΗΤΑΝ ΣΤΑ ΚΕΝΤΡΙΚΑ ,ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΑΛΛΑΓΗ ΣΤΗΝ ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΝΟΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΟΣ,ΑΦΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΛΑΔΙ ΑΠΟ ΚΑΡΤΕΡ ΚΑΙ ΞΕΧΑΣΕ ΝΑ ΤΟ ΞΑΝΑ ΒΑΛΕΙ.ΟΣΟ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΚΑΙ ΑΝ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ.ΚΑΙ Η ΤΕΛΙΚΗ 230 ΠΛΕΟΝ."


Ξέχασε να ξαναβάλει το λάδι???
Αν είναι δυνατόν!
Και κυκλοφορούσες χωρίς λάδι; Δεν κόλλησε ο κινητήρας;[/quote:r0ayekra]

EKANA 5-10ΚΜ ME OΤΙ ΛΑΔΙ ΚΡΑΤΑΕΙ Ο ΚΙΝΗΤΗΡΑΣ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΧΤΥΠΙΣΕ ΜΠΙΕΛΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΛΕΕΙ Ο ΜΑΣΤΩΡΑΣ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΠΑΤΗΣΩ ΣΥΜΠΛΕΧΤΙ.