ειναι δυνατον????

Re: ειναι δυνατον????  

  Από: lioulios στις 23/03/2011 9:25 μμ.

ποοποποοοποοποοο

Re: ειναι δυνατον????  

  Από: doohan στις 23/03/2011 9:51 μμ.

........
[size=200:29gvu26k]ΚΑΛΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ
 Ανανεώθηκε στις 30 Απρ 2020 16:48, διορθώθηκε 1 φορά συνολικά.

Re: ειναι δυνατον????  

  Από: redfoot στις 23/03/2011 10:52 μμ.

Συμφωνώ απόλυτα .Τόσο σπουδαίο μηχανακι και να το χαίρονται ελάχιστοι εξαιτίας κακού μαρκετινκ,καθυστερήσεων σε ανταλλακτικά κ μη ανάληψης ευθύνης για μια κατασκευαστική ατελεια είναι κρίμα..
the road is made clear when viewed from above..

Re: ειναι δυνατον????  

  Από: ΛΑΜΔΑ στις 24/03/2011 12:34 πμ.

doohan"
Billy"Τελικά καθάρισε αξιοπρεπώς η Triumph. "


Το ολο θεμα το θεωρεις αξιοπρεπεια?

Αξιοπρεπεια ειναι μια ανακληση επισημη και οποιος εχει προβλημα να επιδιορθωθει χωρις κανενα κοστος!Αυτο ειναι αξιοπρεπεια για 'μενα...........Η triumph εχει χασει ενα μεγαλο ατου με την σταση της...Δεν αξιοποιησε την εμπορικοτητα του tiger.....την αφησε απλα να καει θαβοντας το θεμα των πιστονιων!!Η σταση της αυτη εκανε πολλους πελατες της να αλλαξουν επιλογες.....Ενας δυσαρεστημενος πελατης ειναι αλλοι δεκα....αλλα οτι και να λεω εγω.....ο χρονος θα δειξει!! "

Re: ειναι δυνατον????  

  Από: odysseas στις 24/03/2011 12:52 πμ.

εγω απορω πως ειναι δυνατον ενας ανθρωπος με κυρος υποτιθεται(ο κυριος Ζ) να σου λεει πως πρεπει να πληρωσεις τα αναλωσιμα και μετα υστερα απο την διαφωνια σου γι αυτο,να μην πληρωνεις τιποτα..δηλαδη αν δεν του λεγες τιποτα θα σε επιανε κοροιδο..αυτη δεν ειναι πολιτικη σοβαρης εταιρειας αλλα πολιτικη λαικης...εκτος βεβαια κ αν σου εκανε χαρη κ στην εφτιαξε..

Re: ειναι δυνατον????  

  Από: vagtyrp στις 24/03/2011 8:09 πμ.

γιάννη μπράβο!!!!!!!!!!καλορίζικό το νέο μηχανάκι και με το καλό να το στρώσεις και να πάμε τις βολτίτσες μας!!!!!!!!!!!!
μην με ευχαριστείς γιατί απλά έκανα αυτό που θα έκανα για το καθένα από μας,( όπως έκανα και για μένα φυσικά, άσχετα αν το δικό μου είναι ακόμα εντός της αρχικής εγγύησης).
έχω ήδη ενημερώσει τη ΜΟΤΕΚ για αυτή την εξέλιξη, και πρόκειται να συναντηθώ μαζί τους απόψε το βράδυ στις 8 στα γραφεία τους, για να καταγραφεί το γεγονός........
να προσθέσω αυτό που έχουμε συζητήσει και στο τηλέφωνο....ότι η εγγύησή σου για αυτά που αλλάχτηκαν είναι 2 χρόνια και όχι το γνωστό 6μηνο που λένε όλοι......εεε και να είσαι και σωστός με τα σέρβις σου( κάθε 10000χλμ, ενδιάμεσα κάνε ότι θες), για να μην μπορεί να ισχυριστεί κανένας τίποτα....

Re: ειναι δυνατον????  

  Από: mixalakis στις 24/03/2011 12:44 μμ.

Βαγγέλη χαράς το κουράγιο σου!!

Τα έχουμε πει ότι η στάση της Τ στο συγκεκριμένο είναι γελοία και έχει ζημιωθεί η ίδια πάνω από όλα, αλλά να λένε ότι πρέπει να πηγαίνεις στα κεντρικά αντί για τους εξουσιοδοτημένους ή να πληρώνεις αναλώσιμα για την αλλαγή των πιστονιών ξεπερνάει κάθε όριο ανευθυνότητας.

Είναι προφανές ότι έχουν υποτιμήσει τη δύναμη του ίντερνετ. Με τη συμπεριφορά τους απαξιώνουν τα μηχανάκια μας και χάνουν πωλήσεις ακόμα και από τα καινούργια 800σάρια. Τώρα που είναι νέο μοντέλο ίσως να μην φαίνεται ακόμα, αλλά σε λίγο καιρό θα δούμε.

Re: ειναι δυνατον????  

  Από: dimchrist στις 24/03/2011 1:30 μμ.

Φιλαράκι πολύ ταλαιπωρία!
Χαράς το κουράγιο σου!
Ευχαριστούμε για την πλήρες αναφορά.
Ελπίζω να χαρείς από εδώ και πέρα το μηχανάκι σου.
Καλό στρώσιμο και καλά χλμ.

Triple Way

Re: ειναι δυνατον????  

  Από: ad1 στις 24/03/2011 3:41 μμ.

Δεν λες παλι καλα που υπαρχει κ ο Σακης γιατι διαφορετικα ακομα θα σου ελεγαν οτι μια χαρα ειναι η μηχανη...
Τελικα το ανοιγμα του μοτερ ποσο σου κοστισε? Φανταζομαι καμια σχεση με τα 700 ευρω που σου ελεγαν καποιοι!!!

Δωσε μια ρημαδοανακληση ατιμη Τ να μην το εχουμε στο κεφαλι μας και αυτο

p.s: vagtyrp ενημερωσε μας για την συναντηση σου με την ΜΟΤΕΚ

Re: ειναι δυνατον????  

  Από: nafpaktios στις 31/03/2011 10:11 μμ.

Κυριοι να ενημερωσω και γω με τη σειρα μου την εισαγωγη του Τιγρη μου στο συνεργειο με συμπτωματα οξειας ''πιστονοπαθειας''.1,5 λιτρο λαδι σε 2000km περιπου, πρωινα κροταλισματα και τσιμπημενη θερμοκρασια τα συμπτωματα!Για το αρχειο ειναι μοντελο 8/2009 με 22000km ευτυχως εντος εγγυησης.Εν αναμονη τυπικα πιστευω της διαγνωσης!!!!
If it works don't fix it!!!

Re: ειναι δυνατον????  

  Από: guraki στις 03/04/2011 7:58 μμ.

Σε ποιο συνεργειο το πηγες αν επιτρεπεται???

Re: ειναι δυνατον????  

  Από: nafpaktios στις 03/04/2011 8:50 μμ.

Το μηχανακι βρισκεται στον Τσιουρη στη Μιχαλακοπουλου και αναμενεται να ανοιχτει αυριο να δουμε τι γινεται!Αστα να πανε φιλε μου εχει φυγει το κεφαλι!Και πιστευα οτι ειχα ελπιδες να τα γλυτωσω λογω 09' μοντελου!Τελικα αρ....δια!!!
If it works don't fix it!!!

Re: ειναι δυνατον????  

  Από: psilo_paidi στις 04/04/2011 8:21 μμ.

Ναφπακτιε τελικα τι σου ειπαν? Κανένας εκτός εγγύησης με πιστονοπάθεια ?

Re: ειναι δυνατον????  

  Από: nafpaktios στις 04/04/2011 9:38 μμ.

Παιδια το μηχανακι λυθηκε σημερα οπου βρεθηκαν 3 πιστονια ''off'',με ανοχες και περιμετρικο γδαρσιμο!Εν αναμονη τον ανταλακτικων τα οποια οπως μου ειπαν θα ειναι εδω σε 2-3 μερες.Να αναφερω παντως την αψογη συμπεριφορα του συνεργειου,καμοια δυσανασχετηση και πρωτοβουλια να ανοιχτει το μοτερ αμεσως,επισης μου εχει δωθει και μια ''μπανιερα''(σκουτερ) σαν οχημα εξυπηρετησης για τις μερες που θα ειναι μεσα η μηχανη!Μια χαρα μεσ'την ατυχια μου ως τωρα!
If it works don't fix it!!!

Re: ειναι δυνατον????  

  Από: vagtyrp στις 04/04/2011 11:30 μμ.

γιώργο με το καλό να το ξαναπάρεις!!!!!!!! επί την ευκαιρία....στο σάκη βρίσκονται άλλα δύο με σπασμένα πιστόνια.....

να δώ που θα πάει το πράγμα.......ο φάκελος tiger 1050- triumph....όλο και μεγαλώνει....κατά τα άλλα δεν υπάρχει θέμα....