Απορία

Απορία  

  Από: billdet στις 24/04/2010 2:29 μμ.

Καλησπέρα σε όλους.Έχω μια πιθανώς ηλίθια απορία..Έχω το tiger 08 ABS και θα ήθελα να μάθω τι είναι τα τρία σωληνάκια που βγαίνουν στο κάτω μέρος της μηχανής.Το ένα είναι πιο μπροστά και τα άλλα δυο είναι κολλητά το ένα δίπλα στο άλλο.Ευχαριστώ για την κατανόηση γιατί καταλαβαίνω ότι είναι κάτι που το ξέρουν όλοι εκτός από εμένα...

Re: Απορία  

  Από: Sprinter στις 24/04/2010 3:16 μμ.

Ειναι για να κάνει πιπί της
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: Απορία  

  Από: Aris. στις 24/04/2010 4:10 μμ.

Καλα μην νομιζεις οτι μονο εσυ δεν ξερεις
Υπαρχουν αρκετοι... μαζι και 'γω

Το ενα μονο του πρεπει να ειναι για την υπερχηλιση του ντεποζιτου βενζινης , το αλλο που ειναι παρεα με ενα ακομα ενα για την υπερχειλιση του δοχειου ψυκτικου υγρου (παραφλου), το αλλο τωρα... ολο και καποια υπερχειληση θα ειναι και αυτο
Της υπερχειλησης γινεται απο 'κει κατω!
================================================================================================

I have a simple philosophy: Fill what's empty. Empty what's full. Scratch where it itches.

Re: Απορία  

  Από: billdet στις 24/04/2010 5:45 μμ.

Ευχαριστώ για την κατατόπιση.Απλά ρωτάω για να μαθαίνω κι εγώ σιγά σιγά γιατί είναι πρώτη μου μηχανή.

Re: Απορία  

  Από: spyro στις 25/04/2010 10:51 πμ.

billde"Ευχαριστώ για την κατατόπιση.Απλά ρωτάω για να μαθαίνω κι εγώ σιγά σιγά γιατί είναι πρώτη μου μηχανή."







πρωτη σου μηχανή ρε φιλος το Tiger?

πρώτη σου με 1000cc/ 8,5+ κιλά ροπής/ 215+ βάρος?


προσοχή φιλε μου προσοχή................ και με το μαλακό ......

Re: Απορία  

  Από: chris34 στις 25/04/2010 12:36 μμ.

spyr"
billde"Ευχαριστώ για την κατατόπιση.Απλά ρωτάω για να μαθαίνω κι εγώ σιγά σιγά γιατί είναι πρώτη μου μηχανή."







πρωτη σου μηχανή ρε φιλος το Tiger?

πρώτη σου με 1000cc/ 8,5+ κιλά ροπής/ 215+ βάρος?


προσοχή φιλε μου προσοχή................ και με το μαλακό ...... "



+1050
Λευκος Τιγρης!!see you................

Re: Απορία  

  Από: bekris στις 25/04/2010 1:07 μμ.

billde"Ευχαριστώ για την κατατόπιση.Απλά ρωτάω για να μαθαίνω κι εγώ σιγά σιγά γιατί είναι πρώτη μου μηχανή."


Προφανώς εννοείς πρώτη σου 1000 μηχανή ... ???

Re: Απορία  

  Από: Polymhxanos στις 26/04/2010 6:01 μμ.

Aris."Το ενα μονο του πρεπει να ειναι για την υπερχηλιση του ντεποζιτου βενζινης , το αλλο που ειναι παρεα με ενα ακομα ενα για την υπερχειλιση του δοχειου ψυκτικου υγρου (παραφλου), το αλλο τωρα... ολο και καποια υπερχειληση θα ειναι και αυτο "


Το τρίτο είναι το νερό της βροχής που παγιδεύεται στο βαθούλωμα της τάπας του ντεπόζιτου.
1748 μίλια >>> http://forcev4.blogspot.gr/2017/08/1748-miles.html

Re: Απορία  

  Από: chris34 στις 26/04/2010 7:48 μμ.

Polymhxanos"

Το τρίτο είναι το νερό της βροχής που παγιδεύεται στο βαθούλωμα της τάπας του ντεπόζιτου."


Να αναψουμε ενα κερακι ρε παιδια....εδωσε και μια απαντηση χωρις ειρωνια!!!!
Λευκος Τιγρης!!see you................

Re: Απορία  

  Από: billdet στις 26/04/2010 8:11 μμ.

ευχαριστώ που με διαφωτίσατε
και ναι το tiger είναι η πρώτη μου μηχανή μετά από παπί.

Re: Απορία  

  Από: tsami στις 26/04/2010 8:33 μμ.

Εγω ουτε παπι.!!!Κατευθειαν στα βαθια.

Re: Απορία  

  Από: chris34 στις 26/04/2010 8:35 μμ.

Να προσεχετε ρε μαγκες!!!Ο τιγρης δεν ειναι και το πιο ευκολο μηχανακι!!
Λευκος Τιγρης!!see you................

Re: Απορία  

  Από: tsami στις 26/04/2010 8:47 μμ.

Παντα με ΜΕΓΑΛΟ ΣΕΒΑΣΜΟ στο γκαζι...!!!

Re: Απορία  

  Από: Sprinter στις 26/04/2010 10:21 μμ.

Και φρενάρουμε με το μπρός (κυρίως) φρένο.
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: Απορία  

  Από: Aris. στις 26/04/2010 10:29 μμ.

Ενταξει, φτανει... το ξεφτιλισατε ! Κουλομαρια τον καταντησατε τον ανθρωπα!


...και που'σαι billdet παντα δεξια ε .. και προσπερναμε παντα απο αριστερα με φλας !
================================================================================================

I have a simple philosophy: Fill what's empty. Empty what's full. Scratch where it itches.