1 SERVIS TIGER?

1 SERVIS TIGER?  

  Από: strani στις 05/10/2009 4:53 μμ.

ΠΡΩΤΟ SERVIS TIGER 91EURO? ΛΑΔΙΑ ΚΑΙ ΦΙΛΤΡΟ ? ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ....16EURO TO LITRO

Re: 1 SERVIS TIGER?  

  Από: mixalakis στις 05/10/2009 5:46 μμ.

16*4=64€

Και 15€ το φίλτρο 79€.

Τα υπόλοιπα τί είναι;

Re: 1 SERVIS TIGER?  

  Από: dimchrist στις 05/10/2009 5:51 μμ.

Καλό θα είναι πριν ανοίξουμε καινούριο Topic να κάνουμε ένα search μέσα στο forum.

Είναι ένα ζήτημα που έχει πολυσυζητηθεί.

Triple Way

Re: 1 SERVIS TIGER?  

  Από: strani στις 05/10/2009 6:31 μμ.

λαδια 4επι 16.51 =66.04 + φιλτρο 9.69 + ροδελα μ14 μπρουτζος 3κυλ 0-3550047-τ=76.42 + φπα 14.52. αποτελεσμα ΣΥΝ.ΚΑΘ.ΑΞΙΑΣ 76.42+ 14.52=90.94 ΑΝΤΕΓΡΑΨΑ ΤΗΝ ΑΠΟΔΕΙΞΗ ΑΚΟΥΩ ΣΧΟΛΙΑ...

Re: 1 SERVIS TIGER?  

  Από: strani στις 05/10/2009 6:35 μμ.

ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΡΕ ΠΑΙΧΤΗ.ΔΕΝ ΤΟ ΠΡΟΣΕΞΑ . ΣΟΡΡΥ
dimchris"Καλό θα είναι πριν ανοίξουμε καινούριο Topic να κάνουμε ένα search μέσα στο forum.

Είναι ένα ζήτημα που έχει πολυσυζητηθεί."

Re: 1 SERVIS TIGER?  

  Από: mixalakis στις 05/10/2009 10:43 μμ.

Όπως και να'χει αφού οι τιμές ήταν χωρίς το ΦΠΑ, μου ακούγεται λογικότατο!!

Αλλά όντως αν ψάξεις το έχουμε ξεσκίσει το θέμα...

Re: 1 SERVIS TIGER?  

  Από: tamis στις 14/11/2009 11:54 πμ.

100 ευρω το 1ο σερβις για τον Τίγρη μου... εβαλα 100% συνθετικό λάδι...
τουλάχιστον ο Παναγιώτης στην αντιπροσωπία στην Θεσ/νικη ήταν κατατοπιστικότας και με όρεξη να σου εξηγήσει και να ρυθμίσει ότι ήθελα και με δικια του παροτρυνση...

είδομεν στο επομενος σερβις... το οποιο πρεπει λεει να γίνει στα 5.000 γιατι σπάει το λαδι τοτε....
White Tiger on the road...

Re: 1 SERVIS TIGER?  

  Από: chris34 στις 14/11/2009 1:03 μμ.

Εγω παιδια συγνωμη αλλα επειδη αυτα τα αναλωσιμα που χρεωνουν τα συνεργεια τα θεωρω πολυ ακριβα, αγοραζω λαδια αν οχι τα ιδια που μας προτεινουν,αλλα εξισου καλα και με τις προδιαγραφες που χρειαζονται για να μην εχεις προβλημα με την εγγυηση και τακακια τουλαχιστον μονος μου και τα τοποθετω εγω!!
Κανεις δεν μπορει να σου πει γιατι τα αλλαξες μονος και εισαι ενταξει με την εγγυηση!
Ας με πειτε τσιπη ας με πειτε οτι θελετε απο την στιγμη που γλυτωνω αρκετα χρηματα εγω ειμαι απολυτα ικανοποιημενος!!!
Για ολα τα υπολοιπα και βεβαια το παω στο συνεργειο!!!
Λευκος Τιγρης!!see you................

Re: 1 SERVIS TIGER?  

  Από: Aris. στις 14/11/2009 1:11 μμ.

strani"ΠΡΩΤΟ SERVIS TIGER 91EURO? ΛΑΔΙΑ ΚΑΙ ΦΙΛΤΡΟ ? ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ....16EURO TO LITRO"



Καλα ειναι , εγω εδωσα 115 για το 675 . χαλαρωσε.
================================================================================================

I have a simple philosophy: Fill what's empty. Empty what's full. Scratch where it itches.

Re: 1 SERVIS TIGER?  

  Από: tamis στις 14/11/2009 1:23 μμ.

κοιταξε... αν σκεφτεις οτι πληρώνουμε ποιο πολλά για το κάθε αναλώσιμο (λαδια, φιλτρα λαδιου-αερα, μπουζι κτλ κτλ) ειναι μα...κια γιατι μας λενε να αλλάζουμε τα λάδια και στο μισο χρόνο απο ότι στο εξωτερικο... δηλαδή οι απατεώνες οι Ιταλοι και οι Ισπανοι γιατι τα κάνουν στα 10.000 χιλιομετρα? μη μου πείτε για βενζίνες γιατι οπως είπα ειναι και αυτοι αρχι γκανγκστερ σε αυτα... η οτι εχουμε ποιο πολυ ζεστη... το ιδιο ειμαστε... anyway εδω ειμαστε στη χώρα που σκορπαμε τον φόβο, την αμβιβολία και την ανασφάλια για να πουλήσουμε...
αν ρωτήσετε εμένα εγω θα τα αλλάζω αναλλόγος την συμπεριφορά του κιβωτίου... και σίγουρα τα ενδιάμερα μονος μου... τωρα αν τα 100 ευρώ ειναι πολλα? τα μεταξοτα βρακια θέλουν και επιδέξιο κόλο λενε... τον επιδέξιο κολαράκο τον έχουμε... αλλα δε πρεπει να μας τον.... ''πιανουν'' κίολας...
White Tiger on the road...

Re: 1 SERVIS TIGER?  

  Από: Harris στις 14/11/2009 9:14 μμ.

amis"100 ευρω το 1ο σερβις για τον Τίγρη μου... εβαλα 100% συνθετικό λάδι...
τουλάχιστον ο Παναγιώτης στην αντιπροσωπία στην Θεσ/νικη ήταν κατατοπιστικότας και με όρεξη να σου εξηγήσει και να ρυθμίσει ότι ήθελα και με δικια του παροτρυνση...

είδομεν στο επομενος σερβις... το οποιο πρεπει λεει να γίνει στα 5.000 γιατι σπάει το λαδι τοτε.... "


Την επόμενη φορά που θα είσαι Θεσ/νίκη ενημέρωσε μήπως και κανονιστεί κανένας καφές!!!!!

Re: 1 SERVIS TIGER?  

  Από: harrysvr στις 14/11/2009 11:01 μμ.

Πριν κανα μήνα είχα μιλήσει με κάποιον απο ebay.co.uk ο οποίος έστελνε Ελλάδα το mobil 1 4T για 10-12ευρώ το λίτρο(παραγγελία γύρω στις 200 λίρες)

Re: 1 SERVIS TIGER?  

  Από: tamis στις 15/11/2009 5:45 μμ.

Harri κατεβαίνω σχεδον καθε σαβατοκυριακο σαλονικη και πολλες πολλες καθημερινές (αισθημα βλεπεις)
White Tiger on the road...