Κυριακη 18-1, Επιδαυρος

Κυριακη 18-1, Επιδαυρος  

  Από: alki_viades στις 15/01/2009 2:09 μμ.

Λοιπον, τερμα οι δικαιολογιες, βρεθηκαμε εντος της πολης, τα ειπαμε, μας αρεσουν οι βολτες, μηχανες για βολτες εχουμε, καλο καιρο θα εχει, παμε καμια επιδαυρο για καφε ή και μασα μετα;

Σκεφτομαι αναχωρηση απο περιπτερο χαιδαριου κατα τις 11, επιστροφη αναλογα τις δραστηριοτητες

Αν υπαρχουν αλλα προτασεις για διαδρομη, δραστηριοτητες και ωραρια, δεκτες, απλα απο καπου πρεπει να αρχισουμε

Re: Κυριακη 18-1, Επιδαυρος  

  Από: Cpt. Haddock στις 15/01/2009 3:39 μμ.

Που είσασταν την προηγούμενη Κυριακή που πήγαμε Πόρο;
"...all I ask is a tall ship and a star to steer her by..."

Re: Κυριακη 18-1, Επιδαυρος  

  Από: ATN PANOS στις 15/01/2009 3:43 μμ.

alki_viades"Λοιπον, τερμα οι δικαιολογιες, βρεθηκαμε εντος της πολης, τα ειπαμε, μας αρεσουν οι βολτες, μηχανες για βολτες εχουμε, καλο καιρο θα εχει, παμε καμια επιδαυρο για καφε ή και μασα μετα;

Σκεφτομαι αναχωρηση απο περιπτερο χαιδαριου κατα τις 11, επιστροφη αναλογα τις δραστηριοτητες

Αν υπαρχουν αλλα προτασεις για διαδρομη, δραστηριοτητες και ωραρια, δεκτες, απλα απο καπου πρεπει να αρχισουμε"


εγω θα ελεγα να ξεκινησουμε απο χανια με προορισμο ρεθυμνο ηρακλειο
και νοτια κρητη .διαδρομες αφθονες!!! :

κερναω και τους καφεδες σε ολους
http://www.atn-forever.com

4 wheels move the body, 2 wheels move the soul.

Re: Κυριακη 18-1, Επιδαυρος  

  Από: alki_viades στις 15/01/2009 5 μμ.

Cpt. Haddock"Που είσασταν την προηγούμενη Κυριακή που πήγαμε Πόρο; "


Ποιος πηγε Πορο;;;

Re: Κυριακη 18-1, Επιδαυρος  

  Από: antonis lironis στις 15/01/2009 9:04 μμ.

alki_viades"Λοιπον, τερμα οι δικαιολογιες, βρεθηκαμε εντος της πολης, τα ειπαμε, μας αρεσουν οι βολτες, μηχανες για βολτες εχουμε, καλο καιρο θα εχει, παμε καμια επιδαυρο για καφε ή και μασα μετα;

Σκεφτομαι αναχωρηση απο περιπτερο χαιδαριου κατα τις 11, επιστροφη αναλογα τις δραστηριοτητες

Αν υπαρχουν αλλα προτασεις για διαδρομη, δραστηριοτητες και ωραρια, δεκτες, απλα απο καπου πρεπει να αρχισουμε"


Φίλε μου συμφωνώ και εγώ μαζί σου. Πολύ καλή η προτασή σου ακόμα και για Ναύπλιο αλλά υπάρχει πρόβλημα
για την συγκεκριμένη μέρα.
Γιορτάζω την προηγούμενη μέρα και θα έχει γερό ξενύχτι

Re: Κυριακη 18-1, Επιδαυρος  

  Από: spyro στις 15/01/2009 9:30 μμ.

Άλκη .... έλα μαζι μας ρε ... θα είμαστε τουλάχιστον 3-4 Triumph:

http://www.moto.gr/forums/showthread.ph ... adid=73270


όσο για τον Πόρο είχα πάει εγώ και ο Captain ( με διαφορετικό χρονοδιάγραμμα όμως )


PS. και για τους υπόλοιπους ισχύει η πρόσκληση βέβαια

Re: Κυριακη 18-1, Επιδαυρος  

  Από: Aek1924 στις 16/01/2009 10:55 πμ.

Κυριακη παντα δουλευw οποτε και να θελw δεν μπορw να ερθw δυστηχwς και για βολτες ειμαι παντα μεσα να ξερετε εκτος Κυριακης

Re: Κυριακη 18-1, Επιδαυρος  

  Από: alki_viades στις 16/01/2009 12:19 μμ.

Σπυρο πολυ ωραια προταση, αν δεν μαζευτουμε εδω για βολτα θα ερθω μαζι σας. Ή αν μαζευτούμε παλι μπορει να ερθουμε μαζι σας, να σtriumphισουμε ολοι μαζι

Re: Κυριακη 18-1, Επιδαυρος  

  Από: dimchrist στις 16/01/2009 1:11 μμ.

Άλκη δε θα το πιστέψεις αλλά είναι λες και έχεις κλέψει την εκδρομή που έχει το φόρουμ του http://www.pitstop.gr !!!
Μέχρι και το σημείο συνάντησης και η ώρα αναχώρησης είναι ίδια!
Σκεφτόμουνα να πάω με τα παιδιά από το Pitstop αφού δεν είχε τύχη ποτέ να πάω με μηχανή Επίδαυρο!
Και τώρα είδα το ποστ σου και δεν το πίστευα.
Ψήνομαι να πάμε Triumphίστες αλλά μιας και θα τους συναντησούμε εκεί θες να πάμε μαζί τους? Αν δε θέλεις δεν έχω πρόβλημα να κάνουμε δικό μας πρόγραμμα.


Υ.Γ.1. Με την άλλη την εκδρομή (moto.gr) τι θα κάνεις?
Υ.Γ.2. Σου στέλνω και με π.μ. το κινητό μου

Triple Way

Re: Κυριακη 18-1, Επιδαυρος  

  Από: alki_viades στις 16/01/2009 2:19 μμ.

Riiiiight, απο εκει που αναρωτιωμουνα αν θα παιξει βολτα το σκ δεν ξερω που να πρωτοπαω τωρα!

Λοιπον, επειδη πρεπει να τιμησω την προταση μου, αν μαζευτει κοσμος απο το φορουμ (αυτο εδω!) θα παμε Επιδαυρο, ισως μαζι και με τα παιδια του πιτστοπ αν δεν υπαρχει προβλημα. Εκτος φυσικα αν, οι συμμετεχοντες, αποφασισουμε να παμε αλλου.

Αν δεν μαζευτουμε απο εδω για βολτα, τοτε θα αποφασισω για εκδρομη με μοτο ή πιτστοπ το σαββατο βραδυ, οποτε θα ξερω σε τι κατασταση θα ειμαι κυριακη πρωι

Re: Κυριακη 18-1, Επιδαυρος  

  Από: HelenKoR στις 16/01/2009 2:22 μμ.

alki_viades"
Αν δεν μαζευτουμε απο εδω για βολτα, τοτε θα αποφασισω για εκδρομη με μοτο ή πιτστοπ το σαββατο βραδυ, οποτε θα ξερω σε τι κατασταση θα ειμαι κυριακη πρωι "


το moto.gr (οπου σημερα εγινα μελος) λεει βολτα το Σαββατο 17 και οχι Κυριακη

οπως και να χει . οπου και να πατε . καλα να περασετε !
I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: Κυριακη 18-1, Επιδαυρος  

  Από: alki_viades στις 16/01/2009 2:29 μμ.

HelenKoR"το moto.gr (οπου σημερα εγινα μελος) λεει βολτα το Σαββατο 17 και οχι Κυριακη
"


Καλα που το ειπες , δεν το ειχα προσεξει! Σαββατο δεν παιζει με την καμια για μενα, οποτε παμε για κυριακη 11 στο περιπτερο...

Re: Κυριακη 18-1, Επιδαυρος  

  Από: alki_viades στις 17/01/2009 5:06 μμ.

Καλησπερα, δεν βλπω να υπαρχουν αλλες συμμετοχς , οποτε Δημητρη παμε με το πιτστοπ, 11 στο περιπτερο;

Να υποθεσω ...δερματα και πυραυλοκινηση ή απλα σβελτοι ρυθμοι; Εγω ειμαι του 2ου, δε θελω να καθυστερω κανεναν...

Re: Κυριακη 18-1, Επιδαυρος  

  Από: HelenKoR στις 17/01/2009 5:20 μμ.

pitstop"-11:00 Στο περίπτερο Χαϊδαρίου... τα ντεπόζιτα καλό να είναι γεμάτα για να μη
ξανασταματάμε..
-11:20 Αναχωρούμε...
-12:50 περίπου 2ο ραντεβού-μάζωξη στην 1η καφετέρεια στον ισθμό δεξιά...
-Καφές στο Στορκ...
-Μάσα στο Κολιάκι...
-Επιστροφή όποτε γουστέρνουμε...
"


γενικα πανε με την ταυτοτητα στο στομα , υπαρχουν -ή τουλαχιστον υπηρχαν- και αργοι . λογικα θα σπασει η παρεα (καποιοι θα φυγουν μπροστα , καποιοι θα μεινουν πισω)

να προσεχετε πολυ εκει περα . και καλη τυχη . θα σας χρειαστει .

I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: Κυριακη 18-1, Επιδαυρος  

  Από: Polymhxanos στις 17/01/2009 5:58 μμ.

Ναι, τόσο με την ταυτότητα στο στόμα, που την τελευταία φορά κάνανε ΜΕ ΤΟ ΡΟΛΟΙ 3.5 ώρες να φτάσουν Ναύπλιο (από διόδια ελευσίνας ), και εσύ μετάνοιωνες που δεν ήρθες με το 50ρι σου, να τους περιμένεις στο μώλο του Ναυπλίου έχοντας ήδη παραγγείλει τον καφέ σου...

Ήμαρτον, άκου με ταυτότητα οι πιτστοπίτες....
1748 μίλια >>> http://forcev4.blogspot.gr/2017/08/1748-miles.html