Bazaar Μοτοδυναμικής..................

Bazaar Μοτοδυναμικής..................  

  Από: ARHS στις 17/10/2008 4:19 μμ.

Σαββάτο και Κυριακή 18-19/10/2008 και ώρες απο 10.00 π.μ. εως 18.00 μ.μ. γίνεται Bazaar στην Μοτοδυναμική που βρίσκεται στο 14 χλμ Αθηνών Λαμίας (εξοδος Λυκόβρυσης) και θα έχει Ενδυση-Υποδυση, αξεσουάρ, και διάφορα άλλα.
Οι μειώσεις τιμών θα είναι μέχρι και 90%.
Ολα είναι δρόμος..... http://www.tdmhellas.gr

Re: Bazaar Μοτοδυναμικής..................  

  Από: Sprinter στις 17/10/2008 5:17 μμ.

Δεν υπάρχει μία κολλητέ
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: Bazaar Μοτοδυναμικής..................  

  Από: mixalakis στις 17/10/2008 6:51 μμ.

Ξέρει κανείς ποιες εταιρίες αντιπροσωπεύει η ΜΟΤΟΔΥΝΑΜΙΚΗ;

Re: Bazaar Μοτοδυναμικής..................  

  Από: HelenKoR στις 17/10/2008 8:19 μμ.

mixalakis"Ξέρει κανείς ποιες εταιρίες αντιπροσωπεύει η ΜΟΤΟΔΥΝΑΜΙΚΗ;"


νομιζω : Yamaha , Alpinestars , Richa , Shark , Ohlins , Termignoni

προβλεπεται να γινεται χαμος απο κοσμο .
εχει διαφημιστει παρα πολυ
I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: Bazaar Μοτοδυναμικής..................  

  Από: chris34 στις 18/10/2008 7:18 πμ.

Poli endiaferon auto!Tha paw na rixo mia matia!endiaferome kai gia mpoufanaki aloste to allo ta efage ta psomia tou!!
Thanks gia tin enimerosi.
Λευκος Τιγρης!!see you................

Re: Bazaar Μοτοδυναμικής..................  

  Από: mixalakis στις 18/10/2008 11:16 πμ.

Και εγώ ήθελα να πάω γιτί θέλω καινούργιο μπουφανάκι αλλά είναι πολύ μακρυά και βαριέμαι.
Chris αν δεις τίποτα που να αξίζει τον κόπο και δεν έχει εξαφανιστεί σε χρόνο dt πες μας.

Re: Bazaar Μοτοδυναμικής..................  

  Από: icet στις 18/10/2008 11:59 μμ.

Πήγα το Σάββατο το πρωί στις 10:15 (άνοιγαν στις 10:00) και έπαθα πλάκα με το κόσμο που είχε.
Μιλάμε για πολύ λαό Το πάρκιγκ είχε γεμίσει με μηχανάκια και δεν είχε που να παρκάρεις .
Αφου πάρκαρα προσπάθησα να μπω μέσα αλλά ήταν καμιά διακοσαριά άτομα στην είσοδο της έκθεσης και περίμεναν να περάσουν και αυτοι μέσα . Μέσα στην έκθεση απ´ότι μπόρεσα να δω γινόταν Ο πανικός .
Μάλλον οι υπεύθηνοι περίμεναν να βγουν μερικοί για να αφήσουν και άλλους να μπουν.
Κάθησα μισή ώρα και περίμενα και μετά σηκώθηκα και έφυγα όπως εκαναν και άλλοι πολλοί.
Πολύ μικρός ο χώρος της έκθεσης για το κόσμο που πήγε.
---biip biip---

Re: Bazaar Μοτοδυναμικής..................  

  Από: coot στις 19/10/2008 2:05 μμ.

ice"Πήγα το Σάββατο το πρωί στις 10:15 (άνοιγαν στις 10:00) και έπαθα πλάκα με το κόσμο που είχε.
Μιλάμε για πολύ λαό Το πάρκιγκ είχε γεμίσει με μηχανάκια και δεν είχε που να παρκάρεις .
Αφου πάρκαρα προσπάθησα να μπω μέσα αλλά ήταν καμιά διακοσαριά άτομα στην είσοδο της έκθεσης και περίμεναν να περάσουν και αυτοι μέσα . Μέσα στην έκθεση απ´ότι μπόρεσα να δω γινόταν Ο πανικός .
Μάλλον οι υπεύθηνοι περίμεναν να βγουν μερικοί για να αφήσουν και άλλους να μπουν.
Κάθησα μισή ώρα και περίμενα και μετά σηκώθηκα και έφυγα όπως εκαναν και άλλοι πολλοί.
Πολύ μικρός ο χώρος της έκθεσης για το κόσμο που πήγε."

παλι καλα που δε πηγα
[color=red:2cjktgro] Driving with my darling
faster than I should
Driving with my darling
Forever if we could

Re: Bazaar Μοτοδυναμικής..................  

  Από: dimchrist στις 19/10/2008 9:55 μμ.

Πήγα και εγώ το Σάββατο. 10:40 ήμουν εκεί. Τι πανικός ήταν αυτός??? Λες και δίνανε πράγματα τζάμπα!
Η ουρά είχε φτάσει απ' έξω. Στον προθάλαμο περιμέναμε πάνω από μισάωρο... μέχρι που γίνανε τα καθιερωμένα ντου και μπήκαμε! Πλέον στα ράφια είχανε μείνει ελάχιστα είδη και οι κρεμάστρες...
Ευτυχώς κάτι ψαρέψαμε και εμείς - κατάφερα να πάρω ένα ζευγάρι γάντια Alpinestars 365 Gore-Tex στα 115 ευρώπουλα (από 190) και ένα κρανάκι Shark ο φίλος μου στα 80 ευρώ (από 160). Δεν πρέπει να έχω ξανακάνει τόσο γρήγορη αγορά σε είδη ένδυσης αναβάτη. Ωραία άντε και τα βρήκαμε δεν είχαμε όμως υπολογίσει την ουρά του ταμείου! Εκεί περιμέναμε άλλο ένα μισάωρο σίγουρα!
Οι εργαζόμενοι της YAMAHA μας ζήτησαν συγγνώμη για την ταλαιπωρία. Δεν περιμένανε και αυτοί τόσο μεγάλη προσέλευση. Η έκθεση ήταν μικρή όπως και το stock και οι τιμές συμπαθητικές.

Triple Way

Re: Bazaar Μοτοδυναμικής..................  

  Από: jimalex στις 20/10/2008 9:49 μμ.

Και την κυριακη που καταφερα να παω εγω δεν υπηρχε τιποτααα Οπως μπηκα βγηκα.
The Locksmith of the Forum.

Re: Bazaar Μοτοδυναμικής..................  

  Από: spyro στις 21/10/2008 9:47 μμ.

Δέν είχε μήνει τίποτα της προκοπής γιατί την Παρασκευή είχαν πρόσκληση στους εμπόρους και τα είχαν πάρει αυτοί τα καλά.....


τουλαχιστον έτσι ακούστηκε