cafe @ Athens Δευτερα 13-10

cafe @ Athens Δευτερα 13-10  

  Από: HelenKoR στις 10/10/2008 5:04 μμ.

Μετα απο 11 ωρες σχολης θα χρειαστω εναν χυμο !

Ώρα και Μέρος : Κατα τις 7 στο Piu Verde (Aλσος Παπάγου , Στρατ. Αλ. Παπάγου & Πεντέλης , Ανατολικά προάστια , Αττική , τηλ. 210 6546185)

Πως θα μας βρείτε : Απο μεσογείων , στρίβουμε στην εθνική άμυνα δεξιά , ακολουθούμε τον δρόμο και θα συναντήσουμε μια πλατειούλα . εκεί κοντα ειναι το verde .



ΥΓ. Οσοι εχετε παραγγείλει μπλουζάκια και εχετε λιγο χρονο για εναν καφε , να μου φερετε τα χρήματα για να αρχίσω τις παραγγελίες . Ευχαριστω !

I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: cafe @ Athens Δευτερα 13-10  

  Από: chris34 στις 10/10/2008 5:40 μμ.

Egw distixos den tha mporesw na erthw.Autin tin deutera xekinaw tin mpala!!





(vre elenh o peiraias den yparxei ston xarth?giati kanonizete sinexeia apo ekei?)
Λευκος Τιγρης!!see you................

Re: cafe @ Athens Δευτερα 13-10  

  Από: Polymhxanos στις 10/10/2008 11:12 μμ.

Στον χάρτη υπάρχουν και το Μικρό και Μεγάλο Γαρδίκι Ιωαννίνων, τι πάει να πει αυτό δλδ;

Η λογική είναι κάπου κεντρικά, ώστε η διακύμανση της απόστασης να είναι όσο το δυνατόν μικρότερη για όλους. Πειραιάς ούτε κοντά είναι, ούτε έχει καλούς κι εύκολους δρόμους, ούτε ωραίο μέρος είναι άσε που μόνο οι Πειραιώτες βολεύονται στον Πειραιά.

Αλλά τέσπα κυκλικά πάει, θα γίνει κάποια στιγμή κ εκεί.
1748 μίλια >>> http://forcev4.blogspot.gr/2017/08/1748-miles.html

Re: cafe @ Athens Δευτερα 13-10  

  Από: antonis lironis στις 11/10/2008 12:55 πμ.

Εγω θα είμαι εκεί αλλά λίγο αργότερα. 8 παρα με 8!

Re: cafe @ Athens Δευτερα 13-10  

  Από: Costas στις 11/10/2008 10:42 πμ.

Τί να πω.Θέλω έρθω αλλά ομολογουμένως είναι μακριά..Ελπίζω να τα κατεφέρω...

Re: cafe @ Athens Δευτερα 13-10  

  Από: chris34 στις 11/10/2008 12:14 μμ.

Polymhxanos"Στον χάρτη υπάρχουν και το Μικρό και Μεγάλο Γαρδίκι Ιωαννίνων, τι πάει να πει αυτό δλδ;

Η λογική είναι κάπου κεντρικά, ώστε η διακύμανση της απόστασης να είναι όσο το δυνατόν μικρότερη για όλους. Πειραιάς ούτε κοντά είναι, ούτε έχει καλούς κι εύκολους δρόμους, ούτε ωραίο μέρος είναι άσε που μόνο οι Πειραιώτες βολεύονται στον Πειραιά.

Αλλά τέσπα κυκλικά πάει, θα γίνει κάποια στιγμή κ εκεί."


O kathenas file polymhxane me ton topo tou....xexexe.Apo tote pou exw graftei sto forum oles ma oles oi voltes gia kafedaki einai apo ekeines tis pleures!twra auto pou les h apostasi na einai oso to dinaton mikroteri gia olous den to kataleveno dioti panta gia emas einai MEGALITERI....
oso gia tin omorfia tou peiraia kaneis ena terastio lathos giati den ton exeis gnorisei proton kai den milisame gia omorfia milisame gia apostasi deuteron....Twra gia tous dromous pou les diskolous apo tin ethniki se 1 molis lepto eisai stis omorfoteres kai polisixnastes cafeteries twra an auto einai diskolia den xerw ti na pw!!


(kai ta kavasila ston xarth einai alla den paei kanenas!)
Λευκος Τιγρης!!see you................

Re: cafe @ Athens Δευτερα 13-10  

  Από: Sprinter στις 11/10/2008 2:36 μμ.

Οποιος γουστάρει κανονίζει όπου γουστάρει και όποιος γουστάρει ακολουθεί.

Να λείπουν οι γκρίνιες και να μας λείπουν επίσης και οι δια-συνοικιακοί πόλεμοι. Αυτό μας έλειπε τώρα. Δε μας έφτανε ο εθνικισμός μας αρχίσαμε και τους τοπικισμούς.
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: cafe @ Athens Δευτερα 13-10  

  Από: dimchrist στις 11/10/2008 7:19 μμ.

Costas"Τί να πω.Θέλω έρθω αλλά ομολογουμένως είναι μακριά..Ελπίζω να τα κατεφέρω..."


Και εμένα μου πέφτει κομματάκι μακριά... με τα πόδια!
Τσάμπα η μίζα όχι τίποτα άλλο

Triple Way

Re: cafe @ Athens Δευτερα 13-10  

  Από: Polymhxanos στις 11/10/2008 8:29 μμ.

Ο εγωισμός του έλληνα δεν λογίζει τίποτα.

Ότι ας πούμε τα περισσότερα μέλη ΔΕΝ είναι από Πειραιά και άρα ΔΕΝ βολεύει τους περισσότερους ο Πειραιάς.

Όταν για παράδειγμα έχεις 3 μέλη από Πειραιά και 17 μέλη από την Αθήνα, ε προφανώς δεν θα κουβαλάς τους 17, θα κουβαλάς τους 3. Πόσω μάλλον όταν το μέρος των 17 έχει και κάποια πλεονεκτήματα (π.χ. έχει δρόμους σημεία αναφοράς, έχει μέρη με καλή ρυμοτομία που δεν χάνεσαι αν δεν είσαι από εκεί, είναι πιο κοντά στην αττική οδό που τα συνδέει όλα, δεν βρωμάει η θάλασσα κ.ο.κ.)

Αλλά είπαμε ο εγωισμός του έλληνα δεν υπολογίζει τπτ. Δεν μας κάνανε τον καφέ στο σπίτι μας απέξω, θα γκρινιάξουμε και να πάνε να πνιγούνε όλοι οι άλλοι, αυτοί να έρθουνε σε εμάς όχι εμείς.

Και εγώ στις δύο μαζώξεις που έχω προλάβει να έρθω , ήρθα από Πόρτο Ράφτη αλλά δεν το έκανα και θέμα.

Και η ίδια η Ελένη, που είναι κοντά στον Πειραιά, δεν το έκανε θέμα όμως να έρθει λίγο μακρύτερα για να δώσει την ευκαιρία και σε άλλους να έρθουν.

Αν αυτά τα 1+1=2 πράγματα δεν τα καταλαβαίνετε, τουλάχιστον μην κατηγορείτε κι από πάνω όσους τα καταλαβαίνουν.

Τέλος είπαμε ΘΑ ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΠΕΙΡΑΙΑ!!!
1748 μίλια >>> http://forcev4.blogspot.gr/2017/08/1748-miles.html

Re: cafe @ Athens Δευτερα 13-10  

  Από: chris34 στις 13/10/2008 8:49 πμ.

Polymhxanos"Ο εγωισμός του έλληνα δεν λογίζει τίποτα.

Ότι ας πούμε τα περισσότερα μέλη ΔΕΝ είναι από Πειραιά και άρα ΔΕΝ βολεύει τους περισσότερους ο Πειραιάς.

Όταν για παράδειγμα έχεις 3 μέλη από Πειραιά και 17 μέλη από την Αθήνα, ε προφανώς δεν θα κουβαλάς τους 17, θα κουβαλάς τους 3. Πόσω μάλλον όταν το μέρος των 17 έχει και κάποια πλεονεκτήματα (π.χ. έχει δρόμους σημεία αναφοράς, έχει μέρη με καλή ρυμοτομία που δεν χάνεσαι αν δεν είσαι από εκεί, είναι πιο κοντά στην αττική οδό που τα συνδέει όλα, δεν βρωμάει η θάλασσα κ.ο.κ.)

Αλλά είπαμε ο εγωισμός του έλληνα δεν υπολογίζει τπτ. Δεν μας κάνανε τον καφέ στο σπίτι μας απέξω, θα γκρινιάξουμε και να πάνε να πνιγούνε όλοι οι άλλοι, αυτοί να έρθουνε σε εμάς όχι εμείς.

Και εγώ στις δύο μαζώξεις που έχω προλάβει να έρθω , ήρθα από Πόρτο Ράφτη αλλά δεν το έκανα και θέμα.

Και η ίδια η Ελένη, που είναι κοντά στον Πειραιά, δεν το έκανε θέμα όμως να έρθει λίγο μακρύτερα για να δώσει την ευκαιρία και σε άλλους να έρθουν.

Αν αυτά τα 1+1=2 πράγματα δεν τα καταλαβαίνετε, τουλάχιστον μην κατηγορείτε κι από πάνω όσους τα καταλαβαίνουν.

Τέλος είπαμε ΘΑ ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΠΕΙΡΑΙΑ!!!"


File polymhxane ti egwismous rumotomies seimeia endiaferontos kai vlakeies einai auta pou les?poios einai egwistis?egw pou eipa giati den kanonizoume na pame kai ston peiraia?h esi pou aneptikses/katigorises ton peiraia xoris na uparxei logos?thes na ertheis ela oton pote kanonistei auto thes min ertheis!poli apla ta pragmata!
Λευκος Τιγρης!!see you................

Re: cafe @ Athens Δευτερα 13-10  

  Από: vakis75 στις 14/10/2008 9:49 πμ.

Polymhxanos"Ο εγωισμός του έλληνα δεν λογίζει τίποτα.

Ότι ας πούμε τα περισσότερα μέλη ΔΕΝ είναι από Πειραιά και άρα ΔΕΝ βολεύει τους περισσότερους ο Πειραιάς.

Όταν για παράδειγμα έχεις 3 μέλη από Πειραιά και 17 μέλη από την Αθήνα, ε προφανώς δεν θα κουβαλάς τους 17, θα κουβαλάς τους 3. Πόσω μάλλον όταν το μέρος των 17 έχει και κάποια πλεονεκτήματα (π.χ. έχει δρόμους σημεία αναφοράς, έχει μέρη με καλή ρυμοτομία που δεν χάνεσαι αν δεν είσαι από εκεί, είναι πιο κοντά στην αττική οδό που τα συνδέει όλα, δεν βρωμάει η θάλασσα κ.ο.κ.)

Αλλά είπαμε ο εγωισμός του έλληνα δεν υπολογίζει τπτ. Δεν μας κάνανε τον καφέ στο σπίτι μας απέξω, θα γκρινιάξουμε και να πάνε να πνιγούνε όλοι οι άλλοι, αυτοί να έρθουνε σε εμάς όχι εμείς.

Και εγώ στις δύο μαζώξεις που έχω προλάβει να έρθω , ήρθα από Πόρτο Ράφτη αλλά δεν το έκανα και θέμα.

Και η ίδια η Ελένη, που είναι κοντά στον Πειραιά, δεν το έκανε θέμα όμως να έρθει λίγο μακρύτερα για να δώσει την ευκαιρία και σε άλλους να έρθουν.

Αν αυτά τα 1+1=2 πράγματα δεν τα καταλαβαίνετε, τουλάχιστον μην κατηγορείτε κι από πάνω όσους τα καταλαβαίνουν.

Τέλος είπαμε ΘΑ ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΠΕΙΡΑΙΑ!!!"


Kata arxin file min petas spontes opos px vromaei i thallassa kai tetoia...an vromaei i thalasa tou peiraia tote i athina....episis an vromage den tha eixe 4500 euro to m2 stin peiraiki file mou polumixane...

Re: cafe @ Athens Δευτερα 13-10  

  Από: Sprinter στις 14/10/2008 11:24 πμ.

Ρε δε την αφήνετε αυτή τη συζήτηση λέω εγώ? Η τέλος πάντων να δώσετε ένα ραντεβού Αθηναίοι - Πειραιώτες ή ΒΠ - ΝΠ ή ΑΠ - ΔΠ ή Σαλονικιοί - Χαμουτζήδες ή Πράσινοι - Κόκκινοι και να σπάσετε τα κεφάλια σας έξω από δώ να το ευχαριστηθείτε?

Αμάν!!
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: cafe @ Athens Δευτερα 13-10  

  Από: ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ στις 14/10/2008 11:30 πμ.

ΚΡΙΜΑ ΡΕ ΠΑΛΙΚΑΡΙΑ....ΜΙΑ ΠΑΡΕΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ.....

Re: cafe @ Athens Δευτερα 13-10  

  Από: Sprinter στις 14/10/2008 11:35 πμ.

ΕΝΩΘΕΙΤΕ



ΕΝΑΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΟΙΝΟΣ ΕΧΘΡΟΣ






























Το VSTROΜατέξ!!!!!!!!!!



[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: cafe @ Athens Δευτερα 13-10  

  Από: chris34 στις 14/10/2008 11:40 πμ.

Sprinter"Ρε δε την αφήνετε αυτή τη συζήτηση λέω εγώ? Η τέλος πάντων να δώσετε ένα ραντεβού Αθηναίοι - Πειραιώτες ή ΒΠ - ΝΠ ή ΑΠ - ΔΠ ή Σαλονικιοί - Χαμουτζήδες ή Πράσινοι - Κόκκινοι και να σπάσετε τα κεφάλια σας έξω από δώ να το ευχαριστηθείτε?

Αμάν!! "


Oute ta kefalia mas tha spasoume oute tipota allo tha kanoume!!Apla eipame na yparxei sevasmos kai oxi uperoptismos gia tis perioxes!AUto!!Tipota ligotero tipota perisotero!!Ola kala!!
Λευκος Τιγρης!!see you................