Κοπή πίτας 2014

Re: Κοπή πίτας 2014  

  Από: tharis στις 28/02/2014 8:38 πμ.

kyrkyriakos"Ααά δεν θέλω χαζά![quote:fg2ol1cc]"
Τέμπη και τέτοια θέλουν κεντρικό,αυτά είναι για την επιστροφή.
Θα βάλουμε τον Χάρη να βγάλει μια διαδρομή μέσα από τα βουνά ,να το ευχαριστηθούμε κι'όλας!!!
[/quote:fg2ol1cc]

Εγω παντως ειπα στη δικια μου οτι σε 2 ωριτσες θα ειμαστε στο Βολο, να μην ανησυχει ... χαχαχα

maddog"
καλημερα χαρη!!!!!!για σαββατο πρωι λεμε να κανουμε τον γυρο του πυλιου αν το επιτρεψει ο καιρος "


Τι ωρα πρεπει να μαστε εκει δλδ Κωστα ? Κατα τις 11 καλα ειναι ?
. Εμπειρία είναι αυτό που κερδίζεις, όταν δεν κερδίζεις αυτό που θες ..

Re: Κοπή πίτας 2014  

  Από: maddog στις 28/02/2014 7:52 μμ.

haris"
kyrkyriakos"Ααά δεν θέλω χαζά![quote:3g19pios]"
Τέμπη και τέτοια θέλουν κεντρικό,αυτά είναι για την επιστροφή.
Θα βάλουμε τον Χάρη να βγάλει μια διαδρομή μέσα από τα βουνά ,να το ευχαριστηθούμε κι'όλας!!!
"


Εγω παντως ειπα στη δικια μου οτι σε 2 ωριτσες θα ειμαστε στο Βολο, να μην ανησυχει ... χαχαχα

maddog"
καλημερα χαρη!!!!!!για σαββατο πρωι λεμε να κανουμε τον γυρο του πυλιου αν το επιτρεψει ο καιρος "


Τι ωρα πρεπει να μαστε εκει δλδ Κωστα ? Κατα τις 11 καλα ειναι ?[/quote:3g19pios]
πιστευω πως ναι.αν το σιγουρεψετε για τον χρονο αφιξης σας μπορουμε να περιμενουμε γιατι δεν υπαρχει λογος βιασυνης απο μερους μας. χαλαρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Re: Κοπή πίτας 2014  

  Από: Γιωργος στις 01/03/2014 1:15 μμ.

σαββατο πρωι κατα τις 11,30 θα ξεκινησουμε την γυρα οποτε καλο ειναι να εχετε φτασει οι θεσσαλονικεις

Re: Κοπή πίτας 2014  

  Από: Theozed στις 01/03/2014 5:16 μμ.

Αρχηγέ, πριν τη γύρα, λίγο χρόνο να μας δώσεις να χτυπήσουμε κανα γύρο!!!

Τι γίνεται τώρα;

Αυτοί είμαστε όλοι κι όλοι;

Ρε σεις, μη φοβάστε, θα καθήσω πίσω για να μην σας λερώνω με τα λάδια μου!!!

Darkness makes it easier to find the "Light"!

Re: Κοπή πίτας 2014  

  Από: kyrkyriakos στις 03/03/2014 9:14 μμ.

Έτσι όπως βλέπω να εξελίσονται τα πράγματα με τον καιρό (πολύ βροχή,όλη τη βδομάδα) θα ήθελα να προτείνω μετάθεση της ημερομηνίας για το επόμενο σαββατοκύριακο.
Δεν φοβάμαι μη βραχώ ,αλλά πιστεύω ότι δεν έχει νόημα εάν ρίχνει καρέκλες να κάνουμε βόλτες με τη μηχανή
Διαφορετικά απλά πιστεύω πως οι ήδη λιγοστές συμμετοχές θα είναι ακόμη λιγότερες!
Ας ελπίσουμε να αλλάξουν τα πράγματα(σε ότι αφορά τον καιρό).
Τροφή για σκέψη

Re: Κοπή πίτας 2014  

  Από: billis 1050 στις 04/03/2014 1:26 πμ.

kyrkyriakos"Έτσι όπως βλέπω να εξελίσονται τα πράγματα με τον καιρό (πολύ βροχή,όλη τη βδομάδα) θα ήθελα να προτείνω μετάθεση της ημερομηνίας για το επόμενο σαββατοκύριακο.
Δεν φοβάμαι μη βραχώ ,αλλά πιστεύω ότι δεν έχει νόημα εάν ρίχνει καρέκλες να κάνουμε βόλτες με τη μηχανή
Διαφορετικά απλά πιστεύω πως οι ήδη λιγοστές συμμετοχές θα είναι ακόμη λιγότερες!
Ας ελπίσουμε να αλλάξουν τα πράγματα(σε ότι αφορά τον καιρό).
Τροφή για σκέψη "


+1050

Re: Κοπή πίτας 2014  

  Από: batinaki στις 04/03/2014 9:40 πμ.

billis 1050"
kyrkyriakos"Έτσι όπως βλέπω να εξελίσονται τα πράγματα με τον καιρό (πολύ βροχή,όλη τη βδομάδα) θα ήθελα να προτείνω μετάθεση της ημερομηνίας για το επόμενο σαββατοκύριακο.
Δεν φοβάμαι μη βραχώ ,αλλά πιστεύω ότι δεν έχει νόημα εάν ρίχνει καρέκλες να κάνουμε βόλτες με τη μηχανή
Διαφορετικά απλά πιστεύω πως οι ήδη λιγοστές συμμετοχές θα είναι ακόμη λιγότερες!
Ας ελπίσουμε να αλλάξουν τα πράγματα(σε ότι αφορά τον καιρό).
Τροφή για σκέψη "


+1050"


+600
Αλίμονο σε αυτούς που περιμένουν να σταματήσουν πατώντας φρένο..!!!!
[quote="Theozed":3c1qbi2i]
Δεν υπάρχει ρε συ γενιά πριν ή μετά τον batinaki!
Τον έφτιαξε ο Μέγιστος Θεός και πέταξε το καλούπι στο Mount Doom!
Τ-Ε-Λ-Ο-Σ[/quote:3c1qbi2i]

Re: Κοπή πίτας 2014  

  Από: Theozed στις 04/03/2014 11:36 πμ.

[quote="batinaki":5zorwy7j]
billis 1050"
kyrkyriakos"Έτσι όπως βλέπω να εξελίσονται τα πράγματα με τον καιρό (πολύ βροχή,όλη τη βδομάδα) θα ήθελα να προτείνω μετάθεση της ημερομηνίας για το επόμενο σαββατοκύριακο.
Δεν φοβάμαι μη βραχώ ,αλλά πιστεύω ότι δεν έχει νόημα εάν ρίχνει καρέκλες να κάνουμε βόλτες με τη μηχανή
Διαφορετικά απλά πιστεύω πως οι ήδη λιγοστές συμμετοχές θα είναι ακόμη λιγότερες!
Ας ελπίσουμε να αλλάξουν τα πράγματα(σε ότι αφορά τον καιρό).
Τροφή για σκέψη "


+1050"


+600[/quote:5zorwy7j]

+666

Ο καιρός, προς το παρόν, δείχνει να έχει τα μαύρα του τα χάλια ο κακομοίρης.

Άδειες, απόσταση, έξοδα...Θα την κάνουμε που θα την κάνουμε τη δουλειά, τουλάχιστον ας το ευχαριστηθούμε με καλό καιρό!

Darkness makes it easier to find the "Light"!

Re: Κοπή πίτας 2014  

  Από: Γιωργος στις 04/03/2014 4:42 μμ.

παιδες καλησπερα...ο καιρος οντως δειχνει να μην ειναι συμμαχος μας , αλλα για να αλλαξουν οι ημερομηνιες λιγο δυσκολο στην φαση αυτη. με οσους μιλησα απο δω τουλαχιστον, δεν ειναι δυνατον να αλλαξουν τις αδειες που εχουν παρει για παρασκευη και σαββατο....οποτε νομιζω τα αδιαβροχα ειναι η καλυτερη λυση, μαζι με μοτοσυκλετιστικη διαθεση.

Re: Κοπή πίτας 2014  

  Από: green-675 στις 04/03/2014 4:49 μμ.

ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΙΔΑΤΕ ΡΕ ΠΑΛΗΚΑΡΙΑ ΤΟΣΟ ΧΑΛΙΑ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ?!!

http://meteo.gr/meteoplus/cf.cfm?city_id=33

ΟΤΑΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΜΙΑ ΕΚΔΡΟΜΗ ΜΕ ΔΙΑΝΥΚΤΕΡΕΥΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΝΑΒΛΗΘΕΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ 4 ΜΕΡΕΣ....
Καρεκλες παίδες δεν φαινεται να ριχνει στον Βολο...... τωρα για την διαδρομή , όπως το βλεπει ο καθένας.......οι ημερομηνίες δεν μπορούν να αλλάξουν ελάτε με αυτοκινητάκι

Και όπως έγραφε μία πινακίδα στην μοίρα που υπηρέτησα......

Ελάτε όσοι θέλετε και όσοι μπορείτε!!
το triple 675 εγινε sprint st 1050 το 2009, το st έγινε tiger sport τέλους του 2016 και το tiger sport έγινε tiger 1200xca τον Φεβρουάριο του 2020!!!!

Re: Κοπή πίτας 2014  

  Από: galileos στις 05/03/2014 8:06 πμ.

http://www.accuweather.com/en/gr/volos/ ... her/185462
Ταξίδια χωρίς προορισμό ...

Re: Κοπή πίτας 2014  

  Από: johnygalan στις 05/03/2014 10:06 μμ.

green-675"

Και όπως έγραφε μία πινακίδα στην μοίρα που υπηρέτησα......

Ελάτε όσοι θέλετε και όσοι μπορείτε!!"


Έρχονται όσοι θέλουν, μένουν όσοι μπορούν και αντέχουν....γεια σου Γιάννη με την Ε΄ΜΚ
" Ω ΞΕΙΝ, ΑΓΓΕΛΕΙΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙΣ ΟΤΙ ΤΗΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ ΤΟΙΣ ΚΕΙΝΩΝ ΡΗΜΑΣΙ ΠΕΙΘΟΜΕΝΟΙ"

Re: Κοπή πίτας 2014  

  Από: Theozed στις 05/03/2014 11:02 μμ.

Προς αποφυγήν παρεξηγήσεων...

Η παρέα η δικιά μου (ονόματα δεν λέω, μας ξέρετε κουφάλες), θα έλθουμε όπως και να έχει


Ελπίζω να αλλάξουν λίγο ακόμα οι προγνώσεις, έστω και την τελευταία στιγμή.

Γιατί το θεωρώ αδικία να σας ξεφτιλίζω στις στροφές με το αμαξάκι μου

Τα αδιάβροχά σας και φύγαμεεε!

Υ.Γ.: Δεν θέλω ζαβολιές, πίτα δεν έχει για τους μη παρευρισκόμενους
Darkness makes it easier to find the "Light"!

Re: Κοπή πίτας 2014  

  Από: billy the kid στις 06/03/2014 12:24 πμ.

Theozed"Προς αποφυγήν παρεξηγήσεων...

Η παρέα η δικιά μου (ονόματα δεν λέω, μας ξέρετε κουφάλες), θα έλθουμε όπως και να έχει


Ελπίζω να αλλάξουν λίγο ακόμα οι προγνώσεις, έστω και την τελευταία στιγμή.

Γιατί το θεωρώ αδικία να σας ξεφτιλίζω στις στροφές με το αμαξάκι μου

Τα αδιάβροχά σας και φύγαμεεε!

Υ.Γ.: Δεν θέλω ζαβολιές, πίτα δεν έχει για τους μη παρευρισκόμενους "

Έτσι σας θέλω, και που είσαι..πάρε και καμιά κάμερα να μας τραβάς από πίσω που θα βρίσκεσαι...

Re: Κοπή πίτας 2014  

  Από: Costas στις 06/03/2014 12:01 μμ.

Πάντως το http://www.accuweather.com/en/gr/volos/ ... her/185462 αν βάλεις αναλυτικά την πρόβλεψη για τις μέρες, δίνει μόνο το Σάββατο κάποιες βροχές μέχρι το μεσημέρι ενώ την Κυριακή είναι καθαρά. Το μετεο απ την άλλη δε δίνει καθόλου βροχή, δε νομίζω οτι είναι τόσο τραγικά τα πράγματα.