ΚΥΡΙΑΚΑΤΙΚΗ ΒΟΛΤΑ 3/11/13

ΚΥΡΙΑΚΑΤΙΚΗ ΒΟΛΤΑ 3/11/13  

  Από: ody στις 31/10/2013 9:42 πμ.

Ειπαμε να παμε την κυριακη μια κοντινη βολτουλα για καφε, προορισμοι (Ωροπος,Λαυριο,Χαλκιδα,πορτο ραφτη)? οποιος θελει λεει και τη γνωμη του, Ωρα 11.00 περιπου και ραντεβου στα φαναρια της φιλαδελφιας στην εθνικη ωστε αν δεν εχουμε αποφασισει το που, απο εκει μπορουμε να παμε προς οποια κατευθυνση επιλεξουμε.

Re: ΚΥΡΙΑΚΑΤΙΚΗ ΒΟΛΤΑ 3/11/13  

  Από: billy the kid στις 31/10/2013 10:29 πμ.

Ωραίος! Ίσως να τα καταφέρω να έρθω κι εγώ με τη μοτοπαρέα μου. Σάββατο δουλεύω νύχτα, αλλά δε μασάμε Θα σε ενημερώσω το Σάββατο για σίγουρα.

Re: ΚΥΡΙΑΚΑΤΙΚΗ ΒΟΛΤΑ 3/11/13  

  Από: pragias στις 31/10/2013 3:34 μμ.

Καλησπέρα ody όπως τα είχαμε πει και εμείς εγώ είμαι μέσα (θέο θέλοντας πάντα) και λογικά μπορεί να φέρω μαζί μου και κανα μοτο φίλο , αν δεν υπάρχει πρόβλημα πάντα.

Ωροπός είναι μια πολύ καλή βόλτα υποθέτω, μιας και είναι 140 χιλιόμετρα πήγαινε - έλα. Έχει και αρκετές επιλογές για καφε.
Γενικά ότι πει η παρέα...


Θα είμαστε σε επικοινωνία πάντως.
Το γκάζι είναι ύπουλο πράγμα!!
Σε πείθει ότι το χρειάζεσαι,
Σε ωθεί να το αποκτήσεις,
Σε ψήνει να το ανοίξεις...
και μετά κάθεσαι, μετρας τα "σπασμένα και αναρωτιέσαι τι λάθος έκανες !!!!!

Re: ΚΥΡΙΑΚΑΤΙΚΗ ΒΟΛΤΑ 3/11/13  

  Από: teo_street3 στις 31/10/2013 5:42 μμ.

Ωρωπο να πατε!!! Ειναι φοβερα, τρομερα, φανταστικα!!! Να κανω κι εγω 3 ολοκληρα χιλιομετρα να ερθω!!!

Re: ΚΥΡΙΑΚΑΤΙΚΗ ΒΟΛΤΑ 3/11/13  

  Από: ody στις 31/10/2013 8:12 μμ.

pragias"Καλησπέρα ody όπως τα είχαμε πει και εμείς εγώ είμαι μέσα (θέο θέλοντας πάντα) και λογικά μπορεί να φέρω μαζί μου και κανα μοτο φίλο , αν δεν υπάρχει πρόβλημα πάντα.

Ωροπός είναι μια πολύ καλή βόλτα υποθέτω, μιας και είναι 140 χιλιόμετρα πήγαινε - έλα. Έχει και αρκετές επιλογές για καφε.
Γενικά ότι πει η παρέα...


Θα είμαστε σε επικοινωνία πάντως."

κανενα προβλημα φιλε ολοι οι διτροχοι ειναι καλοδεχουμενοι

Re: ΚΥΡΙΑΚΑΤΙΚΗ ΒΟΛΤΑ 3/11/13  

  Από: stamatisx στις 31/10/2013 10:45 μμ.

Και γω μέσα είμαι γιατί τελικά δουλεύω απόγευμα το ΣΚ οπότε για να μπορέσω να έρθω θα προτιμούσα κάτι κοντά ούτως ώστε το αργότερο στις 14:15 να είμαι πίσω...

Παναγιώτη εμείς μπορούμε να πάμε κ παρέα μέχρι το σημείο συνάντησης...

Re: ΚΥΡΙΑΚΑΤΙΚΗ ΒΟΛΤΑ 3/11/13  

  Από: Menkara στις 01/11/2013 12:01 πμ.

Παιδιά είμαι και εγώ μέσα για Κυριακή. Θα προτιμούσα Λαύριο μέσω Αναβύσσου - Σουνίου που είναι και ωραία διαδρομή με αναχώρηση λίγο νωρίτερα (10:00 ? ), αλλά ότι αποφασίσετε. Τα λέμε.

Re: ΚΥΡΙΑΚΑΤΙΚΗ ΒΟΛΤΑ 3/11/13  

  Από: stamatisx στις 01/11/2013 12:24 πμ.

Εμένα το νωρίτερα με βολεύει ακόμα καλύτερα... για να μην είμαι κ με τη ψυχή στο στόμα...

Re: ΚΥΡΙΑΚΑΤΙΚΗ ΒΟΛΤΑ 3/11/13  

  Από: pragias στις 01/11/2013 12:37 πμ.

Λοιπόν να το κάνουμε λίγο πιο επίσημο:

ΣΗΜΜΕΤΟΧΕΣ

1. ody
2. bill the kid
3. pragias (περιμένω απάντηση και από κάποια φιλαράκια)
4. teo_street3
5. stamatisx
6. menkara

Τι θα λέγατε όσοι είμαστε τώρα εντελώς δημοκρατικά να αποφασίσουμε το πού και την ώρα να κλείσει από τώρα?
Εγώ θέμα με την ώρα δεν έχω που λένε τα παιδιά για τις 10. Είμαι μέσα.

Stamatisx ναι να πάμε μαζί αφού δίπλα μένουμε.
Το γκάζι είναι ύπουλο πράγμα!!
Σε πείθει ότι το χρειάζεσαι,
Σε ωθεί να το αποκτήσεις,
Σε ψήνει να το ανοίξεις...
και μετά κάθεσαι, μετρας τα "σπασμένα και αναρωτιέσαι τι λάθος έκανες !!!!!

Re: ΚΥΡΙΑΚΑΤΙΚΗ ΒΟΛΤΑ 3/11/13  

  Από: billy the kid στις 01/11/2013 9:41 πμ.

Καλημέρα! Ούτε κι εγώ έχω πρόβλημα με την ώρα, αν έρθω. Ούτε για το μέρος έχω πρόβλημα, θα προτιμούσα να είναι κάπου κοντά σε θάλασσα, μιας και προβλέπεται ηλιοφάνεια, χωρίς να είναι και υποχρεωτικό όμως.

Re: ΚΥΡΙΑΚΑΤΙΚΗ ΒΟΛΤΑ 3/11/13  

  Από: pragias στις 01/11/2013 7:52 μμ.

Βασίλη για πές πρός τα που κλείνεις περισσότερο πρός Ωροπό ή Λαύριο ? Μιας και αυτοί οι προορισμοί βλέπω να παίζουν.

Για πείτε και οι υπόλοιποι, εγώ λέω για Λαύριο , πήγε και σήμερα, και είναι μια ωραία διαδρομή δίπλα στήν θάλασσα.
Με την ώρα είμαι ΟΚ για τις 10. Αν τελικά πάμε πρός Λαύριο λέω να δώσουμε ραντεβού σε κάποιο σημείο που να βολεύει τον κόσμο πάνω στην Λ. Βουλιαγμένης.
Το γκάζι είναι ύπουλο πράγμα!!
Σε πείθει ότι το χρειάζεσαι,
Σε ωθεί να το αποκτήσεις,
Σε ψήνει να το ανοίξεις...
και μετά κάθεσαι, μετρας τα "σπασμένα και αναρωτιέσαι τι λάθος έκανες !!!!!

Re: ΚΥΡΙΑΚΑΤΙΚΗ ΒΟΛΤΑ 3/11/13  

  Από: ody στις 01/11/2013 7:58 μμ.

pragias"Βασίλη για πές πρός τα που κλείνεις περισσότερο πρός Ωροπό ή Λαύριο ? Μιας και αυτοί οι προορισμοί βλέπω να παίζουν.

Για πείτε και οι υπόλοιποι, εγώ λέω για Λαύριο , πήγε και σήμερα, και είναι μια ωραία διαδρομή δίπλα στήν θάλασσα.
Με την ώρα είμαι ΟΚ για τις 10. Αν τελικά πάμε πρός Λαύριο λέω να δώσουμε ραντεβού σε κάποιο σημείο που να βολεύει τον κόσμο πάνω στην Λ. Βουλιαγμένης."


παιδια οτι αποφασισεται ειμαι μεσα απλα να πουμε ωρα και μερος συναντησης να ξερω και εγω σιγουρα

Re: ΚΥΡΙΑΚΑΤΙΚΗ ΒΟΛΤΑ 3/11/13  

  Από: ody στις 01/11/2013 8:17 μμ.

λοιπον εγω ειμαι μεσα για 10 ωρα και λαυριο σημειο ραντεβου πεστε μονο να μαζευτουμε

Re: ΚΥΡΙΑΚΑΤΙΚΗ ΒΟΛΤΑ 3/11/13  

  Από: pragias στις 01/11/2013 8:18 μμ.

Να πούμε Λαύριο? Και να πούμε επίσης κατά της 10:15 στην Λ.Βουλιαγμένης στο ύψος του Ελληνικού στο super market ΑΒ Βασιλόπουλος. 10:30 αποχώρηση..
χάρτης https://mapsengine.google.com/map/edit? ... VWn-VWwAZo

Πείτε αν συμφωνείτε και αν θέλετε να γίνει αλλαγή σε κάτι
Το γκάζι είναι ύπουλο πράγμα!!
Σε πείθει ότι το χρειάζεσαι,
Σε ωθεί να το αποκτήσεις,
Σε ψήνει να το ανοίξεις...
και μετά κάθεσαι, μετρας τα "σπασμένα και αναρωτιέσαι τι λάθος έκανες !!!!!

Re: ΚΥΡΙΑΚΑΤΙΚΗ ΒΟΛΤΑ 3/11/13  

  Από: ody στις 01/11/2013 8:24 μμ.

οποτε κλεινουμε για λαυριο 10.15 στη βουλιαγμενης. αντε βρε και καλη μας βολτα