Συνάντηση για καφέ (Αθήνα)

Συνάντηση για καφέ (Αθήνα)  

  Από: Costas στις 29/08/2013 10:58 πμ.

Καλημέρα

Αυτήν την Κυριακή ( 1/9/2013) θα είμαστε για καφέ και είναι μια καλή ευκαιρία για να μαζευτούμε και να τα πούμε από κοντά και ειδικά για να γνωρίσουμε τα καινούρια μέλη του φόρουμ.

Θα βρισκόματε στο Novo Cafe στο Λαγονήσι. Η συνάντηση θα γίνει στις 17:30 στην Ποσειδώνος, στο περίπτερο που βρίσκεται στο ύψος της μαρίνας του Φλοίσβου (στο φανάρι). Όποιος θέλει να πάει κατευθείαν στην καφετέρια η διεύθυνσή της είναι Λεωφόρος Σουνίου & Λεωφόρος Καλυβιών http://goo.gl/maps/MhUiO . Λογικά λίγο μετά τις 6 θα έχουμε φτάσει όσοι βρεθούμε στην Ποσειδώνος.

Δεν είναι απαραίτητο αλλά όποιος θέλει μπορεί να ποστάρει για να ξέρουμε περίπου πόσοι θα είμαστε.

Για να προλάβω τις γνωστές ερωτήσεις του τύπου εγώ θέλω να έρθω αλλά δεν έχω Triumph, οι συναντήσεις δε γίνονται για να δείχνουμε τις μηχανές μας αλλά για να γνωριζόμαστε. Αν μπορείτε να έρθετε και με πατίνι ελάτε

Cu

Re: Συνάντηση για καφέ (Αθήνα)  

  Από: Polymhxanos στις 29/08/2013 12:32 μμ.

To καφέ για να βοηθήσω όποιον έρθει αυτόνομα, δεν είναι ΣΤΟ Λαγονήσι, είναι στην διασταύρωση με φανάρι, που στρίβει για Καλύβια αν θέλουμε, περίπου 850 μέτρα ΠΡΙΝ το Λαγονήσι.

Για όποιον έρθει το λοιπον παραλιακά από Αθήνα, στην διασταύρωση για Καλύβια, στρίβουμε αριστερά προς Καλύβια, και σχεδόν αμέσως στο δεξί μας χέρι είναι το novo.
1748 μίλια >>> http://forcev4.blogspot.gr/2017/08/1748-miles.html
 Ανανεώθηκε στις 30 Απρ 2020 16:54, διορθώθηκε 1 φορά συνολικά.

Re: Συνάντηση για καφέ (Αθήνα)  

  Από: HelenKoR στις 29/08/2013 12:40 μμ.

Ευχαριστούμε για τι οδηγίες. Να είσαι σίγουρος οτι όπως και να 'χει δεν θα το χάσουμε.
Βέβαια δεν είπες αν θα μας κάνεις την τιμή...

Costa, υπολόγιζε κι εμένα. Θα έρθω με το πατίνι μου
I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: Συνάντηση για καφέ (Αθήνα)  

  Από: Costas στις 29/08/2013 3:29 μμ.

Ευχαριστώ για τη διευκρίνιση πολυμήχανε, την πληφορορία την είχα πάρει από το γκρουπάκι τους στο facebook

Re: Συνάντηση για καφέ (Αθήνα)  

  Από: BOB στις 30/08/2013 10:04 μμ.

θα έρθω κι εγώ μαζί με τον bladerunner...

Re: Συνάντηση για καφέ (Αθήνα)  

  Από: vagtyrp στις 30/08/2013 11:19 μμ.

Καλά να περάσετε παίδες! Δυστυχώς για άλλη μία φορά εφημερεύω......... ......να δώ πότε θα βρώ χρόνο για καμιά βόλτα..........

Re: Συνάντηση για καφέ (Αθήνα)  

  Από: Polymhxanos στις 01/09/2013 12:30 μμ.

HelenKoR"
Βέβαια δεν είπες αν θα μας κάνεις την τιμή...
"


Έλα από εδώ κατά τις 5, πάμε την σούπερ ειδική Πόρτο>Κερατέα και ανάβαση Πάνειο όρος, και πάμε μετά στην συνάντηση.
1748 μίλια >>> http://forcev4.blogspot.gr/2017/08/1748-miles.html

Re: Συνάντηση για καφέ (Αθήνα)  

  Από: HelenKoR στις 01/09/2013 1:29 μμ.

Εξαίρετη ιδέα αλλά το πρότεινες κάπως αργά. Σίγουρα όμως θα το έχω κατα νου την επόμενη φορά!
I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: Συνάντηση για καφέ (Αθήνα)  

  Από: HelenKoR στις 01/09/2013 9:07 μμ.

Όμορφα τα περάσαμε και σήμερα!
Απολογισμός:
3 Daytona
2 Street triple
1 Sprint
και 1 Ducati
και μεγάλη πίκρα απο την κίνηση της επιστροφής. Οι τελευταίοι λουόμενοι μας έβγαλαν (και ουχί έκαψαν) το λάδι


Ευχαριστώ πάρα πολύ για την παρέα!
Θα τον επαναλάβουμε τον καφέ Off season για να ευχαριστηθούμε καλύτερα την διαδρομή!
Και εις άλλα με υγεία!
I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: Συνάντηση για καφέ (Αθήνα)  

  Από: Costas στις 01/09/2013 9:41 μμ.

Το πιο ωραίο είναι οτι φαίνεται να βρίσκεται το "παρεϊστικο" που έλειπε τελευταία. Τα παιδιά ήταν super (ακόμα κι εσύ που με έκανες να κοφτιάσω το ST ακόμα δεν το πήρα, Γιώργο ακούς; )

Μάλλον είναι νωρίς να κανονίσουμε συναντήσεις κάθε εβδομάδα όπως κάναμε το χειμώνα, ίσως και οι συγκυρίες είναι δύσκολες, αλλά μετά την πανελλήνια θα προσπαθήσουμε να φτιάξουμε ένα πρόγραμμα για κάποιες ψιλο-σταθερές εξόδους στο μέτρο που μπορούμε.

Θα ήθελα να ανεβάσω καμια φωτό αλλά για κάποιο λόγο βγήκαν όλες κίτρινες (και δεν ξέρω αν το πρόβλημα έγινε από πέσιμο ή ... ) Παρόλα αυτά ανεβάζω μία έτσι για το αρχείο



Καλό βράδυ παίδες! Στο επανιδείν

Re: Συνάντηση για καφέ (Αθήνα)  

  Από: Costas στις 01/09/2013 9:46 μμ.

2

Re: Συνάντηση για καφέ (Αθήνα)  

  Από: HelenKoR στις 01/09/2013 9:53 μμ.

Costas"[...]αλλά για κάποιο λόγο βγήκαν όλες κίτρινες[...]"

Γιατί προορίζονται για τον κίτρινο τύπο
I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: Συνάντηση για καφέ (Αθήνα)  

  Από: jojoshulk στις 01/09/2013 10:03 μμ.

HelenKoR"Όμορφα τα περάσαμε και σήμερα!
Απολογισμός:
3 Daytona
"



Χάρηκα για τη γνωριμία παίδες, αναμένω κοντινή βόλτα το συντομότερο!

Re: Συνάντηση για καφέ (Αθήνα)  

  Από: Polymhxanos στις 01/09/2013 10:27 μμ.

Πφφφφ κίτρινες λέει... Κάτσε να στις κάνω ψυχεδέλεια εγώ....







Καλύτερα τώρα;
1748 μίλια >>> http://forcev4.blogspot.gr/2017/08/1748-miles.html

Re: Συνάντηση για καφέ (Αθήνα)  

  Από: vagtyrp στις 01/09/2013 10:46 μμ.

Καφεδοσυνάντηση χωρίς τίγρηδες;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

αυτό είναι σκάνδαλο! την επόμενη θα έρθω για να επαναφέρω την τάξη!