Login

Πινακας βοηθειας

Εδώ μπορείτε να βρείτε χρήσιμες απαντήσεις για ερωτήσεις που μπορεί να έχετε σχετικά με το Forum Triumph Hellas.

Εάν δε βρίσκετε απάντηση στους παρακάτω συνδέσμους μπορείτε να στείλετε ένα προσωπικό μήνυμα στο διαχειριστή.

Βοήθεια

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ 2013

Ταξίδια, συναντήσεις μελών, εκδηλώσεις

Συντονιστής: dimchrist

Κανόνες Δ. Συζήτησης
    Γράφουμε με Ελληνικά και όχι greeklish,εκτός αν υπάρχει κάποιος λόγος.Έτσι διευκολύνουμε τους υπόλοιπους να διαβάζουν τα post μας.Επίσης καλό είναι να γράφουμε με μικρά γιατί τα κεφαλαία είναι σαν να φωνάζουμε.

Re: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ 2013

Δημοσίευσηαπό green-675 » 29 Αύγ 2013, 17:02

TERZO έγραψε:Φίλε green-675 ,αν το ειρηνικό σχόλιο το έκανες για μένα προσωπικά,λυπάμαι πραγματικά γιατί δε με γνωρίζεις . Ζω στην Αριδαια και απλά θέλω να σας γνωρίσω. Αν πάλι δε κατάλαβα ,γράψε λάθος. Ελπίζω να γνωριστούμε απο κοντά ,όσοι μπορέσετε να έρθετε .

υπηρχε μην απο τον admin (γιωργο) συντοπιτη μου που ελεγε τον εαυτο του ΄΄μεγα αρχοντα του φορουμ΄΄ μαλλον δεν το διαβασες και γι αυτο λαθος καταλαβες..........το μετεφερε ο Κωστας αλλου οπως και το γραφει άλλωστε... :thumbsup:
οποτε κανονισε αυτο που σου εστειλα σε πμ......καμια βολτουλα εδεσσα στου καταραχτες..... :bye:
το triple 675 εγινε sprint st 1050
green-675
Εγγεγραμένος χρήστης

Μοτοσυκλέτα: sprint st 1050
Όνομα: Γιάννης

Δημοσίευσηαπό galileos » 29 Αύγ 2013, 18:08

Προσωπικά, αν μου κάτσει η Πανελλήνια, θα είμαι Πειραιά Παρασκεύη νωρίς το πρωί, περίπου στις 8, και θα ξεκινήσω αμέσως για Αριδαία. Καιρού επιτρέποντως, θα οδηγήσω μόνο σε επαρχιακούς δρόμους χωρίς καθόλου εθνική, με ελάχιστες στάσεις (βενζίνη, κολατσιό, κατούρημα) και υπολογίζω να είμαι στον τελικό προορισμό πριν τις 8 το βράδυ.

Όποιος θέλει μπορεί να συνοδέψει!! Δεδομένου της εποχής αλλά και της απόστασης, η διαδρομή θα έχει αρκετές απαιτήσεις.

:yessir:

Υ.Γ. Την διαδρομή θα την ποστάρω αργότερα.
Αξία δεν δίνω στη μηχανή ... μόνο στον οδηγό !!!
Άβαταρ μέλους
galileos
Εγγεγραμένος χρήστης

Μοτοσυκλέτα: Triumph Tiger SE

Δημοσίευσηαπό galileos » 29 Αύγ 2013, 18:32

galileos έγραψε:Προσωπικά, αν μου κάτσει η Πανελλήνια, θα είμαι Πειραιά Παρασκεύη νωρίς το πρωί, περίπου στις 8, και θα ξεκινήσω αμέσως για Αριδαία. Καιρού επιτρέποντως, θα οδηγήσω μόνο σε επαρχιακούς δρόμους χωρίς καθόλου εθνική, με ελάχιστες στάσεις (βενζίνη, κολατσιό, κατούρημα) και υπολογίζω να είμαι στον τελικό προορισμό πριν τις 8 το βράδυ.

Όποιος θέλει μπορεί να συνοδέψει!! Δεδομένου της εποχής αλλά και της απόστασης, η διαδρομή θα έχει αρκετές απαιτήσεις.

:yessir:

Υ.Γ. Την διαδρομή θα την ποστάρω αργότερα.

Χοντρικά θα είναι κάτι σαν αυτό http://goo.gl/maps/Vlvun. Οι πόλεις και οι διαδρομές ενδεχομένως να αλλάξουν ανάλογα τις ορέξεις. :D
Άβαταρ μέλους
galileos
Εγγεγραμένος χρήστης

Δημοσίευσηαπό maddog » 29 Αύγ 2013, 20:10

green-675 έγραψε::rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Άβαταρ μέλους
maddog
Εγγεγραμένος χρήστης

Μοτοσυκλέτα: triumph tiger explorer 1200
Όνομα: ΚΩΣΤΑΣ

Δημοσίευσηαπό panos76gr » 29 Αύγ 2013, 20:47

Costas έγραψε:Επειδή μίλησα με το Γιώργο και παρά την ειρωνική διάθεση που είχε το μήνυμα περι του άρχοντα κάποιοι μπορεί να το πάρουν στα σοβαρά, το μήνυμα μεταφέρθηκε σε άλλη κλειδωμένη ενότητα.
Επίσης αλλάχτηκε το όνομα από admin σε Γιώργος οπότε έχει ο καθένας το όνομα του και μπορούμε να συνεννοηθούμε καλύτερα ;)

Στο θέμα μας τώρα,

δεν έχω κλείσει δωμάτιο αλλά ξέρω οτι κάποιοι δε θα μπορούσαν να πανε εκδρομή χωρίς εμένα :bahaha: γι αυτό δηλώνω κι εγώ τη συμμετοχή μου
1. green - 675 (2 άτομα)
2.maddog 2ατομα
3.ecobill
4.nfot
5.γιωργος-σουλα(admin)
6.Theozed
7.Costas
8.panos76gr
Ελπίζω μόνο να μην τελειώσουν τα δωμάτια και καταλήξω να κοιμηθώ σε καμια αποθήκη αγκαλία με το Θοδωρή :help:

Μεσα και εγω αρρωστιες !!! :gogo: :gogo: :gogo: Αν βεβαια μου εγκρινουν την αδεια ... :pray :pray :pray
Άβαταρ μέλους
panos76gr
Εγγεγραμένος χρήστης

Μοτοσυκλέτα: TIGER 1050
Όνομα: panos

Δημοσίευσηαπό kyrkyriakos » 29 Αύγ 2013, 20:50

panos76gr έγραψε:
Costas έγραψε:Επειδή μίλησα με το Γιώργο και παρά την ειρωνική διάθεση που είχε το μήνυμα περι του άρχοντα κάποιοι μπορεί να το πάρουν στα σοβαρά, το μήνυμα μεταφέρθηκε σε άλλη κλειδωμένη ενότητα.
Επίσης αλλάχτηκε το όνομα από admin σε Γιώργος οπότε έχει ο καθένας το όνομα του και μπορούμε να συνεννοηθούμε καλύτερα ;)

Στο θέμα μας τώρα,

δεν έχω κλείσει δωμάτιο αλλά ξέρω οτι κάποιοι δε θα μπορούσαν να πανε εκδρομή χωρίς εμένα :bahaha: γι αυτό δηλώνω κι εγώ τη συμμετοχή μου
1. green - 675 (2 άτομα)
2.maddog 2ατομα
3.ecobill
4.nfot
5.γιωργος-σουλα(admin)
6.Theozed
7.Costas
8.panos76gr
9.Kyrkyriakos
Ελπίζω μόνο να μην τελειώσουν τα δωμάτια και καταλήξω να κοιμηθώ σε καμια αποθήκη αγκαλία με το Θοδωρή :help:

Μεσα και εγω αρρωστιες !!! :gogo: :gogo: :gogo: Αν βεβαια μου εγκρινουν την αδεια ... :pray :pray :pray

και εγώ μέσα είμαι ,τώρα εάν δεν βρω δωμάτιο θα επιστρέψω αυθυμερόν :ftiari
Τελευταία επεξεργασία από kyrkyriakos και 30 Αύγ 2013, 08:53, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
kyrkyriakos
Εγγεγραμένος χρήστης

Μοτοσυκλέτα: Speed Triple 1050

Δημοσίευσηαπό Γιωργος » 29 Αύγ 2013, 22:32

ωραια ετσι να αυξανομαστε, αύριο μαλλον θα περασουμε και καποιους χαρτες με διαδρομες.
Άβαταρ μέλους
Γιωργος
Site Admin

Μοτοσυκλέτα: Sprint GT
Όνομα: Γιώργος

Δημοσίευσηαπό galileos » 29 Αύγ 2013, 22:45

Γιωργος έγραψε:ωραια ετσι να αυξανομαστε, αύριο μαλλον θα περασουμε και καποιους χαρτες με διαδρομες.

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
Άβαταρ μέλους
galileos
Εγγεγραμένος χρήστης

Δημοσίευσηαπό Theozed » 30 Αύγ 2013, 13:52

Έκλεισα κι εγώ έναν ξενώνα!

Για 1 άτομο και μέχρι 3 χορεύτριες/μασέζ επιπλέον :grrr
Darkness makes it easier to find the "Light"!
Άβαταρ μέλους
Theozed
Εγγεγραμένος χρήστης

Μοτοσυκλέτα: Triumph Tiger 1050 SE
Όνομα: Theo

Δημοσίευσηαπό Γιωργος » 31 Αύγ 2013, 10:28

ελα εσυ και θα σου κανω εγω μασαζ χαχαχαχααχ :embarassed: :embarassed:
Άβαταρ μέλους
Γιωργος
Site Admin

Μοτοσυκλέτα: Sprint GT
Όνομα: Γιώργος

Δημοσίευσηαπό green-675 » 31 Αύγ 2013, 11:19

Γιωργος έγραψε:ελα εσυ και θα σου κανω εγω μασαζ χαχαχαχααχ :embarassed: :embarassed:

βλεπω σιγα σιγα εκδηλωνομαστε.....συσφιξη σχεσεων... :bahaha: :bahaha: :bahaha: :bahaha:
το triple 675 εγινε sprint st 1050
green-675
Εγγεγραμένος χρήστης

Μοτοσυκλέτα: sprint st 1050
Όνομα: Γιάννης

Δημοσίευσηαπό xaotikos » 31 Αύγ 2013, 13:07

Αντε βάλτε και εμένα 2 άτομα.
Έχω πολύ καιρό να ακολουθήσω σε βόλτα :)
Κράτηση έγινε ήδη.
Άβαταρ μέλους
xaotikos
Εγγεγραμένος χρήστης

Μοτοσυκλέτα: KTM SMT990

Advertisement
ΠροηγούμενηΕπόμενο

• Similar topics
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Συγγραφέας

Επιστροφή στο Ευρετήριο Δ. Συζήτησης