ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ 2013

Re: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ 2013  

  Από: tharis στις 02/10/2013 10:58 πμ.

Costas"Ρε παιδιά δεν ξέρω πού το είδατε οτι δε θα έχει καλό καιρό, εγώ στο μετεο που κοίταξα και τις τρεις μέρες δίνει καθαρό ουρανό και αραιή συννεφιά. "


Κι εγω το ιδιο αναρωτιομουν ...
. Εμπειρία είναι αυτό που κερδίζεις, όταν δεν κερδίζεις αυτό που θες ..

Re: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ 2013  

  Από: kyrkyriakos στις 02/10/2013 11:03 πμ.

haris"
Costas"Ρε παιδιά δεν ξέρω πού το είδατε οτι δε θα έχει καλό καιρό, εγώ στο μετεο που κοίταξα και τις τρεις μέρες δίνει καθαρό ουρανό και αραιή συννεφιά. "


Κι εγω το ιδιο αναρωτιομουν ... "



χαααχααχααχα και εγώ το ίδιο
και λεώ ...... λάθος αναζήτηση θα έκανα!

Re: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ 2013  

  Από: galileos στις 02/10/2013 11:33 πμ.

Μακροχρόνιες μετεωρολικές προβλέψεις για όλη την Ελλάδα και οποιοδήποτε άλλο σημείο του κόσμου.

http://www.accuweather.com/el/gr/greece-weather

και φυσικά εδώ
http://www.poseidon.hcmr.gr/

με αρκετές έγκυρες προβλέψεις τις περισσότερες φορές ( )

Υ.Γ. (SPAM) Πάντως μετά την Πανελλήνια θα πρέπει να γίνει μια κουβέντα για όλα τα θέματα του forum και την γενικότερη οργάνωση, καθώς πριν το καλοκαίρι πολλά πράγματα γίνονταν με έγκαιρο προγραμματισμό ... ενώ τώρα τα πράγματα έχουν χαλαρώσει αρκετά (χωρίς παρεξηγήσεις ...)
Ταξίδια χωρίς προορισμό ...

Re: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ 2013  

  Από: billy the kid στις 02/10/2013 11:51 πμ.

Έχετε δίκιο παίδες, είδα τον καιρό στο δελτίο ειδήσεων που έδινε βροχές και χαμηλές θερμοκρασίες για την περιοχή και σκέφτηκα να ενημερώσω. Τώρα το τσέκαρα κι εγώ στο διαδύκτιο και είναι έτσι όπως τα λέτε.
http://www.meteo.gr/meteoplus/cf.cfm?city_id=194

Re: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ 2013  

  Από: orange στις 02/10/2013 1:33 μμ.

billy the kid"
Theozed"Αυτός ο "φανταστικός" καιρός με έχει βάλει κι εμένα σε σκέψεις...

Αν οι προγνώσεις των τελευταίων ημερών πριν την εκδρομή συνεχίσουν να είναι έτσι δυσοίωνες, λυπάμαι πάρα πολύ, αλλά μάλλον θα χρειαστεί να επαναξιολογήσω τη συμμετοχή μου... "


Τι γίνεται δε στρίβει το τιγράκι σου στο βρεγμένο??? Λοιπόν κόψε τις χαμάρες , ετοίμασε τα αδιάβροχα σου κι έλα.. "


όχι ρε φίλε! Τι είναι αυτά που λες;;; Μια χαρά στρίβουν τα tiger και στο βρεγμένο. Αλλά ξεβάφουν! Παρενέργεια από τα πιστόνια!

Re: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ 2013  

  Από: tasos_triple στις 02/10/2013 2:57 μμ.

Παιδια κι εγω λογο καιρου ισως το ακυρωσω
θα περιμενω και αυριο να δω αν αλλαξει κατι στις προβλεψεις

Re: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ 2013  

  Από: maddog στις 02/10/2013 10:02 μμ.

Δεν ξενερωνουμε ποτε!!!!!!!!

Re: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ 2013  

  Από: billy the kid στις 03/10/2013 12:04 πμ.

maddog"Δεν ξενερωνουμε ποτε!!!!!!!! "

Re: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ 2013  

  Από: billy the kid στις 03/10/2013 12:56 πμ.

-Costas
-Billy the kid
-Galileos
-Panos76gr
-Theozed.

Καλημέρα παίδες. Επειδή αύριο φεύγουμε και πρέπει να οργανωθούμε λίγο ήθελα να ρωτήσω αν εξακολουθούν να ισχύουν οι συμμετοχές από Αθήνα. Αν ναι, τι ώρα να βρεθούμε για την αναχώρηση και πού? Η πρότασή μου είναι να βρεθούμε αμέσως μετά τα πρώτα διόδια Αθηνών-Λαμίας, πληρώνουμε και κάνουμε δεξιά. Για την ώρα αναχώρησης δεν έχω πρόταση, θα προτιμούσα να ξεκινάγαμε νωρίς (πριν της 10) αλλά αν οι υπόλοιποι προτιμάτε , ξεκινάμε και πιο αργά.

Re: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ 2013  

  Από: tomazinio στις 03/10/2013 1:52 πμ.

εννοείται κ εμείς μέσα!! υπάρχει κάποιος admin με κινητό να το χουμε για να συνεννοηθούμε τη παρασκευή?
εμείς θα μαστε από νωρίς εκεί

ή έστω αν υπάρχει κάποιο πρόγραμμα συνάντησης...

Re: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ 2013  

  Από: Costas στις 03/10/2013 10:37 πμ.

Εγώ είμαι σταθερός, θα ξεκινήσω γύρω στη 1. Και απ οτι το βλέπω μόνος

Re: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ 2013  

  Από: Γιωργος στις 03/10/2013 1:10 μμ.

Εγω με τον κωστα (maddog) θα ξεκινησουμε απο ξανθη στις 10,00 και θα ειμαστε στον προορισμο μας γυρω στις 13,30.
τηλ, δικο μου για οτι χρειστει ειναι 6936590993.
και μην μασατε ρε απο καιρο , υπαρχουν και αδιαβροχα, καλη μοτοσυκλετιστικη διαθεση χρειαζεται

Re: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ 2013  

  Από: Γιωργος στις 03/10/2013 1:15 μμ.

galileos"Μακροχρόνιες μετεωρολικές προβλέψεις για όλη την Ελλάδα και οποιοδήποτε άλλο σημείο του κόσμου.

http://www.accuweather.com/el/gr/greece-weather

και φυσικά εδώ
http://www.poseidon.hcmr.gr/

με αρκετές έγκυρες προβλέψεις τις περισσότερες φορές ( )

Υ.Γ. (SPAM) Πάντως μετά την Πανελλήνια θα πρέπει να γίνει μια κουβέντα για όλα τα θέματα του forum και την γενικότερη οργάνωση, καθώς πριν το καλοκαίρι πολλά πράγματα γίνονταν με έγκαιρο προγραμματισμό ... ενώ τώρα τα πράγματα έχουν χαλαρώσει αρκετά (χωρίς παρεξηγήσεις ...)"



φιλε μου προσπαθω να καταλαβω τι ακριβως δεν εγινε εκαιρα.1 μηνα πριν ανακοινωθηκε η πανεληννια, η τοποθεσια, το λινκ για το κλεισιμο δωματιων, οι χαρτες με τις διαδρομες και οι απαραιτητες τηλ. εποικοινωνιες με ατομα που μενουν εκει κοντα.
δηλαδη τι άλλο επρεπε να κανουμε και ποσο πιο νωρις να οργανωθει ακριβως?

Re: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ 2013  

  Από: Γιωργος στις 03/10/2013 1:18 μμ.

range"Billy, προφανώς όσοι έρθουμε αυθημερόν για τη βόλτα, θα καταλήξουμε κάπου για φαγητό στην περιοχή.
Δεν μπορώ να ξέρω το πότε, δυστυχώς."


εχω μιλησει με τον παναγιωτη και μολις θα ερθετε αριδαια θα με παρει τηλ. ωστε αν ερθετε νωρις να πιουμε μαζι καφε ,αλλιως παμε την βολτα ολοι μαζι και μετα καταληγουμε για φαγητο και μετα ο καθε κατεργαρης στον παγκο του .

Re: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ 2013  

  Από: TERZO στις 03/10/2013 9:04 μμ.

Παιδιά εχω κάνει κράτηση για καφε την Κυριακή-blue note cafe- 11:00 με 13:00 περίπου όταν δηλαδή θα έρθει το γκρουπ από Θεσσαλονίκη ,στη συνέχεια εκδρομή στη Μονή Αρχαγγέλου μιχαιλ ,ορεινή διαδρομή ,επιστροφή για φαγητό στην ορμα -ταβέρνα διονυσος-15:00 με16:30 αυτά για την Κυριακή,για το Σάββατο είπαμε να πάμε Έδεσσα η οτι άλλο θέλουν τα παιδιά .το κινητό μου ειναι 6937104984 νικος Αριδαια .καλο ταξίδι σε όλους .