ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ 2013

Re: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ 2013  

  Από: Theozed στις 26/09/2013 11:43 μμ.

Costas"
...είναι πιο εύκολο να λείψω μερικές ώρες από τη δουλειά και να φύγω κατα τη 1 παρά όλη τη μέρα..."


Αυτό εδώ είναι το βασικό σημείο που προκαλεί τη διαφορά στο πρόγραμμά μας, καθώς εμείς θα πάρουμε άδεια την Παρασκευή (Προϊσταμένου θέλοντος...). Εξού και το είναι είναι κρίμα να χαθεί η μέρα, αν ξεκινήσουμε μεσημεράκι.

Αν είναι δυνατόν, θα μπορούσαμε ίσως να αλλάξουμε την ώρα εκκίνησης στα προγράμματά μας. Να προσθέσουμε μια ώρα εμείς, να αφαιρέσετε μια ώρα εσείς και να ξεκινάγαμε κατά τις 10, άντε 11 παρά. Για χάρη της παρέας και μόνον!

Κατά τα άλλα, αν δεν είναι εφικτό να υπάρξει σύγκλιση, δεν υπάρχει και κανένας λόγος να πιέζεται ο οποιοσδήποτε. Ακολουθεί το αρχικό προγράμμά του ο καθένας και τα λέμε στην Αριδαία.

Αλήθεια, τελικά πέντε άτομα θα ξεκινήσουν από Αθήνα την Παρασκευή;

-Costas
-Billy the kid
-Galileos
-Panos76gr
-Theozed.

Anyone else guys?
Darkness makes it easier to find the "Light"!

Re: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ 2013  

  Από: billy the kid στις 27/09/2013 9:44 πμ.

Theozed"
Costas"
...είναι πιο εύκολο να λείψω μερικές ώρες από τη δουλειά και να φύγω κατα τη 1 παρά όλη τη μέρα..."


Αυτό εδώ είναι το βασικό σημείο που προκαλεί τη διαφορά στο πρόγραμμά μας, καθώς εμείς θα πάρουμε άδεια την Παρασκευή (Προϊσταμένου θέλοντος...). Εξού και το είναι είναι κρίμα να χαθεί η μέρα, αν ξεκινήσουμε μεσημεράκι.

Αν είναι δυνατόν, θα μπορούσαμε ίσως να αλλάξουμε την ώρα εκκίνησης στα προγράμματά μας. Να προσθέσουμε μια ώρα εμείς, να αφαιρέσετε μια ώρα εσείς και να ξεκινάγαμε κατά τις 10, άντε 11 παρά. Για χάρη της παρέας και μόνον!

Κατά τα άλλα, αν δεν είναι εφικτό να υπάρξει σύγκλιση, δεν υπάρχει και κανένας λόγος να πιέζεται ο οποιοσδήποτε. Ακολουθεί το αρχικό προγράμμά του ο καθένας και τα λέμε στην Αριδαία.

Αλήθεια, τελικά πέντε άτομα θα ξεκινήσουν από Αθήνα την Παρασκευή;

-Costas
-Billy the kid
-Galileos
-Panos76gr
-Theozed.

Anyone else guys?"

Συμφωνώ, Κώστα αν μπορέσεις κι εσύ κανόνισε το να φύγουμε νωρίς.Να δούμε και τι λένε και οι υπόλοιποι...

Re: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ 2013  

  Από: galileos στις 27/09/2013 12:29 μμ.

Theozed"

Αλήθεια, τελικά πέντε άτομα θα ξεκινήσουν από Αθήνα την Παρασκευή;

-Costas
-Billy the kid
-Galileos
-Panos76gr
-Theozed.

Anyone else guys?"


Προσωπικά άλλαξαν τα σχέδια ... για άλλη μια φορά!! και θα αποφασίσω την τελευταία στιγμή!
Ταξίδια χωρίς προορισμό ...

Re: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ 2013  

  Από: pragias στις 27/09/2013 9:54 μμ.

Εύχομαι ολόψυχα να περάσετε τέλεια. Πάνω από ολα έυχομαι να πάτε και να έρθετε όρθιοι.. Μακάρι να μπορούσα να έρθω, αλλα δυστυχώς δεν γίνεται...

Εύχομαι τα καλύτερα και εμείς εδώ πίσω περιμένουμε φωτογραφικό υλικό.
Το γκάζι είναι ύπουλο πράγμα!!
Σε πείθει ότι το χρειάζεσαι,
Σε ωθεί να το αποκτήσεις,
Σε ψήνει να το ανοίξεις...
και μετά κάθεσαι, μετρας τα "σπασμένα και αναρωτιέσαι τι λάθος έκανες !!!!!

Re: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ 2013  

  Από: leonithastz στις 28/09/2013 1:45 πμ.

άντε να μαζευτούμε να,

πάτε


να περάσετε καλά
ρεμάλια

Υ.Γ. σε κάνα μήνα θα είμαι Αθήνα
[size=200:1w8ajxcf]μη σκας για ότι μπορείς να διορθώσεις και για ότι, δεν μπορείς να διορθώσεις

Re: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ 2013  

  Από: tasos_triple στις 28/09/2013 1:58 πμ.

1. maddog 2ατομα
2. nfot
3. γιωργος-σουλα(admin)
4. Theozed
5. Costas
6. panos76gr
7. Kyrkyriakos
8.tomazinio (2 άτομα)
9.bubal13
10.billy the kid
11.tasos_triple

Re: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ 2013  

  Από: orange στις 29/09/2013 7:37 μμ.

Μέχρι στιγμής είναι περί τα 20+ μηχανάκια από Θεσσαλονίκη. Για την Κυριακή.

Re: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ 2013  

  Από: billy the kid στις 29/09/2013 11:50 μμ.

range"Μέχρι στιγμής είναι περί τα 20+ μηχανάκια από Θεσσαλονίκη. Για την Κυριακή."


Ελπίζω να βρεθούμε σχετικά νωρίς μέσα στη μέρα, γιατί εμείς οι ''νότιοι'' θα πρέπει κάποια στιγμή να πάρουμε τον δρόμο της επιστροφής...

Re: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ 2013  

  Από: orange στις 30/09/2013 4:36 μμ.

Billy, προφανώς όσοι έρθουμε αυθημερόν για τη βόλτα, θα καταλήξουμε κάπου για φαγητό στην περιοχή.
Δεν μπορώ να ξέρω το πότε, δυστυχώς.

Re: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ 2013  

  Από: billy the kid στις 01/10/2013 9:17 πμ.

Καλημέρα, όσοι έρθουμε απο μακριά στην Πανελλήνια να ετοιμαζόμαστε για πολύ βροχή στο δρόμο...

Re: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ 2013  

  Από: Costas στις 01/10/2013 10:18 πμ.

Φτιάξε μας

Re: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ 2013  

  Από: nfot στις 01/10/2013 6:34 μμ.

Η βροχη με αγχωνει κι εμενα. ΕΒγαλα τα πολυ φθαρμενα Power Race και τοποθετησα τα λιγο καλυτερα Corsa III, που ειχα στο Fazer, για να μπορω εστω να κινηθω, σε περιπτωση βροχης.
Θα ξεκινησω απο Βολο κατα τις 3 το μεσημερι, με αρχικο σκοπο να ανεβω απο το δρομο της Κοζανης, που σχεδιαζετε να ακολουθησετε κι εσεις οι Νοτιοι. Αν δω πολυ βροχη ομως, θα παρω την εθνικη για ασφαλεια και ταχυτητα. Με τα αθλια φωτα του Daytona, δε λεει να με πιασει πολυ νυχτα.
"You live more for five minutes, going fast on a bike, than other people do all of their life". -Marco Simoncelli R.I.P.

Re: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ 2013  

  Από: Theozed στις 01/10/2013 11:31 μμ.

Αυτός ο "φανταστικός" καιρός με έχει βάλει κι εμένα σε σκέψεις...

Αν οι προγνώσεις των τελευταίων ημερών πριν την εκδρομή συνεχίσουν να είναι έτσι δυσοίωνες, λυπάμαι πάρα πολύ, αλλά μάλλον θα χρειαστεί να επαναξιολογήσω τη συμμετοχή μου...
Darkness makes it easier to find the "Light"!

Re: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ 2013  

  Από: billy the kid στις 02/10/2013 9:51 πμ.

Theozed"Αυτός ο "φανταστικός" καιρός με έχει βάλει κι εμένα σε σκέψεις...

Αν οι προγνώσεις των τελευταίων ημερών πριν την εκδρομή συνεχίσουν να είναι έτσι δυσοίωνες, λυπάμαι πάρα πολύ, αλλά μάλλον θα χρειαστεί να επαναξιολογήσω τη συμμετοχή μου... "


Τι γίνεται δε στρίβει το τιγράκι σου στο βρεγμένο??? Λοιπόν κόψε τις χαμάρες , ετοίμασε τα αδιάβροχα σου κι έλα..

Re: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ 2013  

  Από: Costas στις 02/10/2013 10:55 πμ.

Ρε παιδιά δεν ξέρω πού το είδατε οτι δε θα έχει καλό καιρό, εγώ στο μετεο που κοίταξα και τις τρεις μέρες δίνει καθαρό ουρανό και αραιή συννεφιά.