ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ TRIUMPH ΛΙΜΝΗ ΠΛΑΣΤΗΡΑ-ΚΑΡΔΙΤΣΑ 3-4-5 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

Re: ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ TRIUMPH ΛΙΜΝΗ ΠΛΑΣΤΗΡΑ-ΚΑΡΔΙΤΣΑ 3-4-5 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ  

  Από: chris34 στις 11/09/2008 5:38 μμ.

akis1964"
mixalakis"Οι δύο εκδρομές απέχουν μεταξύ τους 1 εβδομάδα!

Δεν ξέρω πολλούς που να έχουν τη διάθεση, τα χρήματα και τον χρόνο για δύο σερί εκδρομές, ακόμα και αν η Βυτίνα είναι κοντινή και οιονομική."


Eγω δεν ειπα να παει καποιος 2
η βυτινα ειναι διημερο και η πλαστηρα 3 μερο
απλα ατομα σαν τον chriss 34 που σχολανε μεσημερι σαββατο τους βολευει νομιζω η πρωτη"


sostos o takis!!Gia vitina eimai mesa aneta kathoti einai kai pio konta!Oso gia tin limnh plasthra ama htan 2-3 evdomades pio meta tha pigena kai ekei.na kanonisoume ta koumanta mas vre aderfe kai apo oikonomikis pleuras opos eipe kai o filos mixalakis alla kai gia to magazi na vro anthropo na afiso!
Λευκος Τιγρης!!see you................

Re: ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ TRIUMPH ΛΙΜΝΗ ΠΛΑΣΤΗΡΑ-ΚΑΡΔΙΤΣΑ 3-4-5 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ  

  Από: Case στις 11/09/2008 8:27 μμ.

Παιδιά, ΔΕΝ μιλάω για τη Βυτίνα. Μιλάω, όπως προανέφερε η Ελένη για τις 2 εκδρομες (1 δική μας και 1 του RAT) που γίνονται το ίδιο ΣΚ στη λίμνη Πλαστήρα.
Recipe for happiness.
1. Lean it.
2. Twist it.
3. Love it.
4. Repeat.

Re: ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ TRIUMPH ΛΙΜΝΗ ΠΛΑΣΤΗΡΑ-ΚΑΡΔΙΤΣΑ 3-4-5 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ  

  Από: Sprinter στις 11/09/2008 8:57 μμ.

ΕΧΕΤΕ ΜΠΕΡΔΕΨΕΙ ΤΑ ΜΠΟΥΤΙΑ ΣΑΣ!!!! ΝΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΓΙΑ ΤΙ ΜΙΛΑΕΙ!!!!

ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ RE-BOOT ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΑΠ ΤΗΝ ΑΡΧΗ

[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ TRIUMPH ΛΙΜΝΗ ΠΛΑΣΤΗΡΑ-ΚΑΡΔΙΤΣΑ 3-4-5 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ  

  Από: dimchrist στις 12/09/2008 6 μμ.

Htan eyxaristh ekplhksh ayth h ekdromh, an kai synepese me thn ekdromh tou rat (kai mia vdomada pio prin exei organw8ei h ekdromh sth Bytina).
Apofasisa na akolou8hsw me to forum gia limnh plasthra kai na akyrwsw th Bytina pou eixa arxika dhlwsei endiaferon (e, den exoume kai oloi th dynatothta na ksemytame apo thn xavouza kai poly syxna), mono pou den 8a er8w apo thn paraskeyh (3 Oktwbriou).
De mporw na pw oti h vradinh odhghsh me mhxanh me trelainei. Ase pou me kourazei arketa.
Etsi opws to exw skeftei, nai men 8a ksekinhsw paraskeyh meta th douleia (dhladh kata tis 18:30 to argotero 8a 'mai sthn perifereiakh ymmhtou) alla 8a kanw stash gia dianyktereysh sto eksoxiko mou sto 8eologo (peripou sto 128km A8hnwn-Lamias). Kai prwi-prwi tou Savvatou 8a ksekinhsw gia na sas vrw.
Ennoeitai pws opoios allos 8elei mporei na akolou8hsei. To spiti einai anoikto gia olous tous triumphistes.
Opote Helenkor ypologize me stis krathseis mono gia Savvato. Elpizw na mhn yparxei 8ema...

Triple Way

Re: ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ TRIUMPH ΛΙΜΝΗ ΠΛΑΣΤΗΡΑ-ΚΑΡΔΙΤΣΑ 3-4-5 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ  

  Από: Sprinter στις 12/09/2008 6:29 μμ.

Giati re paidaki moy dimchrist (kai oxi mono..) de grafeiw Ellhnika kai grafeiw afta ta fragolevantinika? De maw lypase emaw toyw kapoiaw hlikiaw na vgazoyme ta matakia maw na katalavoume ti grafeiw?

Ξαναματαλέω, μήπως πρέπει να οργανωθούμε?
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ TRIUMPH ΛΙΜΝΗ ΠΛΑΣΤΗΡΑ-ΚΑΡΔΙΤΣΑ 3-4-5 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ  

  Από: Γιωργος στις 12/09/2008 9:07 μμ.

Μη μπερδεύετε τις εκδρομές.Κανονίσαμε την εκδρομή στη λίμνη Πλαστήρα απλά έτυχε να κανονίσει την ίδια εκδρομή και το RAT.Έχουμε μιλήσει με τα παιδιά θα συναντηθούμε εκεί και αν είναι δυνατόν θα μείνουμε και στο ίδιο ξενοδοχείο.Όποιοι έχουν σχέση με το RAΤ μπορούν να δηλώσουν τη συμμετοχή τους εκεί,αλλιώς οι υπόλοιποι κανονικά εδώ στο Forum.
Τα μέλη του RAT θα ξεκινήσουν το Σάββατο ενώ το Forum θα μαζευτεί από Παρασκευή Βράδυ.

Re: ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ TRIUMPH ΛΙΜΝΗ ΠΛΑΣΤΗΡΑ-ΚΑΡΔΙΤΣΑ 3-4-5 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ  

  Από: Costas στις 13/09/2008 12:39 μμ.

Να αρχίσουμε να μαζευόμαστε
Εγώ είμαι μέσα

Re: ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ TRIUMPH ΛΙΜΝΗ ΠΛΑΣΤΗΡΑ-ΚΑΡΔΙΤΣΑ 3-4-5 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ  

  Από: Theophilos στις 13/09/2008 6:31 μμ.

Kai egw.......
Opoios fovatai,... menei spiti kai koimatai!!!...

Re: ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ TRIUMPH ΛΙΜΝΗ ΠΛΑΣΤΗΡΑ-ΚΑΡΔΙΤΣΑ 3-4-5 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ  

  Από: alki_viades στις 15/09/2008 12:35 πμ.

Λοιπον κι εγω θα ερθω, εκτος συνταρακτικου απροοπτου ή προβλεψης δυνατης βροχης καθως δεν μ'αρεσει η ιδεα να οδηγησω 900χλμ στη βροχη. Γι'αυτο και θα δηλωσω συμμετοχη τελευταια στιγμη.

Επισης μια λεπτομερεια , λεω να ερθω με το RAT λογω εγγυημενα οργανωμενης διαδρομης απο και προς Αθηνα, αυτη η λυση σκεφτομαι με βολευει καλυτερα σαν "νοτιος" που ειμαι...

Re: ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ TRIUMPH ΛΙΜΝΗ ΠΛΑΣΤΗΡΑ-ΚΑΡΔΙΤΣΑ 3-4-5 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ  

  Από: Case στις 15/09/2008 11:19 πμ.

Και εγώ μέσα αλλά θα υπάρχει περίπτωση να έρθω με τον dimchrist το Σάββατο διότι δεν ξέρω τί ώρα θα μπορέσω να απεμπλακώ από τη δουλειά την Παρασκευή.

Αν δεν βρέξει θα περάσουμε τέλεια!!!!!

Άντε να δούμε λιγάκι και τους βόρειους φίλους μας που έχουμε καιρό να τα πούμε!!!!

Recipe for happiness.
1. Lean it.
2. Twist it.
3. Love it.
4. Repeat.

Re: ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ TRIUMPH ΛΙΜΝΗ ΠΛΑΣΤΗΡΑ-ΚΑΡΔΙΤΣΑ 3-4-5 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ  

  Από: Theophilos στις 16/09/2008 8:12 πμ.

Nai gia..........
Opoios fovatai,... menei spiti kai koimatai!!!...

Re: ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ TRIUMPH ΛΙΜΝΗ ΠΛΑΣΤΗΡΑ-ΚΑΡΔΙΤΣΑ 3-4-5 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ  

  Από: dinos66 στις 17/09/2008 10:53 πμ.

Εγώ είμαι μέσα για την εκδρομούλα!! Έχω ακούσει τα καλύτερα για την λίμνη Πλαστήρα και δεν έχω πάει ποτέ. Οπότε συνάντηση στο ΤΙΤΑΝ με τα παιδιά από Ξάνθη και βουρ για κάτω!!! Κλείσε μου ADMIN, κλείσε μου!

Ρε Θεόφιλε, πάρε και συ μια μέρα άδεια, όλο δουλειά-δουλειά..
-----------------------------------------------------------------
-WHAT is your name?
-WHAT is your favorite color?
-WHAT is the air-speed velocity of an unladen swallow?
-----------------------------------------------------------------

Re: ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ TRIUMPH ΛΙΜΝΗ ΠΛΑΣΤΗΡΑ-ΚΑΡΔΙΤΣΑ 3-4-5 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ  

  Από: pchristakopoulos στις 17/09/2008 12:11 μμ.

ειμαι και εγω μεσα...

Θα ερθω με το κοριτσι μου για να σας γνωρισουμε απο κοντα!
 Ανανεώθηκε στις 30 Απρ 2020 16:36, διορθώθηκε 1 φορά συνολικά.
Λόγος: I did it

Re: ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ TRIUMPH ΛΙΜΝΗ ΠΛΑΣΤΗΡΑ-ΚΑΡΔΙΤΣΑ 3-4-5 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ  

  Από: Theophilos στις 17/09/2008 2:12 μμ.

Dino kserw giati to les... Theleis na koimhthoume pali mazi e???
ATIMOUTSIKO...............
Opoios fovatai,... menei spiti kai koimatai!!!...

Re: ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ TRIUMPH ΛΙΜΝΗ ΠΛΑΣΤΗΡΑ-ΚΑΡΔΙΤΣΑ 3-4-5 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ  

  Από: dinos66 στις 18/09/2008 11:31 πμ.

Theophilos"Dino kserw giati to les... Theleis na koimhthoume pali mazi e???
ATIMOUTSIKO............... "


Δεν πιστεύω να φέρεις την κοπελιά σου τίποτα,ε; Εγώ δεν θα την φέρω, να ξέρεις...
-----------------------------------------------------------------
-WHAT is your name?
-WHAT is your favorite color?
-WHAT is the air-speed velocity of an unladen swallow?
-----------------------------------------------------------------