ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ TRIUMPH ΛΙΜΝΗ ΠΛΑΣΤΗΡΑ-ΚΑΡΔΙΤΣΑ 3-4-5 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ TRIUMPH ΛΙΜΝΗ ΠΛΑΣΤΗΡΑ-ΚΑΡΔΙΤΣΑ 3-4-5 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ  

  Από: Γιωργος στις 09/09/2008 5:52 μμ.

ΠΑΙΔΕΣ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ. ΕΜΕΙΣ ΑΠΟ ΔΩ "ΠΑΝΩ" ΛΕΜΕ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΜΕ ΣΑΣ ΑΠΟ "ΚΑΤΩ" ΣΤΗΝ ΥΠΕΡΟΧΗ ΛΙΜΝΗ ΠΛΑΣΤΗΡΑ ΑΠΟ ΒΡΑΔΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 03/10 ΕΩΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 05/10.
ΟΣΟΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΣΤΕ ΠΟΣΤΑΡΕΤE Η ΤΗΛ 2541021180 ΓΙΑ ΝΑ ΚΛΕΙΣΟΥΜΕ ΔΩΜΑΤΙΑ. ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΚΥΜΑΙΝΟΝΤΑΙ ΑΠΟ 40-60 ΕΥΡΩ ΤΟ ΔΙΚΛΙΝΟ ( ΟΣΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΤΟΣΟ ΦΘΗΝΟΤΕΡΑ). ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΜΕΣΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ.
ΤΣΙΑΟ!!!!!!

------------------------------------------------------------------
Edit
------------------------------------------------------------------
Έχουμε κάποιες ακόμα πληροφορίες.
Έχουμε κλείσει Ξενώνα για μας στην περιοχή Καλύβια.Η τιμή για διανυκτέρευση είναι 17-25 ευρώ ανάλογα για 2κλινο ή 3κλινο.
Για κρατήσεις μπορείτε να καταθέσετε στο λογαριασμό Eurobank 0026 0127 71 0100052480
Μπορείτε να δείτε τον ξενώνα στο site http://www.xenonas-kastro.gr
Για οποιαδήποτε πληροφορία επικοινωνήστε μαζί μου στο 25410 21180

Re: ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ TRIUMPH ΛΙΜΝΗ ΠΛΑΣΤΗΡΑ-ΚΑΡΔΙΤΣΑ 3-4-5 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ  

  Από: HelenKoR στις 09/09/2008 7:30 μμ.

πολυ πολυ ενδιαφερον !
I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ TRIUMPH ΛΙΜΝΗ ΠΛΑΣΤΗΡΑ-ΚΑΡΔΙΤΣΑ 3-4-5 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ  

  Από: alki_viades στις 10/09/2008 4:10 μμ.

Καλησπερα, φανταζομαι αναφερεσαι στην εκδρομη του RAT; Το έλαβα πριν 3-4 μέρες με email....

Re: ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ TRIUMPH ΛΙΜΝΗ ΠΛΑΣΤΗΡΑ-ΚΑΡΔΙΤΣΑ 3-4-5 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ  

  Από: Aek1924 στις 10/09/2008 6:45 μμ.

Μεροικες ερωτησεις να κανω και αν μπορεις απαντας,ειναι αποκλειστικα συγκεντρωση Triumph η θα εχει και κοσμο με αλλες μηχανες και αν ναι το τηλεφωνο που δινεις ειναι σε ξενοδοχειο η ειναι δικο σου?και κατι αλλο ως ποτε μπορουμε να σου πουμε?

Re: ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ TRIUMPH ΛΙΜΝΗ ΠΛΑΣΤΗΡΑ-ΚΑΡΔΙΤΣΑ 3-4-5 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ  

  Από: Costas στις 10/09/2008 7:29 μμ.

Η εκδρομή δεν αναφέρεται στην εκδρομή του RAT.Έχουν δωθεί τηλέφωνα και τρόποι επικοινωνίας.

Re: ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ TRIUMPH ΛΙΜΝΗ ΠΛΑΣΤΗΡΑ-ΚΑΡΔΙΤΣΑ 3-4-5 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ  

  Από: HelenKoR στις 10/09/2008 7:37 μμ.



κοίτα σύμπτωση !
I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ TRIUMPH ΛΙΜΝΗ ΠΛΑΣΤΗΡΑ-ΚΑΡΔΙΤΣΑ 3-4-5 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ  

  Από: mixalakis στις 10/09/2008 8:31 μμ.

Τώρα αν πω ότι αυτή η εκδρομή είναι σαμποτάζ σε εκείνη της Βυτίνας (που δεν παρπατάει είναι η αλήθεια) είμαι κακός;

Re: ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ TRIUMPH ΛΙΜΝΗ ΠΛΑΣΤΗΡΑ-ΚΑΡΔΙΤΣΑ 3-4-5 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ  

  Από: alki_viades στις 11/09/2008 12:54 πμ.

Επειδη δεν ειμαι 100% σιγουρος πως πατησα Υποβολη μετα την Προεπισκοπηση.....εσβησε καποιος το post μου;

Re: ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ TRIUMPH ΛΙΜΝΗ ΠΛΑΣΤΗΡΑ-ΚΑΡΔΙΤΣΑ 3-4-5 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ  

  Από: Case στις 11/09/2008 11:13 πμ.

Ρε παιδιά, αν είναι δυνατόν. Εδώ κάνουμε πως και πως να οργανωθεί μια εκδρομή και τώρα πέφτουν 2 μαζί;

Ας πάμε λίγο πιο μετά ή πιο πριν την δική μας να μην παρεξηγηθούμε και με κανέναν χωρίς λόγο.
Ταπεινή μου άποψη.

Recipe for happiness.
1. Lean it.
2. Twist it.
3. Love it.
4. Repeat.

Re: ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ TRIUMPH ΛΙΜΝΗ ΠΛΑΣΤΗΡΑ-ΚΑΡΔΙΤΣΑ 3-4-5 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ  

  Από: HelenKoR στις 11/09/2008 11:40 πμ.

alki_viades"Επειδη δεν ειμαι 100% σιγουρος πως πατησα Υποβολη μετα την Προεπισκοπηση.....εσβησε καποιος το post μου;"

οχι . υπαρχει ηδη ενα post σου εδω που επισυναπτεις το mail απο την RAT . Προφανως εγραψες κι αλλο αλλα δεν πατησες Υποβολη ... try again

Case"
Ας πάμε λίγο πιο μετά ή πιο πριν την δική μας να μην παρεξηγηθούμε και με κανέναν χωρίς λόγο.
Ταπεινή μου άποψη.
"


δεν βλεπω τον λογο ... δεν νομιζω να παρεξηγηθεί κανεις . άλλωστε ολοι Triumph εχετε . Ακομα κι αν πει κανεις οτι εμεις (σαν forum) ειμαστε μια παρεα και οι αλλοι (σαν RAT) ειναι μια άλλη παρεα εγω λεω οτι σιγουρα έχουμε κοινο παρανομαστή τις μηχανες οπως και το Σάββατο βράδυ που θα βρεθούμε ολοι στον ιδιο χώρο .

γιατι να παρεξηγηθούν οι της RAT ? το θεμα ειναι να βρεθούμε ολοι παρεα , να γνωριστούμε , να κουβεντιάσουμε και να περάσουμε καλα ! ασε που αν έρθεις μαζι μας και ειναι και αυτοί εκει , αυτομάτως ενισχύεις την RAT και το αντίστροφο (οτι οι άλλοι θα ενισχύουν το forum)

I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ TRIUMPH ΛΙΜΝΗ ΠΛΑΣΤΗΡΑ-ΚΑΡΔΙΤΣΑ 3-4-5 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ  

  Από: takis1964 στις 11/09/2008 μεσημέρι

Case"Ρε παιδιά, αν είναι δυνατόν. Εδώ κάνουμε πως και πως να οργανωθεί μια εκδρομή και τώρα πέφτουν 2 μαζί;

Ας πάμε λίγο πιο μετά ή πιο πριν την δική μας να μην παρεξηγηθούμε και με κανέναν χωρίς λόγο.
Ταπεινή μου άποψη.

"


Πως πεφτουν? αφου για βυτινα μιλαμε για 27-28 σεπτ.
Εξαλου ειναι ποιο κοντινη εκδρομη περιλαμβανει δηλαδη και αυτους που θελουν να ερθουν μονοι τους και μετα το μεσημερι και ειναι και ποιο οικονομικη!

Re: ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ TRIUMPH ΛΙΜΝΗ ΠΛΑΣΤΗΡΑ-ΚΑΡΔΙΤΣΑ 3-4-5 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ  

  Από: HelenKoR στις 11/09/2008 12:24 μμ.

akis1964"

Πως πεφτουν? αφου για βυτινα μιλαμε για 27-28 σεπτ.
Εξαλου ειναι ποιο κοντινη εκδρομη περιλαμβανει δηλαδη και αυτους που θελουν να ερθουν μονοι τους και μετα το μεσημερι και ειναι και ποιο οικονομικη!"


ο Case λεει για την εκδρομη της RAT .

Το Forum μας θα παει λιμνη Πλαστηρα 3με5 Οκτ.
Η RAT κανονισε κι εκεινη για το ιδιο μερος για τις 4με5 Οκτ.

πεφτουν και οι δυο εκδρομες το ιδιο σαββατοκυριακο και στο ιδιο μερος !
I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ TRIUMPH ΛΙΜΝΗ ΠΛΑΣΤΗΡΑ-ΚΑΡΔΙΤΣΑ 3-4-5 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ  

  Από: mixalakis στις 11/09/2008 12:26 μμ.

Οι δύο εκδρομές απέχουν μεταξύ τους 1 εβδομάδα!

Δεν ξέρω πολλούς που να έχουν τη διάθεση, τα χρήματα και τον χρόνο για δύο σερί εκδρομές, ακόμα και αν η Βυτίνα είναι κοντινή και οιονομική.

Re: ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ TRIUMPH ΛΙΜΝΗ ΠΛΑΣΤΗΡΑ-ΚΑΡΔΙΤΣΑ 3-4-5 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ  

  Από: takis1964 στις 11/09/2008 12:59 μμ.

mixalakis"Οι δύο εκδρομές απέχουν μεταξύ τους 1 εβδομάδα!

Δεν ξέρω πολλούς που να έχουν τη διάθεση, τα χρήματα και τον χρόνο για δύο σερί εκδρομές, ακόμα και αν η Βυτίνα είναι κοντινή και οιονομική."


Eγω δεν ειπα να παει καποιος 2
η βυτινα ειναι διημερο και η πλαστηρα 3 μερο
απλα ατομα σαν τον chriss 34 που σχολανε μεσημερι σαββατο τους βολευει νομιζω η πρωτη

Re: ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ TRIUMPH ΛΙΜΝΗ ΠΛΑΣΤΗΡΑ-ΚΑΡΔΙΤΣΑ 3-4-5 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ  

  Από: Theophilos στις 11/09/2008 3:12 μμ.

Hrthe h wra loipon na sugedrwthoume k pali meta apo polu polu kairo...
To oti h RAT tha briskete ston idio xwro me emas me euxaristei idiaitera dioti den exw tipota na xwrisw alla antithetos exw polla na mirastw mazi me atoma pou agapan ton motosikletismo!!!
Egw logo douleias opws panta tha ksekinisw apo kavala sabbato meta thn douleia. An einai kapoios to idio atyxos me emena tha hthela polu na suntaxidepsw mazi tou ews ton topo sunanthshs....perimenw PM.
Gia na blepw twra shmetoxes... Case, costa, mixalaki, fotografos??? Ante paidia na blepw shmetoxes k oxi mono logia.........
Opoios fovatai,... menei spiti kai koimatai!!!...