ΓΑΛΑΤΟΠΙΤΑ 25-05-13!

Re: ΓΑΛΑΤΟΠΙΤΑ 25-05-13!  

  Από: vagtyrp στις 26/05/2013 10:02 πμ.

και μερικές φώτο ακόμα.....

λίγο πριν τον αποχωρισμό.......
καφεδάκι πριν την επιστροφή......






να ζητήσω συγνώμη που στην επιστροφή...εξαφανίστικα.......λίγο που η σύζυγος με περίμενε on line, λίγο η μπάλα, μου ερέθισε λιγάκι το δεξί χέρι....και μετά το δεύτερο πέρασμα από το δομοκό..... σε αργούς ρυθμούς ......πιάσαμε το όριο στην εθνική...... χωρίς να κάψω σταγόνα λάδι....αντέχουν ακόμα τα πιστονάκια!

Re: ΓΑΛΑΤΟΠΙΤΑ 25-05-13!  

  Από: starsailor στις 26/05/2013 12:29 μμ.

Παιδια περασα πολυ ωραια.Η παρεα ηταν super και η διαδρομη πολυ καλη.Μολις καθαρισα την μηχανη η οποια ειχε απειρα μιγακια .
Αντε και στην επομενη
the steps we take all leave footprints...

Re: ΓΑΛΑΤΟΠΙΤΑ 25-05-13!  

  Από: so_the passenger στις 26/05/2013 6:24 μμ.

vagtyrp"αλλά τώρα θα σας απόκαλύψω τον πραγματικό λόγο που η Σωτηρία δεν ήρθε με το βασίλη χθες.........

χωρις σχόλια.............χεχεχεχεχεχεχεχεχεχε
"


χμ...κοιτα βαγγελακο μου...παρατηρωντας τη συνεπιβατιδα σκεφτηκα...χαλαλι....

δεν βλεπεις το βοδινο χαμογελο του Βασιλη, λες και διαφημιζει οδοντοκρεμα της κρεστ??????

πως θα μπορουσα λοιπον να σταθω εμποδιο...

πανω απο ολα η ευτυχια του!!!!
οταν παιρνεις γεμιζουν τα χερια...οταν δινεις γεμιζει η καρδια...

Re: ΓΑΛΑΤΟΠΙΤΑ 25-05-13!  

  Από: PTiger800 στις 26/05/2013 9:36 μμ.

Μπράβο ρε Σωτηρία, πάνω απ' όλα ανωτερώτητα...
Έτσι, εύγε!!!


Βασίλη, είσαι εντάξει;
Πόνεσε το τηγάνι;
...metal under tension, begging you to touch and go...

Re: ΓΑΛΑΤΟΠΙΤΑ 25-05-13!  

  Από: AkisRR στις 26/05/2013 9:57 μμ.

Επειδή κάποιος ανέβασε ντοκουμέντα, ορίστε και 2 ομαδικές φωτογραφίες

Re: ΓΑΛΑΤΟΠΙΤΑ 25-05-13!  

  Από: Ecobill στις 26/05/2013 10:21 μμ.

@ DennisG αναμένουμε βιντεάκι..

@ vagtyrp τώρα είμαστε πάτσι νομίζω....

@PTiger800 ..θα δείξει..

@ΑkisRR

Re: Απ: ΓΑΛΑΤΟΠΙΤΑ 25-05-13!  

  Από: tommy στις 26/05/2013 10:58 μμ.

Και με τη σειρα μου να ευχαριστησω ολους για την παρεα και να πω πως χαρηκα πολυ για οσους ξαναδα αλλα και για τους νεους φιλους. Επισης να πω πως φωτογραφιες θα ανεβασω την Τεταρτη που θα επιστρεψω στη Θεσσαλονικη, αν και δεν θα ειναι τοσο ωραιες οπως αυτες που εχουν ηδη ανεβει.
Εγω ημουν στο χωριο περιπου σε μιαμιση ωρα μετα που αποχωριστηκαμε αλλα εκτος απο το δαιμονισμενο αερα, εφαγα, οντας απροετοιμαστος, ενα κ@λοκρυο με θερμοκρασια 5°C στην Πινδο. Το βραδυ αναψε για κανα διωρο και το καλοριφερ...Κουφο...!

Re: ΓΑΛΑΤΟΠΙΤΑ 25-05-13!  

  Από: jeam στις 26/05/2013 11:17 μμ.

ΓΕΙΑ ΧΑΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΤΕΛΕΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΚΔΡΟΜΗ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ
ΕΙΔΙΚΟΤΕΡΑ Κ ΣΕΝΑ ΚΥΡΚΟ ΠΟΥ ΦΕΡΕΣ ΤΑ ΓΛΥΚΑΚΙΑ!!!!!!
ΝΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΟΥΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ@@@@@@@

Re: ΓΑΛΑΤΟΠΙΤΑ 25-05-13!  

  Από: memis στις 26/05/2013 11:21 μμ.

AkisRR με πρόλαβες και ανέβασες τις 2 ομαδικές... και πίστεψέ με ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΙΔΙΕΣ με τις δικές μου 2...

Παραθέτω και το δικό μου φωτογραφικό υλικό... τουλάχιστον τα shoots που δεν είναι ίδια με τον άλλων...

Re: ΓΑΛΑΤΟΠΙΤΑ 25-05-13!  

  Από: PTiger800 στις 27/05/2013 12:33 μμ.

Κάτι που ξέχασα να γράψω πριν,
...ευχαριστώ και για την "αναμονή", όταν χρειαστηκε

Ecobill"@ vagtyrp τώρα είμαστε πάτσι νομίζω.... "

...ε όχι και πάτσι, ο λαός περιμένει να δει θεάματα και εσύ λες πάτσι;
...metal under tension, begging you to touch and go...

Re: ΓΑΛΑΤΟΠΙΤΑ 25-05-13!  

  Από: johnygalan στις 27/05/2013 4:40 μμ.

Μπράβο παιδιά ωραία πράγματα
" Ω ΞΕΙΝ, ΑΓΓΕΛΕΙΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙΣ ΟΤΙ ΤΗΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ ΤΟΙΣ ΚΕΙΝΩΝ ΡΗΜΑΣΙ ΠΕΙΘΟΜΕΝΟΙ"

Re: ΓΑΛΑΤΟΠΙΤΑ 25-05-13!  

  Από: PTiger800 στις 27/05/2013 4:58 μμ.

Γιάννη, στην επόμενη κανόνισέ το!
...metal under tension, begging you to touch and go...

Re: ΓΑΛΑΤΟΠΙΤΑ 25-05-13!  

  Από: dimchrist στις 27/05/2013 7:50 μμ.

To τελευταίο δίμηνο πρέπει να εχουν γραφτεί πολλά χλμ.
Μπράβο σας!

Triple Way

Re: ΓΑΛΑΤΟΠΙΤΑ 25-05-13!  

  Από: nfot στις 27/05/2013 9:59 μμ.

Εστω και καθυστερημενα, να γραψω κι εγω που πηγα με τη Γιαπωνεζα "συζυγο" και αφησα την Αγγλιδα "ερωμενη", αφου η συντροφος μου σιγουρα δεν θα την παλευε με το Daytona.
Χαρηκα που ειδα παλιους γνωριμους και γνωρισα και καποιους ακομη. Και η συντροφος μου, μου σχολιασε με θετικα λογια την παρεα μας και σιγουρα θα ξαναερθει σε συναντηση μας.

Ενα μεγαλο μπραβο στο Κυρκο (AkisRR), που κατεβηκε μονος απο Ξανθη. Τα γλυκα του δυστυχως δεν τα δοκιμασα, λογω δια(σ)τροφης. Την επομενη φορα...
"You live more for five minutes, going fast on a bike, than other people do all of their life". -Marco Simoncelli R.I.P.

Re: ΓΑΛΑΤΟΠΙΤΑ 25-05-13!  

  Από: viper7 στις 27/05/2013 10:05 μμ.

Όσοι λοιπόν καλοί μου φίλοι είπαμε να επιστρέψουμε την Κυριακή στο σπιτάκι μας... και αφού είδαμε ξεκούραστα και χαλαρά το ματσάκι το Σάββατο το βράδυ... για την επιστροφή είπα να ακολουθήσω το παρακάτω δρομολόγιο
http://goo.gl/maps/3t9gd
μέχρι το Καρπενήσι και μετά τον παραδοσιακό δρόμο προς Λαμία και έπειτα ε.ο. με μια τρυφερή συντροφιά πέρα της συνοδοιπόρου μου και του φίλτατου αέρα...

περιτό να σας πω ότι σε κάποια φάση πρέπει να είμασταν σε πολύ μεγάλο υψόμετρο στον Τυμφρηστό όπου η θέαήταν ατελείωτη αλλά και ο αέρασ κόντευε να μας πετάξει κάτω...

η διαδρομή του Σαββάτου κλασσική πλέον με αποκορύφωμα την ανάβαση του Δομοκού η παρέα πολύ καλή με το πιο σημαντικό στοιχείο ότι κάνουμε πλάκα και γελάμε... για εμένα αυτό είναι το βασικότερο... ΕΥΓΕ ΛΟΙΠΟΝ σε όλη την παρέα...

εν αναμονή πλέον της επόμενης καταδρομικής ινδιάνικης μαχητικής και ψυχοθεραπευτικής μας εξόρμισης!!!!!!!!!
γιε μου που πας? ...μάνα θα πάρω τη μηχανή μου και θα φύγω.